Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem, vágy, tanácstalanság fórum

Szerelem, vágy, tanácstalanság (beszélgetős fórum)


1 2
3. Móni33 (válaszként erre: 1. - 2bb84c9d13)
2008. nov. 2. 12:11

Mennyire vagy erős, hogy feladd az eddigit a neked jobbért?

Szerintem érdemel sz annyit nem? mindenki boldog akar lenni.

2. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - 2bb84c9d13)
2008. nov. 2. 12:10

Ha szenvedsz, az jó, mert érzel legalább egyik / vagy mindkettő felé szerelmet.


Mérlegelj. Vagy egy rövid időre maradj egyedül, hgy ők győzzenek meg. Azt válaszd, aki mellett biztonságban érzed magadat.

2008. nov. 2. 12:07

Sziasztok!


A problémám az, hogy van egy párom 3éve, akit szeretek ugyan, de sok a problémánk. Ellaposodott a kapcsolatunk, és bár a párom érezteti a szeretetét, nem sok mindent tesz, hogy minden jobb legyen. Életünk mindennapjai unalmasan telnek. Év eleje óta ismerek egy fiút, aki iránt megfoghatatlan vonzalmat érzek, de ezt elnyomtuk magunkban, míg végül nem tudtuk és megtörtént a baj, elkezdtünk találkozgatni. Közben a párommal majdnem vége lett, de nem ő miatta. Végül a párom mindent megtett értem, ezért vele maradtam, mindent megtettem, hogy a kapcsolat helyrejöjjön, nem is találkoztam többé a másik fiúval. Csodálatos 1hónapot kaptam a páromtól, de a csodának vége lett és minden újra a régi. A megszokott veszekedésekkel, amit én okozok, mert el merem mondani neki mi bánt, és ő erre támad. A fiú nemrég újra felkeresett mint barát. És a vonzalmam újra feltámadt. Soha nem voltam ilyen, csalfa sem! És ilyet még senki iránt nem éreztem! Nem akarok a páromnak fájdalmat. De én szenvedek nagyon:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook