Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem... és tudom miért... fórum

Szeretem... és tudom miért... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretem... és tudom miért...

16. 60dc903c1a (válaszként erre: 15. - Pliszplisz)
2010. szept. 2. 06:57

Az jó, ha beszéltek...abból még bármi kisülhet.

Én is úgy érzem, hogy ez még nem lezárt dolog...

Puszillak...

15. pliszplisz (válaszként erre: 14. - 60dc903c1a)
2010. aug. 29. 08:48
Koszonom szépen... kontaktusban vagyunk, még mindig fuggunk egymástól és még mindig nem értem az egészet... bár, rájottem egy csomó hibára, amit én kovettem el a kapcsolatban és oktalanul, o is rámutatott az ovéire... nem tudom, hogy alakul a dolog tovább, de nem eroltetek semmit... nem tudok rá haragudni és bízom benne teljes mértékben... valami azt mocorogja bennem, hogy ennek még úgy igazán nincs vége... majd kiderul idovel... továbbra is szeretem és nagyon hiányzik, azóta nem találkoztunk személyesen, csak telefonon meg neten beszélunk...
14. 60dc903c1a (válaszként erre: 13. - Pliszplisz)
2010. aug. 28. 14:48

Erőt neked... de tudom, hogy van!

Aminek mennie kell, hadd menjen...Aminek meg ki kell forrni magát, úgyis ki fogja...

Puszillak, ölellek...

13. pliszplisz (válaszként erre: 12. - 1e98e286fd)
2010. aug. 11. 18:35

szia...

hát koszike, de már sajna pont 2 hete lezárta a dolgot... eddig tartott a "már tudom, mit akarok" címu fejezet... hmm... még reménykedek, de valahol sejtem, hogy ez már végleges... még mindig nem tudom elhinni...

2010. aug. 7. 03:38

szia elolvastam a történetedet.

Öszintén annyira meghatodtam még a könnyem is kicsordult.

Drámaian zártad le.

Szuper lett.

Sok boldogságot.

Szia

11. pliszplisz (válaszként erre: 10. - Bogibrigi)
2010. júl. 19. 08:26
koszike :o)
2010. júl. 19. 07:20
Sok boldogságot kívánok!
9. pliszplisz (válaszként erre: 3. - Bettike2007)
2010. júl. 16. 16:01
az már nagy pozitívum, ha eljutottatok a kislányhoz is :o)gratulálok hozzá :o) nekem sem lenne ellenemre a bébi, de nem szeretnék jelen pillanatban elsietni semmit :o) majd amikor jonni szeretne, orulni fogunk neki mindketten...
8. pliszplisz (válaszként erre: 2. - Viktory1)
2010. júl. 16. 15:56
az szép :o) nagyon orulok, hogy így alakult :o) szurkolok, hogy legalább ilyen szép maradjon mint most :o)
7. pliszplisz (válaszként erre: 5. - Őzikee)
2010. júl. 16. 15:51
Koszonjuk szépen :o)
6. pliszplisz (válaszként erre: 4. - 656f03db60)
2010. júl. 16. 15:50
Most már semmi :o) Foleg a férjének voltak megjegyzései, hogy nem illunk ossze (magasságilag sem), meg hogy nehogy teherbe essek vele meg ilyenek, amiket én sem értettem, hisz nem is találkoztunk akkor még... de most már az a helyzet is megoldódott, mert 2 hete náluk voltam egész hétvégén (otthon voltak a szulei is és a novéréék is éppen otthon tartózkodtak).. nagyon jól elszórakoztunk egyutt is a családdal és kettesben is a novérével, meghívtak magukhoz is, hogy ha legkozelebb megy a párom, akkor szivesen látnak engem is :o) És a férje is olyan bókkal búcsúzott tolem, hogy jó hatással vagyok a páromra, úgyhogy kellemesen meglepodtem.. jólesett :o)
2010. júl. 16. 13:39
Sok boldogságot! :)
2010. júl. 16. 10:51
Mi bajuk van a párod testvérének és férjének veled? Csak így elsőre...
2010. júl. 16. 10:39
nem tudom,fura a dolog kicsit,bár tény hogy a miénk is furán indult és most leszünk 5éve együtt és van lassan egy 1éves kislányunk...
2010. júl. 16. 10:20
Én is így voltam a párommal pár hónap után azt mondta neki nem megy és elment,de aztán kibékültünk mert belátta hogy rosszul gondolta visszajött!És most már 7 éve együtt vagyunk:)
2010. júl. 16. 10:08
Íme a folytatása az előző cikkemnek a furán alakuló kapcsolatomról... Sokáig nem volt kedvem írni semmit, de most úgy érzem ezt meg kell osztanom veletek, főleg, hogy páran kíváncsiak voltatok a folytatásra. Remélem nem okozok csalódást és nem lesz unalmas olvasni...

Ugrás a teljes írásra: Szeretem... és tudom miért...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook