Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem, vágy, tanácstalanság fórum

Szerelem, vágy, tanácstalanság (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 3. 12:20
Nyáron sem volt véletlen, hogy a párom mellett döntöttem. Kérlelt, kedves volt, éreztem a szerelmét...a másik csak elvitt ide-oda, szórakoztunk, és főleg ő. Szóval úgy láttam, nem lenne komoly soha.
2008. nov. 3. 12:09
Detto.
31. ec63a7fc29 (válaszként erre: 30. - 2bb84c9d13)
2008. nov. 2. 18:14

Ezért jó, ha egyedül vagy, nem ciki randizni mindkettővel külön-külön.


Bosszantsd fel, hogy megtudd, akkor is szereted-e?


Nagyon intenzíven legyetek együtt, mindenfélét próbálgassatok ki, s csak utána dönts!


A TE életed a tét. Egy élet unalom, vagy egy élet nyugalom. Legyél okos!!!

30. 2bb84c9d13 (válaszként erre: 29. - Lillaa22)
2008. nov. 2. 13:28
Tudom, hogy igazad van. De félek, mi van ha a páromat nekem rendelte a sors? És a baj, hogy a másikkal jól érzem magam. És jól esik csak úgy vele lenni. De mindehez idő kell. Jól szeretném magam érezni, kár hogy most pont vele lehetséges.
2008. nov. 2. 13:15

a lelki furdalásod próbáld nyugtatni....mert ez amit te tettél...még nem megcsalás....bár ez mindenkinél más.

gondold végig hogy mit szeretnél jövőben elérni, és abba melyik pasi fér bele.

lehet hogy egyik sem....és lehet hogy ez lenne a jobb, mert tiszta lappal indítasz.

2008. nov. 2. 13:06
Sőt tudom, hogy a srác kábít:) De már így is többet kapok, mint a páromtól. Ez bánt.
2008. nov. 2. 13:02
De nem tudom mi lenne a jó... megcsaltam:( Szemét vagyok. Elítélem, ha valaki megcsalja a párját, még anno a barátnőmnek is fejmosást tartottam. És most azt érzem, hogy a sráccal jobban érzem magam. Nem jelenti azt. hogy járnunk kéne vagy komoly lesz. De az érzések viharába kerültem:( És rosszul érzem magam.
2008. nov. 2. 12:59

Próbálj meg erős lenni, és ne félj segítséget kérni, ha esetleg már nagyon rosszul éreznéd magad lelkileg.

A fintos az, hogy neked jó legyen....és cselekedj úgy.

2008. nov. 2. 12:51
Választás elé fogom tenni! És mérlegelek mivel mérleg vagyok:) Amire még rájöttem, hogy a másik srác olyan belsőleg, mint a nagy szerelmem volt:( Innen a vonzás is, a tulajdonságok, amik nekem fontosak. a páromban ezek nincsenek.
24. 2bb84c9d13 (válaszként erre: 23. - Lillaa22)
2008. nov. 2. 12:49
Az utolsó mondatoddal egyet értek. Csak a baj az, hogy a szenvedélyesség és az energia ami a páromból hiányzik benne megvan. Nem menekülök hozzá egyszerűen csak vonz mint a mágnes:( Ha szingli lennék... Tudod a fura az, hogy nekem 20 pasiból 1 ha szokott tetszeni. És mióta a barátom ismerem ő az első aki megfogott...pech hogy nem vagyok voltam független. És talán szórakozik is velem. De jól érzem magam vele. És persze lelki-furim van...
23. lillaa22 (válaszként erre: 15. - 2bb84c9d13)
2008. nov. 2. 12:46

Két választásod lehet: vagy te veszed a kezedbe a kapcsolatotok irányítását, úgy hogy a párodnak feltételeket szabsz...ezzel valamilyen szinten feloldod magad az önvádaskodás alól -ha esetleg nem sikerül a a kapcsolatotok.

a másik választásod, hogy határozottan kilépsz ebből a kapcsolatból, úgy hogy ne sérüljeteket túlságosan(érvekkel támaszd alá párodnak, hogy miért nem működik)....és ha mégis egymásnak teremtett titeket az élet, akkor úgyis összejöttök....


Állíts fel egy listát: pro és kontra....mi szól a jelenlegi párod mellett és ellen.



próbáld meg....mert rá mehet az életed is akár az örökös vitákra.


a másik srácban meg lehet hogy azt találtad meg ami a párodból hiáynzik, de nem feltétlen jelenti azt, hogy nektek együtt kell lennetek.

2008. nov. 2. 12:43
Félek:( félek mert megbántottak...félek mert már hagytak el...Félek, hogy nem fog senki úgy szeretni... miért nincs pénzem, hogy elutazzak egy szép helyre? Ott átgondolnám és talán a párom is. Tegnap felhoztam, hogy ennek vége lesz egyszer mert nem megy...erre azt mondta, hogy nem tudhatom.
21. 2bb84c9d13 (válaszként erre: 18. - 2bc7365ec9)
2008. nov. 2. 12:41
Ezaz! Én egy életre terveztem vele:( Én ez vagyok. Ha valakit szeretek egy életre akarom őt! Ha megkért volna nyáron igent mondok...de már azon agyalok hála ég...csak tönkretenném az Életem.
20. d.lara23 (válaszként erre: 17. - 2bb84c9d13)
2008. nov. 2. 12:40
akkor bizz magadba!!és ne félj a döntésektől.
19. 2bb84c9d13 (válaszként erre: 16. - Csókica)
2008. nov. 2. 12:40
Köszi azt szoktam ...i a fejükre:) Kihagytam néhány dolgot amiről miatta lemondtam... bulik...mert beszólt biztos pasizok. És mások ezt mesélik neki. Nem volt igaz, de lemondtam a buliról. azt mondta, ha valahova mennék keressek programot. Mától nem zárkózom be megyek ide-oda és gondolkozom.
2008. nov. 2. 12:38

Szerintem hagyd ott.


Nem fog ez megváltozni, max egy hónapig, csak úgy mint múltkor. És gondolj arra is, hogy ez akkor sem lesz jobb, ha gyerekeitek lesznek. Sőt...

Ha most ennyire ki vay bukva rá, hogyan fogtok még

30-40 évet egymás mellett leélni?!

17. 2bb84c9d13 (válaszként erre: 13. - D.lara23)
2008. nov. 2. 12:38
A barátaim? A legjobb barátnőm elárult. Mikor a párommal vége lett engem nem kérdezett hogy vagyok. Hazudott rólam sok mindent és kavart a hátam mögött. Persze lehet benne volt a féltékenység...ugyanis szerelmes volt vagy van abba a fiúba... Mindegy akire számíthatnék nincs...akiben bízok messze van. Másokban nem bízok...
16. csókica (válaszként erre: 7. - 2bb84c9d13)
2008. nov. 2. 12:37

Elhiszem hogy ugy érzed,hogy mások által szemét vagy,mert felmertél szólalni!!De egy kapcsolatba kivüláló nem szóljon bele,mert csak te tudod,hogy mi a valós helyzet,és próbálod jobbra forditani,de mint irtam ,ehhez mind a két fél kell!!

Akik meg ugy gondolják a valós életben,hogy szemét vagy,nagy ivben tegyél a fejükre!!))

15. 2bb84c9d13 (válaszként erre: 12. - Lillaa22)
2008. nov. 2. 12:36
Próbáltam egyedül lenni...a párom hiányzott és az érzés, hogy szeret. Ő hiányzott vagy hogy valaki szeret? Nem tudom. Nem értem hogy lehet, hogy szerelmes és nem látja mennyire nem tesz semmit. Ha elutasítom a közeledését megsértődik és én vagyok a rossz. Akkor sem azért találkoztam a másikkal, hogy járjunk, egyszerűen csak jól érzem vele magam, jó vele beszélgetni, és törődő. Félek, hogy megbánom, hogy senki nem fog úgy szeretni, vagy én jövök rá utólag, hogy hülye voltam. De lekileg kész vagyok:( Nem a magánytól félek, hanem a döntésektől...mi van ha rosszul döntök? Megcsalást undorítónak találom:( Múlt héten pánikrohamom volt miután hazajöttem a páromtól...anyukámmal is összevesztem és mikor a szobámba értem, már nem csak sírtam, elkezdtem fulladozni! Sosem volt még ilyenem! "napja beszélgettem a másik fiúval, aki már a puszta jelenlétével is boldogít... Kár. Az idő a hely...
14. d.lara23 (válaszként erre: 11. - 2bb84c9d13)
2008. nov. 2. 12:33
én ezt már nem szerelemnek nevezném!!az más dolog!
2008. nov. 2. 12:27

Szia.először is nagyon sajnálom hogy ilyen helyzezben vagy,nem könnyű.mivel úgye nem ismerünk sem téged sem a párod,sem pedig a 3évet,nehéz nyilatkozni.én viszont tapasztalatból

mondom,lépj ki a kapcsolatból.DE NE A MÁSIKÉRT!!MAGADÉRT!!mert neked igy jobb lesz.lásd be hogy ez igy nem élet,ha most ez van később mi lesz?Nekem is volt pont egy ilyen kapcsolatom,én mindig győzködtem magam hogy jobb lesz,próbáltuk helyrehozni nem1x,nem2x,ideig óráig működik.Ha vannak barátaid legyenek ők a támaszaid a nehéz időben,nekem is ők voltak akik ráébresztettek a dolgokra,és bármilyen nehéz,végy egy nagy levegőt és kezd új életet!a másik fiúval talizz nyugodtan,hisz lehet hogy ő még egy támasz hogy erősebb légy,de ne vedd véresen komolyan.lesz ami lesz.A te életed a legfontosabb,ezt soha ne felejtsd el!

Én zokogtam mikor eljöttem de Nem bántam meg!!

és most nagyon boldog vagyok csak azt a 3évet sajnálom hogy elpazaroltam...


Bocsi ez hosszúra sikeredett.:)

12. lillaa22 (válaszként erre: 5. - 2bb84c9d13)
2008. nov. 2. 12:27

Próbálj meg mérlegelni. Mi a fontosabb? A saját boldogságod, vagy az hogy a jelenlegi párodnak legyen valakije....mert nyilvánvaló, hogy fontos vagy neki, mert könyörgött, hogy béküljetek. Ez jelentheti azt, hogy függ tőled...és nehezen bírja az elutasítást.

Én amikor hasonló szituban voltam, nagyon nehezen döntöttem el mit tegyek.

Én 3,5 évig voltam együtt előző párommal( igazi első tini szerelem volt), amikor elkezdődtek a veszekedések. Egyszerűen nem értettem, hogy mi folyik körülöttem. Közben nekem is volt egy titkos szerelmem...találkozgatás, csók.

Próbáltam elnyomni magamban az érzést, hogy együtt vagyok egy pasival, de mégisre a másikra vágyom.

A vége az lett, hogy még másfél évig játszottuk az exemmel a macska egér játékot....és tavaly februárban kiborult a bili.....tönkretettük egymást a folytonos veszekedésekkel....


azt gondolom....próbálj meg egy kicsit egyedül maradni....az idő mindent eldönt....

11. 2bb84c9d13 (válaszként erre: 4. - Lillaa22)
2008. nov. 2. 12:25
Van még bennem szerelem.
2008. nov. 2. 12:19
Azt érezteti minden miattam van...csak fekszik, tv, semmi... Oké fizikai melós, megértem de ő mindent erre fog. Én meg a szemét vagyok, aki felhozza:(
2008. nov. 2. 12:18
Az a baj, hogy mikor elhagytam én azt hittem megkönnyebbül...de nem! Kiborult és minden ismerősöm megkereste, hogy segítsen, romantikus lett. És egy ideig az is maradt. a szakítás óta mondja hogy szeret azelőtt sosem. Beszélek vele mi baj, de nem változik semmi. Pedig én olyan ember vagyok aki, nem adja fel. És próbálkozok. De szenvedek. És most jött ez a srác, aki mellett olyat élek át mint a barátommal nem. De ő nem szerelmes belém. Mindig akkor bukkan fel, mikor mérlegelek:) Először mikor találkozgattunk feladtuk...sajnos a barátnőim bekavartak. A párom barátai is ismerik a fiút...így érthető a baj. Nem akarom bántani a párom. De éjjel itt aludt és én egész este kerültem őt:(
8. csókica (válaszként erre: 2. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 2. 12:14

Egyetértek kleca válaszával.

A probléma meoldásához mindkét fél kell,amennyiben ez hosszu távon nem müködik ,érdemes talán kiszállni/alapos mérlegelés után/

2008. nov. 2. 12:13
sosem csaltam meg senkit és most én lettem a legszemetebb ember a Földön:(
2008. nov. 2. 12:13
Elhatároztam nyáron, hogy elhagyom a párom. De mikor a másik pasival voltam azt kérdeztem magamtól miért vagyok itt mikor az exem ki van bukva és könyörög értem? Szemétnek éreztem magam és azt is éreztem hogy már más nem fog így szeretni.
2008. nov. 2. 12:11
Szeretem a párom, és a legboldogabb akkor lennék, ha újra lángolna a tűz, ha érezném milyen jó nő vagyok, és lennének programjaink. Belefáradtam, hogy minden veszekedésnél én vagyok a bűnös és sírva kell elaludnom, míg ő egyszerűen gyorsan túllép rajta:( Talán ezért is von az új a szenvedélyes:(
2008. nov. 2. 12:11

szia

Dejavue-m van:), mint gondolom jó néhány lánynak.

Először is egy kérdés....szerelmes vagy a jelenlegi párodba???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook