Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnék újra beleszeretni a páromba fórum

Szeretnék újra beleszeretni a páromba (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. febr. 5. 11:01
Minden igaz, amit irtok. Reménytelen vagyok. Talán ha majd elköltözünk külön minden megváltozik. Igazán a családja az amit nem bírok elviselni, és a vele kapcsolatos dolgok. Szerintetek jó ebben hinnem. Hogy ha megszűnik ez a stressz, akkor neki sem kell állandóan a családját védenie előttem, meg nekem sem folyton miattuk zsörtölődnöm. Ugye igy lesz!
4. RLindi (válaszként erre: 1. - Ac524f11f1)
2008. febr. 5. 10:55

Ha nem szereted akkor sztem megérdemel annyit,h.elengeded,találjon olyat aki igen..

Ha meg igen..akkor tudnod kell kis hülyeségei mindenkinek vannak sőt van olyan is akinek nem csak kicsik.

Megkapsz tőle mindent azt irod.Hát tudnod kell egy kapcsolat attól működőképes,h.mindkét fél AD és törekszik arra,h.minden rendben legyen. Mert lehet egy idő után ő is rájön,h.ez egyoldalú,és megunja. Ha nem akarsz mást keresni ideje,h.tégy te is kettőtökért.

Találd meg a aboldogsáot az Ő oldalán.

2008. febr. 5. 10:53

Szia!

Szerintem próbálj kicsit toleránsabb lenni vele szemben! Írtad, hogy sok mindenben különböztök, és ahogy kivettem a szavaidból, ő mégis elfogad téged a nézeteiddel együtt. Neked is ezt kellene tenned. Tudom, leírni könnyű, de ha szereted, ezekkel együtt kell elfogadnod, különben sosem lesz felhőtlen a kapcsolatotok, és a boldogságod sem. Ha nem megy, akkor szerintem itt már kicsit nagyobb a baj...

2. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Ac524f11f1)
2008. febr. 5. 10:50
nem mondom,hogy keress mást.Pedig lehet a párod megérdemelné.Nemtudom,hogy neked,hogy esne ha ő mondaná azt,hogy hát tök jól elvan veled,mint a beőtt,de amúgy pont nem csinál semmit kettőtőkért,jah és amúgyis te jobban szereted őt,mint ő téged...
2008. febr. 5. 10:49
A párommal két éve vagyunk együtt. Eléggé különbözőek vagyunk. A kapcsolatunk szép. De úgy gondolom azért mert ő vigyáz rá. Ő jobban szeret engem mint én őt. Vannak időszakok, amikor csüngök rajta, de van hogy valami másfajta nézetével annyira kiakaszt, hogy kiábrándulok. Olyankor is tudom hogy jó nekem mellette, de két szalmaszálat sem tennék keresztbe. Ilyenkor sok idő mire újra azt érzem hogy szeretem úgy igazán. Ez a hullámzás kikészít. Hogy lehet egy pasira mindig úgy nézni. Mitől leszek újra szerelmes belé? Ne írjátok hogy mást keressek. Nem kell más - megkapok tőle mindent, tök igyekszik, hogy boldoggá tegyen, de vannak olyan kis hülyeségei, amitől teljesen kibukok. És emiatt félek a közös jövőnktől, és halasztgatom az eljegyzésünket is....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook