Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként anyává lettem fórum

Szeretőként anyává lettem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőként anyává lettem

120. flasch (válaszként erre: 119. - Szepszemu87)
2010. jún. 23. 12:27
Köszi!;)
2010. jún. 23. 12:25
Igazad van flasch.
118. bettike2007 (válaszként erre: 110. - Tamianyu)
2010. jún. 23. 12:24

Látom az ismerősök boldog családanyák mind egy véleményen vannak velem,megértem.Az hiszi azt hogy ez jó akivel nem történt ilyen és nincs családja.

Miért csinálják ezt egyes nők???Ők és a pasi családja sem járnak jól!


Ja és miért nem csinált a feleség semmit ki sem derül a cikkből ő hogy élte ezt meg vagy tudja-e egyáltalán,a pasik jól hazudnak!!

Én nem a feleséget hülyézem és ítélem el hanem ezt a nőt aki ilyet tett!

Én sem vagyok itthon mindig 100%os a férjemnek akkor megérdemlem hogy megcsal???Milyen hülyeség ez!!!Gondolom aki ilyet mond mindig jól teljesít otthon ugye???

2010. jún. 23. 12:24
Mintha a drága férj nem lenne hibás. A feleség helyébe otthagytam volna. Úgyis meg fogja még tenni. Lehet teszi most is.
116. flasch
2010. jún. 23. 12:24

:D :D :D méghogy szegény pasit el kellett csábítani...naja, a pasik szegények, már csak olyanok...nagyon nem kell csábítgatni őket, sajnos!!!!

aki ezt nem tudja, az nem a mai világban éli mindennapjait. és nem azért, mert az ma a "természetes", hanem mert sajnos, tetszik vagy sem, ide jutottunk. a pasi abszolút mondhatta volna, hogy nem, nem, nekem családom van, szeretem őket, nem én vagyok az embered. miért nem tette vajon???? mert nem kellett győzködni!!!

boldogan ment bele a titkos viszonyba!!!!

ennyit szegény pasikról, és a gaz csábitókról!

115. 793a9334d7 (válaszként erre: 32. - Ad5a295478)
2010. jún. 23. 12:22

Ebből a kapcsolatból te sohasem fogsz kilépni, és nem is lehet, mert ez a férfi a kislányod apja. Nagy hiba volt ilyen bizonytalan és túlfűtött érzelmekkel teli helyzetben világra hozni, de ezt már nem lehet visszacsinálni.

Mostantól szerintem rendezd be úgy az életed, mintha elvált gyermekes anya lennél. Tehát a láthatáson kívül ne legyen semmi közöd az apához. Nem számoltathat be a magánügyeidről, nem ellenőrizhet. És te sem őt.

Jól emlékszem, átnézi az e-mailjeidet és a telefonodat? Ez elképesztő! Már megbocsáss, de hogy engedheted? Én a férjemmel 36 éve élek együtt, eszébe nem jutna belenézni a levelezésembe. Pl. erről a hozzászólásomról se fog tudni. Sőt, a számítógépemre fel se tud menni senki, mert lejelszóztam.

Egymás mobiltelefonjához nem nyúlunk. Ha véletlenül elöl felejti és csöng, nem veszem fel. (És nem is szaladok a telefonnal utána, max. szólok, hogy csengett, aztán majd visszahívja, ha akarja.)

Szóval, ezzel csak azt akartam mondani, hogy van egy alapvető emberi szabadságunk, amiről az őrült szerelem jegyében se lehet lemondani.

"DE mivel iszonyat mód függök érzelmileg ettől az embertől, ez nagyon nagyon nehéz."

Szerintem így próbálj távolodni:

- először a pénzügyi kapcsolatot kell befejezni, mindenki adja meg a másiknak, amivel tartozik

- ne kezdeményezz találkozást

- ne írj e-mailt, sms-t, ne telefonálj

- ritkítsd a válasz-sms-eket és telefonokat, mondjuk először csak minden másodikat vedd fel, aztán minden harmadikat stb. végül soha ne legyél elérhető. Üzenetet hagyhat pl. a szüleiden keresztül, ha a gyerek érdekében múlhatatlanul fontos (pl. kiderült egy öröklődő betegsége)


Amire most koncentrálnod kell, hogy a kislányod apa nélkül is viszonylag épségben nőjön fel.

Nehéz lesz, mert téged a véred hajt és nem tudsz higgadtan gondolkozni.

Egyelőre férfimintát kaphat otthon a te édesapádtól, ami persze nem ugyanaz, de valamennyire pótolja.

Ha sikerült megszabadulnod és függetleníteni magad attól a családos embertől, akkor lehet, hogy lesz valaki olyan társad, aki a kislányod életében is betölti az apa szerepét. Javaslom, hogy ha férjhez akarsz menni, ne a szerelmet kergesd és ne a vörös kendőt rázogasd a bikák előtt. Próbálj meg találni egy olyan kapcsolatot, ahol nem az érzékek dominálnak, hanem a megbízhatóság és a megbecsülés.

2010. jún. 23. 12:22
Tamianyu, talán megcsaltak vagy miért vagy ilyen ellenséges? Ha nem tetszik valami már elmondta, be lehet fejezni.
113. marcsix
2010. jún. 23. 12:21

Ja másik dolog... szerintem próbáld meg ezt lezárni, maradjatok kettesben szűk értelemben véve, a gyermekeddel, és ne engedd, hogy jöjjön hozzátok, egy -két menetre. Mert másra nem kellesz, amint olvasom. Maradjon a sajátjával, te meg a sajátoddal. Legjobb, ha ez így alakul. De te tudod, te irányítod az életed. Ezzel kerülne tényleg egy "jó" útra az életetek. Vele semmi képpen sem...

A későbbiekben meg majd kiderült, hogy a kislányod mit fog megtudni, és mit engedsz hogy megtudjon.

2010. jún. 23. 12:20

Végig olvastam a hozzászólásokat,kaptál hideget,meleget.

Én nem ítéllek el,bár meg kell vallani,nem szép dolog belerondítani egy házas életbe,ahol már gyerkőcök is vannak,szerelem ide vagy oda.

Nekem sem tetszene,és mindig ebbe gondolj bele,hogy fordított helyzetben te miként éreznél.Tudom,most sem vagy könnyebb helyzetben,nem is akarlak kioktatni a 22 évemmel.

A lényeg,hogy most már meg történt a "baj",gyümölcse is lett ennek a viszonynak,de a pasi nem változott,és hidd el,nem is fog,ezt sokan leírták már előttem.Ne várj rá,ne szeresd,nem érdemel meg téged.A feleségét sem érdemli meg,de ez már más tészta,bizony én nem bocsájtottam volna meg neki,éldegélhetne veled békében,szóval nekem ez is furcsa,hogy a feleségnek semmi önbecsülése sincs,vagy teljesen tudatlan lenne?Azt nem hinném.Biztos tudja azt is,hogy szültél a férjének egy gyermeket,maximum a férfi hazudott valami oltári nagyot,hogy a felesége nem rakta még ki.Hidd el,kezdhetsz még új életet,lehetsz még szerelmes,boldogok lehettek a kislányoddal.Én a helyedben semmi láthatóságot nem engednék,hiszen nem fontos neki a kislány ezek szerint.Fizetni nem fizet,igaz?Alkalmi apuka csak,szóval felnőne az a kislány nélküle is,ő meg boldogítsa a feleségét otthon,akitől nem tudott megszabadulni,mert nem is akart.Nézz mélyen magadba,és kezdj teljesen új életet.Tudom,könnyű mondani,hiszen az anyagiak,minden közrejátszik ilyen esetben,de meg kell próbálni,muszáj,mert így nem vagy boldog,és nem is leszel az soha.Fel a fejjel,csak is előre.Zárj be magad mögött minden ajtót,és csak a kislányodnak élj.Ne epekedj egy olyan férfi után,aki soha nem vett téged komolyan.Kitartást,és sok erőt a jövőhöz.Sikerülni fog:)

111. Tamianyu (válaszként erre: 32. - Ad5a295478)
2010. jún. 23. 12:20
És a feleség a gyerekek életét hogyan szándékozod rendbe hozni?Őket kárpótolod valahogyan?Szánalmas vagy!
110. Tamianyu (válaszként erre: 29. - Kriszta740405)
2010. jún. 23. 12:18

Nem,nem gondolom,hogy engem rossz irányban jellemezne,pont elég "részletet" írt le a vélemény alkotáshoz.Számomra egy család,főleg más emberek élete szent,sosem tudnék ártani senkiknek.Viszont akik egyet tudnak érteni egy ennyire gusztustalan tettel,azokat bizony jellemzi a véleményük,mint téged pl....

Miféle ember az,aki rámászik egy családos emberre,ennyi ember életét teszi tönkre?Miért nem csináltatott gyereket mással,mondjuk egy független pasival ha annyira arra vágyott?De egyáltalán,hogyan lehet így gyereket tervezni?Miféle aljasság önzőség ez?Egy gyereknek teljes szerető boldog családra van szüksége,nem a ilyen anyára és apára.?Egyébként az ilyennek úgyis mindegy kivel fekszik össze,miért pont ettől a pasastól kellett az a gyerek?Hát az ilyen nőket csak a hasonlók tudják megérteni,és tetszik vagy sem egyeseknek,én akkor is mélyen elítélem!Sosem lesz boldog,de meg is érdemli!

109. marcsix
2010. jún. 23. 12:18

Na hát borzasztóó! Végig szörnyülködtem a cikken. Totál kész vagyok. MOndanom sem kell, nekünk sem kellene egy ilyen " kolonc " a nyakunkra. Én is két gyermekes családanya vagyok egy férjjel. Tudom sosem egy a hibás, de ha nincs meg a kísértés akkor biztos nem történt volna ez meg. A Férj nem ugrott volna egy másik nő karjaiba csak úgy jókedvéből, szerintem...bár már megtette egy másik nővel. Mindegy.

Iszonyatosan sajnálom a Férj gyermekeit, a Feleséget, és a te Lánykádat. Borzasztó lesz neki felnőni. Vagy nem fogja tudni ki az apja, vagy valaki másról fogja azt hinni, mert ugy neveled majd. Én szóhoz sem nagyon tudok jutni... nagyon hazavágott az egész. Felháborító, hogy úgy, hogy tudtad a pasi nem lehet a tiéd, és családos, és gyermekei vannak, még úgy is azt akartad, hogy "csináljon " neked gyereket. ááá! Nem csak te vagy naiv, a férj is egy nagy kőbunkó! Mert képes volt ezt megtenni úgy, hogy neki ott van kettő másik, és gondolni lehet, hogy nem ugyanazt a bánásmódot fogja kapni a közeljövőben és a távoliban sem mint a másik két féltestvére...

Ha egy kicsi eszed is lett volna, gondolhattál volna a távolabbi jövőre és a közelire is mert egy ilyen dologból nem igazán jön létre egy szép boldog házasság. Legalábbis nagyon ritka.


Kegyetlen vagy!


Sok hozzászólóval egyetértek, és nem is érdekel ha megköveznek...

2010. jún. 23. 12:16
Igazából én azt nem értem ha valaki szeretőt akar tartani akkor miért nem mondja meg kerek perec hogy nekem csak a szex, a kikapcsolódás miatt kellesz, nem fogom elhagyni a családom.... ha ez így ok, akkor jó. Ez így valamivel korrektebb eljárás lenne (persze nem a megcsalt féllel szemben).
2010. jún. 23. 12:16
Szerintem, ha egy nős férfi kikezd valakivel, tuti nem válik el. Akkor már megtette volna korábban és keresett volna magának valakit.
106. zsizsmizs (válaszként erre: 102. - Bun Csilla)
2010. jún. 23. 12:13
Az biztos hogy rengeteg ilyen van, sajnos. Nekem pl. egy férfi jóbarátom lett egy férjezett 2 gyerekes nő szeretője. Ott is ugyanaz a szitu volt, hogy a férj szemét vele, nem boldog. A nő csak hitegette a barátomat, aztán persze mikor borult a bili akkor maradt a férjjel, és a szerető volt a szemétláda....
2010. jún. 23. 12:13
nem tudttam mindent elolvasni de en igy gondolom:Ne bantsatok.bunteteset megkapttama pasittol es aszivettol.Mit tennek a helyedbe: hat nagyon hatarozottan beszelnek velle ,hogy szalljon ki az eletembol vagy ha nem elmesellem a felesegenek(elfog tunni). tallan el meselnem ha nem is lenne baj. lehet vallnak ,lehet nem ,de jogabban van tudni ki a ferje
104. flasch
2010. jún. 23. 12:10

hú, nem egyszerű történet...

a kapcsolatnak sajnos én sem látok nagy jövőjét, mert valóban, miért nem válik el évek óta, ha Téged szeret? azok a gyerekek fontosak, és a tiéd, tiétek? azt nem akarta megszeretni mikor még a pocakban volt, azt kiteszi annak, hogy apa nélkül nő fel?

de tudod, azt mondom, egyáltalán nem ítéllek el! egyrészt, mert ehhez senkinek nincs joga, másrészt mert korrekt voltál, megmondtad, hogy akár egyedül is, de egy babát szeretnél, tehát nyilt lapokkal játszottál. sokan, nagyon sokan vannak még igy, ezért sem fura ez a dolog.

a feleség...hát róla tudunk a legkevesebbet, de én is azon hozzászólók táborát erősítem, aki azt mondja, hogy vagy hülye, hogy ezt hagyta(mert 1000%, hogy tud róla) vagy pedig ő is külön utakon jár, és ez valóban csak látszatházasság. mert egy szerető asszony, ezt nem tűrné, még a család egybenmaradása okán sem.

fel a fejjel, vigyázz a babucidra, akit az ég is akart, hisz elsőre összejött! csak vele és magaddal törődj, aztán majd úgyis alakítja az élet a dolgokat!

minden jót kívánok kettőtöknek a kislányoddal!!! :)

2010. jún. 23. 12:09
Köszi, nem gondoltam, hogy ennyire lemaradtam:)
2010. jún. 23. 12:09

Szeretem olvasni az ilyen történeteket, mert tanulságos!

Sajnos az emberek többsége inkább pálcát tör a másik feje fölött, mintsem biztatná!

Pedig ez a történet nem egyedi, nem ő az egyetlen aki megbotlik és nem tud felállni! Segíteni kell rajta, nem pedig belerugni!

101. puritan (válaszként erre: 98. - Szepszemu87)
2010. jún. 23. 12:07
nézd az előzményt, amire válaszoltam...Kriszta 85-ös hozzászólására ment a válasz, abban írta
100. 26bea8155a (válaszként erre: 1. - Ad5a295478)
2010. jún. 23. 12:06
Gratulálok a babádhoz. :) Én is ezt tettem volna. Ne érdekeljen mások negatív véleménye, a szeretőknek is jár a boldogság.(én csak tudom) A pasival szakíts meg minden kapcsolatot, mert ez így már nem működik, neked is jár egy boldog élet.
99. puritan (válaszként erre: 94. - Cb82b220ce)
2010. jún. 23. 12:05
igen, sok pasi olyan, csak hát az is elő szokott fordulni, hogy az olyan pasit nagyon lehet szeretni egy csomó dologért és minden másban jó társ...én nem ítélem az olyan feleségeket, akiknek az megfelel és szemet hunynak...hozzáteszem én nem tudnék, de nem önbecsülés miatt...egyszerűen a mindent vagy semmit elv érvényesül nálam ezen a téren :)
2010. jún. 23. 12:05
Puritan, ki írta, hogy becsapta a gyerekeit? Nem látom. És kinek írtad a szertő státuszt?
2010. jún. 23. 12:04
A másik az hogy a családjával mit csinál ahhoz szerintem semmi közöd mégha a szeretője is vagy,nekem se mondaná meg egy ilyen nő hova mehetek a férjemmel!hál istennek ilyen nincs.
96. b2076ec79b (válaszként erre: 86. - Ad5a295478)
2010. jún. 23. 12:03

Na hát engem biztos nem lehetne leszerelni.... :)

Én mennék, akár még "meglepetésvendégnek" is, előzetes bejelentkezés nélkül :) Hiszen mégiscsak a férjemről van szó...

95. Binemaja (válaszként erre: 44. - Andzsin)
2010. jún. 23. 12:03

Szia,

egyetértek Andzsin hozzászólásával.Fel kellene tárni először a függőség okát MERT AZ!!A férfi részéről biztos nincs szeretett,csak birtoklási vágy.Nem vállal fel,de máshoz se tartózzál.Sok szerencsét!

94. cb82b220ce (válaszként erre: 88. - Puritan)
2010. jún. 23. 12:02
De nem mindig azért történik a megcsalás mert a pasi valamit nem kap meg otthon...azért is előszokott fordulni mert ilyen és nem bír magával,nem tudja magát lekötni.Ilyen esetben viszont igenis legyen önbecsülése a nőnek és lépjen!Aki meg nem lép csak síránkozik,azt meg nem tudom sajnálni.
93. puritan (válaszként erre: 85. - Kriszta740405)
2010. jún. 23. 12:02

ó nem így értettem...mosott, főzött, takarított, munkába járt, gyereket nevelt, tán tanult is, ki tudja...hogy kettejük viszonya milyen volt, ezt sosem fogjuk megtudni :)


a gyerekeit nem ő csapta be...azért nem kell a rosszakat az ő nyakába varrni, de anélkül, hogy megnézném az adatlapodat mérget vennék rá, hogy szerető státuszban vagy(ezt minden rosszallás nélkül mondom)

92. b2076ec79b (válaszként erre: 84. - Cb82b220ce)
2010. jún. 23. 12:02
28 évesen már együtt voltak. És úgy kezdi, hogy lassan 5 éve tart a dolog... Így nem áll össze :)
2010. jún. 23. 12:01

Hú hát ezt a sztorit lehet meg sem kellett volna írnod mert tudod hogy kapsz elég sok negatív kritikát!!Először is a szerelem nagy gubancokat tud csinálni,voltam olyan helyzetben hogy nagyon tetszett valaki de még a gondolatát is elhessegettem mert nem akartam a férjemmel,gyerekemmel kitolni!

Másodszor:attól hogy csajozós hírében állt nem jogosít fel hogy kikezdj vele,az én férjem is ilyen hírben állt mára már nem ilyen!

Harmadszor,anyuka vagyok férjjel,kurvára szarul esne ha egy ilyen nő belekavarna az életünkbe,sajnos nem te vagy az egyetlen,én minden házas pasit kerültem anno,ne legyen ilyen probléma mert ez elég szemét dolog,már ne haragudj!!!Tény hogy ki tudja a jövőben mi történik velünk,de ez nagyon elítélendő!!!Bocsi ez az én őszinte véleményem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook