Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a szüzesség elvesztése kihat a későbbi életre? fórum

Szerintetek a szüzesség elvesztése kihat a későbbi életre? (beszélgetős fórum)


15. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 09:46

Én alap azt sem értem ahol tiltott a késői kimenő.A f*rok nem csak éjszaka áll fel...

Szòval ez logikátlan.

Amùgy igen,itt a szülőkkel van a baj.Egy 20as èveiben járó had tegyen már azt amit akar és hagyni kell tapasztalni,mert az által lesz érettebb is az évek során.

2022. nov. 7. 09:07
Azt tudnod kell, hogy nincs azzal semmi baj, ha felnőtt nőként szabad akaratodból, megfelelő védekezés mellett szexuális életet élsz. Ahogy azt is tudnom kell, hogy -bár a szüleid valószínűleg csak jót akarnak neked- egyrészről ebben a korban a szüleidnek semmi köze a te hálószoba dolgaidhoz. Másrészt a reakciójuk nem érett, felnőtt emberekre vall. A duzzogás és a szótlansággal büntetés éretlen, gyerekekre jellemző viselkedés. Vagyis fel kell tenned magadnak a kérdést, hogy kell-e hagynod, hogy két éretlen "felnőtt" határozza meg a te felnőtt életedet, és a te érdekedben keltenek benned bűntudatot, vagy csak a saját hiedelmeiket akarják rád erőltetni.
13. ssueB
2022. nov. 6. 18:54

Azt írod, 23 éves voltál.

Ehhez képest hány évesek voltak a szüleid, mikor megesküdtek, vagy Te születtél? Mert a kettő között (minimum) már Ők is éltek nemi életet... és nem feltétlenül voltak egymásnak az elsők.

12. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 16:26
A te későbbi életedre nem a szüzességed "elvesztése" hatott ki, hanem a szüleid baromsága. Sajnálom 😕
11. de82bd5a12 (válaszként erre: 10. - F7f780f355)
2022. nov. 6. 16:06
Jó dugni, igazad van 😂
10. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 11:40

Eloszor is mietz kell tulesni rajta??? Nem kotelezo bar jo dugni de ha nem akarod azzal akivel csinalod akk minek?

Ketto mi a tokom koze van ehhez a szuleidnek amikor felnott 23!!! Eves no vagy????

9. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 11:37
Szüleid jól elcseszték ezt. Próbáld meg feldolgozni, kérj segítséget hogy helyén tudd kezelni a dolgokat és tovább lépni és normális kapcsolatot kialakítani.
8. halao12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 10:53
Na de mi lett utána a fiúval? Lelépett? Mert ha igen, akkor a szülők szentbeszéde nélkül is ugyanilyen sz@rul éreznéd magad.
7. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 10:38

Ez a szüleid részéről idejétmúlt felfogás.

Elárulod most hány éves vagy?

6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 10:35

A szüzesség nem olyan amin túl kell lenni.

Ebben te hibáztál,,de nem katasztrófa:))

A szüleid sem jól álltak hozzá. De ez sem katasztrófa:))


Most már elmúlt,,ne agyalj rajt,legközebb jobban okosabban választassz,,,nincsen semmi baj.

5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 10:35

Kb. 60-80 évvel ezelőtt volt ez a felfogás, amit a szüleid képviselnek. Semmi bajod sem lesz, csak ha bűntudatban éled életed további részét.

Persze jobb lett volna, ha az érzelmek vezetnek téged idáig és nem az ész, de ennyi. Majd eljön az is, feltéve, ha nem zárkózol be a 4 fal közé.

A szüleid is majd megbékélnek, semmi szégyenérzeted ne legyen. Megtörtént, aminek előbb-utóbb meg kellett történnie.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 10:25

Jó esetben nem kellene, a butaság az volt, hogy a szüleid lakásában, az ott létük alatt történt, aminek egy meghitt dolognak kellett volna lenni.

A szüleid is tapintatlanok voltak. Lépj túl rajta, ami megtörtént meg nem történtté tenni nem tudod, a szülők is megbékélnek hidd el.

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 10:17

Ezzel kapcsolatos nevelés hat ki a későbbi életre.

Te hogy érzed, igaza van a szüleidnek, hogy 23 évesen még így befolyásolnak?

2022. nov. 6. 10:15
Ezekkel a szülőkkel baj van! De komolyan! Korábban kellett volna erről a szülőkkel ( szülők mulasztása!) beszélni, nem utólag "leszúrni" a leányzót! Szerintem kár ezen agyalni, akár megbántad, akár nem! Különben... senki sem tökéletes! Jó... én közelítem, az igaz. Szóval: Fel a fejjel!
2022. nov. 6. 10:01

23 éves voltam és szűz. Csapta nekem a szelet egy fiú, aki közel sem volt tökéletes. De mivel tudtam, hogy ezen túl kell esni, így bele mentem.

Viszont akkor még a szüleimmel laktam, nálunk történt a dolog. Mint kiderült kifigyelték mikor jöttünk haza, megy-e a tévé, ég-e a villany. Másnap jó nagy leszúrást kaptam, hogy hogy tehettem ilyet, csak kihasználtak engem, buta vagyok. Volt sírás, duzzogás. Napokig nem szóltak hozzám. Azóta egyedül lakom, de ha rá gondolok, hogy valakivel... szégyent érzek meg bűntudatot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook