Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek hány éves kortól gáz, ha valaki semmit sem ért el az életben? Ha nem valósította meg önmagát? fórum

Szerintetek hány éves kortól gáz, ha valaki semmit sem ért el az életben? Ha nem valósította meg önmagát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. Fisica (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 12:25

Maximum te érzed gáznak. Másoknak mi köze ahhoz, hogy te hogyan éled az életed? Hogy szerintük gáz-e?

Járj olyan helyekre ahol új embereket ismerhetsz meg és kialakul ha van szimpátia.

Görcsösen nem lehet se barátokat, se szerelmet találni.

23. michelle.r (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 12:25
És nem érzed magad jól? Akkor keress társat. Csak ne általánosíts, mert az mindig zsákutca. Csak azért ne tolj ki senkivel, hogy ne bolyongj egyedül! 🙃
2023. aug. 24. 12:20
Olyan ember akarok lenni, aki egy telirakott, élményekkel és kalandokkal teli puttonnyal lép át a Másvilágba.
2023. aug. 24. 12:17
Ha egy kicsit csavarok a kérdésen úgy is feltehetném, hogy hány éves kor felett gáz, ha az ember nem boldog/elégedett az életében, vagy esetleg egyedül marad.. (párkapcsolat, barátok nélkül) Nem akarok az a 70 éves lenni, aki amiatt bánkódik, hogy nem voltak barátai, nem bulizott és nem volt benne "marhaságokban". Mert az életet valahol megélni kell, nem túlélni.
2023. aug. 24. 12:15
Ha ő annak éli meg, akkor persze. De akkor változtatni kell. Rohadt nagy klisének hangzik, de sztem sosem késő.
19. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 12:11

Ez nem fekete vagy fehér, hanem nagyon összetett. Amiket felsoroltál, az így hogy nem látjuk a mögötte lévő utat, önmagában nem jelent semmi asztalra tevést. Lehet valakinek úgy ingatlana, hogy a szülei a feneke alá tolták, örökölt, jól házasodott. De nem kevesebb az az ember, akinek nincs. Vannak országok, ahol az emberek egyébként sem törekednek sajátra, mert jól elvannak a béreltben. Persze ott mondjuk nem is olyan kiszolgáltatott sem a bérlő sem a tulajdonos, mint mondjuk itt, mivel ott törvények védik, talán ezért is természetes nekik, hogy akár egy bérleményben élik le az életüket.

A munka is olyan, hogy mindegy, hogy mit csinálsz, csak lelkiismeretesen, becsülettel tedd. Nem kevesebb az az ember, aki nem rákkutatóként tesz az emberiségért, hanem naponta arról gondoskodik, hogy tiszta legyen a gyárban a WC.

A párkapcsolat szerintem szerencse kérdése, nem véletlenül vannak a társkeresők.

A baráti kör... nagyon széles baráti köre ma már kevés embernek van. Ismerős, na abból lehet látni akár 500-at is valakinél a facebookon. De azok nem barátok, mert a kérdés az,hogy hány embert hívhat fel valaki az éjszaka közepén, ha baj van. És a legtöbb ember abból azért nem tud széles kört felmutatni. Tehát attól sem sikeresebb senki, hogy van 20-30 haverja, lehet,hogy az jobban jár, akinek meg csak 3, de azokra valóban számíthat.

2023. aug. 24. 12:07
Egyre jobban érzem amúgy az idő múlását. Tényleg semmi értelme halogatni.. Mert kifutunk az időből. Barátkozni is felnőttkorban egyre nehezebb, vagy munkát találni. Szerintem minél fiatalabb korában elkezdi valaki az önfejlesztést, annál jobb.. Nem akarok az az ember lenni, aki 70 évesen bánja meg, hogy nem élt, nem volt boldog, vagy nem fejlődött semmit.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. aug. 24. 12:04
Nem tudom, én így egyedül szingliként kísértetnek érzem magam, aki bolyong csak a nagyvilágban... 😕😕
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. aug. 24. 12:00
Mindenki megérdemelne egy szerető társat.
15. michelle.r (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 11:58

Mindenkit megkérdeztél?

Sajnos még mindig kevesebben választják a szingliséget, mint ahány embernek az működik, hogy házasodik, gyerekeket hoz a világra.


Undorító ez a nyomás, ami miatt törekedni kell erre, különb ben vénlány, mama-kedvence lúzer az ember.


Aztán amikor rájön, hogy neki nem működik a család, akkor ott egy nő, akinek a nyakába szakad az egész, és néhány gyerek, aki nagy valószínűséggel nem kapja meg azt, ami kellene, hogy járjon neki.


Szerintem mindenki éljen úgy, ahogy az neki megfelelő. Azt alapítson, ami neki működik, családot, vagy céget.


És nem, nem ciki, ha nem ért valamit, amit a külvilág vár tőle. A ciki az, ha valaki megnyomorítja saját magát azzal, hogy érdekli mások, kívülállók véleménye.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2023. aug. 24. 11:52
De az 50 éves szempontjából az mégiscsak kudarc. Nem?
13. Banános Zselé (válaszként erre: 12. - Fisica)
2023. aug. 24. 11:47
köszi
12. Fisica (válaszként erre: 8. - Banános Zselé)
2023. aug. 24. 11:46
Mekkora bölcsesség
2023. aug. 24. 11:46
Nem kell baromi nagy dolgokra gondolni. Ha nekem pl lenne egy barátom, már azt világsikernek fognám fel...
2023. aug. 24. 11:45
igen lehetséges, főleg ha sokat csalódott párkapcsolatban, lehet azért lesz inkább szingli
2023. aug. 24. 11:44
Hát nem tudom, függ attól is, hogy milyen szempontból. Alapvetően azt gondolom, hogy nem kötelező bármit is elérni, lehet hogy attól még jó élete van, meg jó ember, hogy sosem lett mondjuk egy vezetői beosztása. Vagy nem örökölt, esetleg nem volt neki fontos, nem vett ingatlant. Szóval nyilván az nem ideális ha valaki a mamája pincéjében él 50 évesen, de ha neki úgy jó, meg a mamájának is, akkor semmi értelme számon kérni.
8. Banános Zselé (válaszként erre: 7. - Fisica)
2023. aug. 24. 11:43
nem kell mindenhez hozzászolni, azért mert van új fórum
2023. aug. 24. 11:42
Miért kell mindig mindent túlgondolni?
2023. aug. 24. 11:42
Nekem az a véleményem, hogy a szingliséget/magányt senki sem maga választja. Az egy rossz állapot, amibe bizonyos okok miatt belekényszerül egy ember. Szerintem senki sem szeret egyedül lenno.
2023. aug. 24. 11:40
Bocsánat, ha valakit véletlenül megbántok esetleg a kérdésemmel, általánosságban kérdezem csak.
2023. aug. 24. 11:40
attól függ, szingliséget választotta, vagy nem tud kijöni az emberekkel
2023. aug. 24. 11:39
nem gyanús, hanem valahol nem lehet kitőrni
2023. aug. 24. 11:36
De például siker az is, ha valakinek van egy széles baráti köre. 40-50 évesen ha valaki egyedül marad család, barátok nélkül az a legtöbb esetben azt jelenti, hogy emberünk valamit rosszul csinált?
2023. aug. 24. 11:33
Értem ezalatt, hogy van stabil munkája/karrierje, esetleg családot alapított, van jól működő párkapcsolata, van megtakarítása, esetleg saját ingatlannal rendelkezik. Magyarul letett valamit az asztalra. Igaz, a siker mindenkinek más. De van az a kor, ami felett már gyanús, hogyha emberünk nem jut egyről a kettőre az életben?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook