Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként anyává lettem fórum

Szeretőként anyává lettem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőként anyává lettem

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
330. d55557d847 (válaszként erre: 324. - Tücsimücsi)
2010. jún. 23. 16:06
nem , dragam nekkem csak szivvem van. amugy igazad lehet,a geppen meg gyakorolnom kell a helyes irast,de ne feljtsd el ekezettem nincs.amugy felleseg vagyok ,akinek meg van a maga problemai. csak nem ittelkezzem. es ez lenne a velemenyem ha megcsalt felleseg lennek is(sot koteleznem a ferjem ,hogy gondoskodjon a gyerekrol es a gyerekim is ugy nevelnem ,hogy baratok legyenek,persze felteve hogy jol ismerem magam
329. andi.b
2010. jún. 23. 16:05

Enci!


Te miért nem írsz?

328. tücsimücsi (válaszként erre: 321. - Andi.b)
2010. jún. 23. 16:05

Elolvastam...


Amúgy a feleség miről nem tud? A gyerekről? Vagy arról, hogy viszonyuk van(volt)?

Tudnia kell amikor anno a vőlegény kirobbantotta a dolgot.

A gyerekről akkor sem hiszem, hogy nem tud...kicsi a világ.

327. Dzsimp
2010. jún. 23. 16:03

Ez egy undorító dolog amit műveltél. Az én apám is meg tette, és nem tudok neki megbocsájtani. Anyám úgy csinál mint ha nem történt volna semmi, de soha nem fog felejteni. Volt egy este, hogy az volt a szerencséjük, hogy időben el mentek, mert agyon vertem volna a nőt is, de apámnak is osztottam volna. Bár ez már 8 éve volt de nem tudom el feledni. Széttörte a családot és soha nem lesz olyan mint régen. Gyűlölöm az ilyen nőket!!!! Miért nem mentél mesterségesen megtermékenyíteni magadat mint, hogy ilyet tegyél? Önző vagy és undorító.

Többiektől bocs a szavakért de ezt érzem!!!!

326. Manon
2010. jún. 23. 16:01

Nagyon csúnya dolog hogy belerondítottál egy kapcsolatba amiben ráadásul két gyermek is van.


De én is tudom, hogy biza ehhez két ember kellett...

az hogy gyermeket szerettél volna természetes, de egy ilyen kapcsolatban ez nagy hiba volt, mert a gyermeked megfogja sínyleni a dolgokat...


De ez már megtörtént, nem lehet semmit másképp csinálni.


Az hogy a pasi képes ellenőrizgetni és féltékenykedik az viszont egyenesen felháborít.

Miért? Haza megy elvan a feleségével és a két gyerekkel, és ezek után van képe megszabni neked hogy kivel találkozz?

Ha te ezt nem látod tisztán akkor mi itt hiába mondunk neked bármit.

A lelked mélyén te is tudod hogy ez így nem jó... hiába várod a tanácsokat, hozzászólásokat, ha ezen te nem változtatsz.


Én tuti hogy kitenném a pasi szűrét, vissza akarja magát könyörögni? na és, nem szabad hagyni!

Ha nem magad miatt mert te szereted, a kislányod miatt keress egy másik csak értetek élő embert.


Ennyi évesen és felelőség teljes anyának valva magad, merd kitenni végre a szűrét ennek az embernek. Aki csak és kizárólag arra tart téged, hogy ha a felesége nincs a közelben (mert hogy csak hétvégén jár hozzájuk haza a munka miatt) akkor se kelljen fizetni senkinek - bocsánat a durva kijelentésért, de szerintem ez az igazság...

325. andi.b
2010. jún. 23. 16:00
Nehogy összevesszetek ilyen hülyeségeken? Itt mindenki véleményt nyílvánít. Ki így,ki úgy!
324. tücsimücsi (válaszként erre: 322. - D55557d847)
2010. jún. 23. 15:56

Engem meg ez a rémséges írásod háborít fel!

A 2.osztályos lányom sírva fakadna , ha elolvasná ezt az írományt.

Te a HOXA portál helyett a helyesírási szótárt olvasgasd inkább!


Amúgy Te is nős pasikra buksz, hogy ennyire véded?

2010. jún. 23. 15:53
ja lehet hogy en muzeumi darabb vagyok de akkor is igy gondolkozzom
2010. jún. 23. 15:52
Tudjattok mi haborit fel engem? az hogy egyes holgyek ennyire durvak, ennyire hianyzik belolluk az egyutt erzes. ok Enci onzo ,ok Enci felboritott egy (szerinttem ) reg tnkre ment csaladot. de azert ennyire sebezni egy ugy is verzo not... Nok vagytok ti? ugy tudttam ,hogya noknek van szivuk... hat most mar nagyon ketelkedem benne. Amugy maga Krisztus aki tokeletes egy ilyen nonek bocsatot meg. es meg vallami en ugyan ebbe a kategoriaba sorolom azzokat is akik ugy bujnak ossze a baratjukkal ,hogy nem felleseguk ,de nem itellek senkit.Mivel kullonbaz aki olyan fiuval ,lanyal buj ossze aki masse lesz
321. andi.b (válaszként erre: 320. - Tücsimücsi)
2010. jún. 23. 15:51
Olvasd el a 267.hozzászólásomat!
320. tücsimücsi (válaszként erre: 316. - Szibor)
2010. jún. 23. 15:50
Ez szerintem nem kamu. Megdöbbentő mennyi flúgos nő van, a férjemtől már annyi sztorit hallottam...de régen a környezetemben is sok ilyen nő volt sajnos. Nem voltak tekintettel semmire és senkire, csak hogy megszerezzék a kiszemelt pasast.
319. andi.b (válaszként erre: 318. - Tücsimücsi)
2010. jún. 23. 15:49
Igen elhiszem,mert én is tudok ilyen sztoriról.
318. tücsimücsi (válaszként erre: 317. - Andi.b)
2010. jún. 23. 15:48
és te ezt el is hiszed, hogy nem tud róla? Mert én nem!
317. andi.b (válaszként erre: 314. - Tücsimücsi)
2010. jún. 23. 15:47
Még nem ment szét a kis család,mert ha jól értelmezem,akkor az asszony nem tud róla.
316. Szibor
2010. jún. 23. 15:46
Szerintem kamu, nem olvastam az eddigi hozzászólásokat, de ilyet normális ember nem tesz.
2010. jún. 23. 15:45
Még annyit, hogy végtelenül önző vagy!
2010. jún. 23. 15:44

Elég durva a sztori.

Szégyelld magad amiért szétszedtél egy családot! De Isten nem ver bottal, remélem visszakapod még!

Itt csak egy nyertes van: az ex-vőlegényed. Szerencsés, hogy megszabadult egy ilyen nőtől, mint te.

A nős pasi meg nem szeret. Ellenkező esetben már rég elvált volna, még ha 2 gyereke is van.

313. andi.b
2010. jún. 23. 15:43
Akármit is mondunk Encinek,ez a dolog megtörtént. Nagyon sajnálom a feleséget. Mit fog érezni,ha majd megtudja? Brrrrr....még belegondolni is rossz! Lehet,hogy belehalnék.
312. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - Ad5a295478)
2010. jún. 23. 15:34

Nem olvastam el a hozzászólásokat..

Én nagyon dühös lettem..!Az egészből nem csak ennyi jön le,de felháborít,hogy beletúrtál egy olyan családba,ahol volt egy féléves gyerkőc is..

Csak magadnak köszönhetsz mindent,hogy így alakult..és gratulálok,hogy ilyen helyzetbe hoztad a gyerekedet..!Tök jó lesz neki csonka családba felnőni,mert anyuci nem tudott uralkodni magán..

Most meg keresed életed párját..

Ha majd megtalálnád,és szülnél neki egy gyereket..az meg majd szülés után fél évvel később megcsalna..neked hogy esne?

Bár nem kívánom ezt..elég szenvedést okoztál magadnak így is!

Sok boldogságot a babához!

2010. jún. 23. 15:31

Teljes mértékben nem ítéllek el, bár sztem nagyon önző vagy, ha a másik családot nézem azért, ha a saját lányodat azért.

Furcsa dolgokat produkálhat az élet, na de kérem azért vagyunk emberek hogy tudjuk az ilyen dolgokat kezelni.

A pasid egy idióta barom.

A felesége is hogy tizen éve tűri ezt.

Sajnos terólad sem más a véleményem.

Hova tette három felnőtt ember az eszét?

A gyerekekre egyikőtök sem gondol.

310. b2076ec79b (válaszként erre: 305. - Homokóra)
2010. jún. 23. 15:19
ugye hogy ugye :)))
309. anya76
2010. jún. 23. 15:17
Csatlakozom a 304-es hozzászóláshoz!!!!
2010. jún. 23. 15:11
nem szep dolog ilyet tenni ,akinek van gyereke de sajnos ezek a dolgok jonnek nem lehet befolyasolni
2010. jún. 23. 15:07
Hát nem semmi ez a történet.
306. andi.b (válaszként erre: 304. - 1e8f358d6a)
2010. jún. 23. 15:02
Igazad van!
305. homokóra (válaszként erre: 300. - B2076ec79b)
2010. jún. 23. 15:00
jól van..itt is vannak betegek!:)dolgoznom is kell..jó hogy nem lebaxol-DDD
2010. jún. 23. 14:59

Nem tisztem ítélkezni, de itt egyedül a pasi járt jól, képes volt egyszerre két nőből is hülyét csinálni és egyszerre két nőt dughatott. (elnézést a vulgarizmusért). Mert azt nekem ne meszélje be senki, hogy 5 év óta nem nyúlt a feleségéhez egyszer sem. :)


Kedves cikkíró, az eszeddel tudod, hogy baromi nagy hülyeséget csináltál, egy ilyen kapcsolatba én nem szültem volna gyereket, hiába voltál 28 éves, várhattál volna még. Egy ilyen ember nem fog soha megjavulni. Ha elakart volna válni, már rég megtette volna, nem hivatkozhat folyamatosan a gyerekekre és az anyagi problémáikra. Ugyan már... Naív voltál, hogy mindezt bevetted.


Ami történt, megtörtént. Ott van a picikéd, lépj tovább, új életet kell kezdened, de enélkül a hazudozó, féltékeny majom pasi nélkül. Nem is értem, hogy engedheted, hogy az e-mailjeidet, vagy a a telefonodat átnézze, vagy esetleg kérdőre vonjon, hogy hová, mikor, kivel mész. Ez nevetséges... Miközben ő éli otthon az életét a feleségével és boldogságban tartja a tudat, hogy van neki még egy nő "talomban", akinek csak csettintenie kell.


Légyszi nyisd fel a szemeidet és ne ringasd magad tovább illúziókba!

2010. jún. 23. 14:56
Nekem az a fura még mindig,hogy a feleség nem tud a babáról.Hogy-hogy nem tud?Meddig lehet egy ilyet eltitkolni?Ennek minél előbb ki kéne derülnie,ha csak nem akarja a két fél a férj és a szerető hazugságban élni,és abban nevelni a 3 gyermeket.Mert ez előbb-utóbb kitudódik.És én amondó vagyok,hogy inkább előbb,mint utóbb.A kislány is megnő egyszer,kiváncsi lesz az apjára,szóval nekem felfoghatatlan,hogy lehet az ilyet eltitkolni.
302. cilus
2010. jún. 23. 14:55
Nem semmi történet:( Én leginkább a gyerekeket sajnálom hogy ilyen körülménybe vannak.Legfőképp a pici babust,aki alig látja az "apját"
2010. jún. 23. 14:48
A gyermeknek lehet h jobb ha ilyen apa nélkül nő fel. Én mit nem adtam volna érte, ha apa nélkül nőhetek fel. De nem. Most meg nyugtatón élek.
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook