Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként anyává lettem fórum

Szeretőként anyává lettem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőként anyává lettem

180. birgi74
2010. jún. 23. 13:03

gondolom, a pasinak hízelgett, h íg yodavan valaki érte. h még gyereket is akar tőle, pláne, h nem kér cserébe semmit... szórhatja a magokat, és kényelmesen éldegélhet. olyan buta. olyan szánalmas.


nem tudom, nem ismerem Tamianyut, de miért estek neki? nem olvastam utána, h hol, mihez szólt hozzá, de sztem ő is csak leírja a vélemyényét, mint mindenki más is itt.

179. spinneli (válaszként erre: 175. - Tamianyu)
2010. jún. 23. 13:03
nem, bár az én véleményem az, hogy háromszög kérdésekben a szeretőnek van a legkisebb felelőssége, nem ő igért örök hűséget és jóban-rosszbant ugyanis.
2010. jún. 23. 13:02
Sok oka lehet sztem, vagy nem kapta meg, ami kell neki, vagy egyszerűen ilyen. De ha ilyen, ez már korábban is kellett látszon. Ment volna hozzá a fene.
177. Kék
2010. jún. 23. 13:01

Én is abba a táborba tartozom,aki elítél!

Remélem soha nem tapasztalom meg a megcsalt feleség helyzetét,de azt hiszem Kedves Cikk Író

Te amíg élsz ennek a helyzetnek a keresztjét viszed!

176. adfa0d8bdb (válaszként erre: 165. - Tamianyu)
2010. jún. 23. 13:01

Az ilyen hozzáállások után szokott jönni a legnagyobb kopp! Mert kissé szűk látókörre vall...

És azt érzem h görcsösen ragaszkodsz a boldogsághoz.

Oké, nem kívánok neked rosszat és élj minél tovább boldog házasságban, de a "velem ez sosem fog megtörténni" gondolkodásmód nem biztosíték semmire!

175. Tamianyu (válaszként erre: 168. - 8fe4afaa5f)
2010. jún. 23. 13:01
És,ez talán felmenti a másikat?
2010. jún. 23. 13:01
AMÚGY TUDOM MILYEN NAÍV NÉMELY NŐ!vAN EGY KOLLÉGANŐM 15ÉVE HÁZASOK DE A PASI 4ÉVE MÁS NŐVEL ÉL,Ő MEG VÁRJA VISSZA RENDÜLETLENÜL,A PASI VÁLNI SEM AKAR MERT OTT VAN 3 12ÉVES GYEREK,DE A NŐTŐL SEM MEGY EL MERT SZERETI.eZ A FELESÉG MÉG BÁNKÓDOTT MIKOR 1SZER VOLT EGY PASIVAL,HOGY HOGY TEHETETT ILYET A FÉRJÉVEL!BUTA NAÍV NÉMELYIK NŐ,DE TÉNYLEG!
2010. jún. 23. 13:00
Sok nő elítéli vagy a szertőt vagy a feleséget.És kérdem én hol a férj?Nem ő vert át két nőt?Nem ő feküdt le egy másik nővel miközben egy másik nővel ért?Nekem is van párom és egy 2éves fiam.De ha félre lépne a párom akkor nem a lányt hibáztatnám hanem a párom aki azt mondta hogy engem szeret és csak velem van.Én is kidobnám.De nem hibás az egész világ csak hogy a pasinak legyen mentsége mint ahogy azt egyesek itt keresik.Ja és Tamianyu,elég szegénységi bizonyítvány neked az ahogy itt beszélsz.egy gyerekes anya nem beszél így.akkor kit is kell elitélni?
172. Cippora (válaszként erre: 153. - Tamianyu)
2010. jún. 23. 12:59

De a pasi hagyta magát!!!!!!!

Lehet bárki számító vagy gátlástalan,ha egy férj azt mondja hogy:NEM!


Nem sikerült a terve?Lehet hogy nem lesz övé soha ez a férj,de a másik család sem lehet már boldog.

És ez nagyobb részt a férfinak "köszönhető" Csomót kellett volna kötnie a farkára,ez az igazság,és nem lenne probléma.


Vagy ha más kell neki,ne szédítse az asszonyt,hanem váljon el.

2010. jún. 23. 12:59
Ez igaz, ez így is van jól. Nem vitás. Én sem csalnám meg a párom, ő sem engem. De ha észreveszem, hogy megtette, hát Isten vele, mehet amerre lát. Hibás ő is, a szerető is, és valószínűleg én is az lennék, mert valamiért csak megtette.
170. Ronikutyi (válaszként erre: 155. - Ad5a295478)
2010. jún. 23. 12:59

Húha.Hát,akkor nagyon ügyesen titkolja otthon a dolgokat,és nem véletlenül.Nem akarja,hogy kiderüljön,mert nem akarja a családját otthagyni értetek:S

Felejtsd el mihamarabb,azt írtad,hogy te nem akarod kiönteni a bilit,nem akarsz jobban bekavarni,akkor szépen fordíts hátat,és nehogy még neki álljon feljebb,ne követelőzzön,ne féltékenykedjen,mert nincs oka rá.Gerinctelen egy féreg volt veled is,és a feleségével is.Ne kapálózzon utánad,bár lényegében nem is kapálózik,csak jól játszik,ahogy előttem is írták.De te zárd ezt le.Ennyi ideig képes volt titkolni,hogy a világon van egy kislány,akkor neki semmilyen bűntudata nincs,nem szeret téged sem,meg a feleségét sem,csak a kényelem a fontos neki.Hagyd a francba,elrontottad az életed,de fel kell tudni állni.

169. birgi74 (válaszként erre: 162. - Adfa0d8bdb)
2010. jún. 23. 12:58

miből gondolod, h nem volt jó a kapcsolatuk, amikor szült neki a nő???

tudod, van, h egy házasságban , mint minden más emberi kapcsolatban vannak hullámvölgyek. de miből gondolod, h a nő úgy érezte, h rossz a kapcsolat? h aez a férfi ilyen, simán el lehet képzelni, hogy otthon azt mutatja, h nagy a szerelem... undorító. pedig de sokan vannak ilyenek Istenem!

szr ilyeneket olvasni, magam sem tudom, miért teszem.

168. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 153. - Tamianyu)
2010. jún. 23. 12:58

azert a pasit sem kellett gyozkodni egyaltalan...

irta, hogy mar addig is volt szeretoje

167. bettike2007 (válaszként erre: 140. - Adfa0d8bdb)
2010. jún. 23. 12:57

Nálunk sem mindig felhőtlen minden!De és itt a de!

Nem csaljuk meg egymást,rég megbeszéltük!Ha nem jó ez így válunk!Nincs ebben semmi rózsaszín!

166. mimmo33 (válaszként erre: 161. - Spinneli)
2010. jún. 23. 12:57
Így van!!
165. Tamianyu (válaszként erre: 140. - Adfa0d8bdb)
2010. jún. 23. 12:57

De tudom,sosem leszek hasonló helyzetben,mert van eszem és gerincem!Sosem lennék senki szeretője,nem zilálnék szét egyetlen családot sem.

Neked lehet,hogy furcsa,ha egy házasság egy évtized után is jól működik,de ez legyen a te bajod.

Nekem jó így.Viszont az ilyen történetekről nekem ez a véleményem,ez is marad.

2010. jún. 23. 12:56
Én is.
163. flasch (válaszként erre: 162. - Adfa0d8bdb)
2010. jún. 23. 12:56
abszolút mértékben egyetértek!
162. adfa0d8bdb (válaszként erre: 152. - Birgi74)
2010. jún. 23. 12:55

Ez már akkor sem lehetett boldog házasság mikor a szerető bekerült a képbe... ha a nő(feleség) tudta/érzete h nincs minden rendben, miért szült neki gyereket?


Sztem eléggé sokáig vissza kéne fejtenünk a szálakat, h választ kapjunk a kérdésekere...

És meggyőződésem h NEM a szerető a fő hibás. A feleség legalább ugyanannyira...

161. spinneli (válaszként erre: 153. - Tamianyu)
2010. jún. 23. 12:54
kissé mintha egyoldalúan szemlélnéd a történteket a háromszögbe elvileg három felnőtt ember vesz részt, az Ő játékuk, elég szűklátókörő ha ezért csak az egyik felelősségét kéred számon.
160. d55557d847 (válaszként erre: 158. - 40163fd81d)
2010. jún. 23. 12:54
hat igen ahol te megjellensz... mert nem vagy te minden forumon? szerinttem teged tobbszorositteni kellene.:)
2010. jún. 23. 12:54
Tamianyu, ha figyelmesen olvastad a cikket, nem a család barátjának adta ki magát, meg ilyesmi, hanem eljártak szórakozni, és utána szeretett bele.
158. 40163fd81d (válaszként erre: 157. - D55557d847)
2010. jún. 23. 12:53
Szia Ibi:)
2010. jún. 23. 12:51
szia Morgana:)
156. mimmo33 (válaszként erre: 62. - A14deb9047)
2010. jún. 23. 12:51

:D:D

Nem is ezt mondtam, bár lehet így is érteni;)

Én csak őket is valamilyen mértékben hibásnak tartom, hogy két kapcsolatban élő ember másfelé nézelődik.

155. ad5a295478 (válaszként erre: 150. - Ronikutyi)
2010. jún. 23. 12:51
igen, még mielőtt kimentünk külföldre akkor kiderült a telszámla miatt hogy valami van, de az ki lett magyarázva, aztán az együttélésünk elejéről is tudott, mert egy ismerős kitálalt neki.akkor költözni is akart a feleség de végül mégis maradt.
154. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Ad5a295478)
2010. jún. 23. 12:50

Egyszer találtam egy linket,ahol Csernus a szeretőkről beszélt,valami telefonos kérdésre válaszolt.

Nagyon frappáns volt ,és igaznak éreztem.

Sajna nem találtam meg ,de itt van helyette ez.


[link]

153. Tamianyu (válaszként erre: 134. - Cippora)
2010. jún. 23. 12:50

Igen belement,ez is bizonyíték arra milyen egy felelőtlen.

A szerető pedig nem naiv volt és buta,hanem egoista számító gátlástalan......

Olvasd el mégegyszer a cikket,előre kitervelte hogyan akaszkodik egy családos pasi nyakába.

Csak nem úgy sikerült a kis terve ahogy szerette volna,mert nem hajlandó válni miatta.

Mégis miféle nő az,aki először a család barátjának adja ki magát,együtt járnak szórakozni összejárnak,majd ráhajt a pasira?Ehhez kell ám gyomor,pfúj!Megérdemli a sorsát!

152. birgi74 (válaszként erre: 140. - Adfa0d8bdb)
2010. jún. 23. 12:50

Cimpike, nem hiszem, h furcsa idill, amit Tamianyu képvisel. Tudod, vannak emberek (férfiak is), akik tisztességesek.

Furcsa?

Az tény, h amikor a pasinak bejött ez a leány, akko rpici gyermekei voltak. H ajól emlékszem, 3 éves volt a nagyobb(?). Tehát a feleség lehet, h valóban nem adott meg mindent, amit a pasi elvárt volna... na de ő megadott vajon mindent amit a feleség elvárt volna???

Egy házasság, szövetség. És a döntéseinkért mi vagyunk a felelősek. Minden csak egy döntés. A tisztesség és a hűség is. Egy, a pici gyermekeimmel otthon lévő nőt nem hagyok cserben. Gondolatban sem. Bár én nő vagyok, de ismerek olyan férfiakat, akik ugyanígy gondolkodnak. Furcsa?

Szerintem az embert cselekedetei és döntései különböztetik meg. Következmény nélküliség az nem méltó.

Nem, nem vagyok szent. És a férjem sem. De tisztességesek azok igen.

A feleségről: lehet, h valóban nem tud semmiről, azt leszámítva, ami kiderült anno. És azt az "egyet" megbocsátotta, mert elképzelhető, h nem buta, "csak" szereti a férjét, aki lehet, h fűt-fát ígért,amikor kiderült. Az is lehet, h a férj, aki nagy játékos lehet, teljesen más embernek mutatja magát neki, mint amilyen valójában. Ez szomorú. Ismerek ilyet is. Sajnos. És nem is tartom vele a kapcsolatot, mert baráti társaságban, amikor nincs ot a felesége ilyen, amikor meg ott van, akkor üntyümpüntyümdeszeretlekdrágám. Na nekem ez képmutatás. Utálom az ilyet. Nem hiteles.

Ja, és ott van nekik (a cikkben szereplő családnak) a hitel, amit ha jól értettem, nagy úr. És tudom, h az. De nem hiszem, h a feleség a hiteltörlesztés miatt lenne a férfival. Egyszerűen csak át van bszva a palánkon nagyon-nagyon.

151. Kriszta740405 (válaszként erre: 110. - Tamianyu)
2010. jún. 23. 12:48
Ne haragudj, de hol olvastál olyat, hogy én egyet értettem vele????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook