Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerinted káros a számítógép a szervezetedre? Ha igen, miért? fórum

Szerinted káros a számítógép a szervezetedre? Ha igen, miért? (beszélgetős fórum)


1 2
15. Skar
2009. okt. 7. 08:46
Állítólag kaktuszokat és gyertyát érdemes tartani körülötte.
2009. okt. 6. 22:47

Munkahelyemen sok órát számítógépen dolgozom úgy, hogy másfelé nem is nagyon nézhetek. Ennek ellenére otthon szívesen kalimpálok, de csakis szórakoztató oldalon. Nincs alvászavarom, csak időzavar... :D

Szemem nem romlott, de a rendszeres tornáról leszoktam miatta.

13. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 12. - Pista55)
2009. okt. 6. 22:16
igen, az is előfordulhat
12. pista55 (válaszként erre: 11. - 57aa4ea1e8)
2009. okt. 6. 22:09
Vagy nem.
2009. okt. 6. 21:53
persze, hogy káros. hízlal, és ha nem vigyáz az ember, gyerek lesz belőle :D
2009. okt. 6. 21:50
A szememnek nem jo,es almosito egy ido utan.
2009. okt. 6. 21:45

A szemnek biztos nem tesz jót.

Én is észrevettem, hogy nehezebben tudok elaludni.

Kevesebbet mozog az ember és elhanyagol minden mást. Viszont szerintem az agyműködést serkenti és talán ezért is nehezebb elaludni. Rengeteg olyan dolgot megtudhatunk amit másképp nem. Jó időtöltés lenne ha nem okozna függőséget.

2009. okt. 6. 21:25
én ma egész nap neteztem persze nem hobbiból hanem állást keresek és fáj a fejem,szédülök és a szemnek egyáltalán nem tesz jót,de jó időtöltés
2009. okt. 6. 21:20
hát nekem is legalábbis a házasságnak nem tesz jót!!
2009. okt. 6. 21:10

A hátam nagyon fáj, ha tovább ittfelejtem magam a kelleténél, ill. a fejem jobb oldala, és a felső testem jobb oldala fáj nagyon.. :(!

Ugyanakkor sajnos a XXI. század beszélgetőcsatornája.. :-(! Régen jöttünk-mentünk egymáshoz, és a téren beszélgettünk..

2009. okt. 6. 20:41

:) gerincferdülés, alsó végtagi visszér kialakulása, csukló izületi gyulladások, látásgyengeség, bélműködés lelassul ->elhízás hasi és fenék részen, hasizom gyengeség

na és az elektroszmog!!!

2009. okt. 6. 20:39

1. szemedet tönkre vágja a gép

2. a játékok epilepsziás rohamot tudnak kiváltani

3. a függőség az már más kérdés, téged is és a környezeted is tönkre vágja, nem tudsz egy idő után emberi kapcsolatokat kialakítani.


Pozitív oldala interneten belül a határtalan tudás, tanulási lehetőség, ismeretszerzés.

2009. okt. 6. 20:39

Agyilag tönkre vág ha folyton itt ülök :)

egyébként nem érzem jól magam néha mellette.Nem tudom megmagyarázni.

2009. okt. 6. 20:38
Szia!En is fuggo vagyok....de ez az egyetlen "karos szenvedelyem".Amugy ezrevettem ha sokat hasznalom tobb oran keersztul,ejjel nem tudok aludni.Na meg rontja a szemet.AZota amiota fuggo vagyok a napi tornazasomat is kihagyom.Szal vannak hatulutoi.Szep estet
2009. okt. 6. 20:35
Mostanság annyi ember függővé válik, és ez majdnem minden szinten káros is. Szerintetek miért káros ránk/másokra nézve a számítógép? Vannak pozitív oldalai is??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook