Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Plátói szerelemben szenvedek már egy éve és nagyon tanácstalan vagyok. Elmondanád a véleményedet a helyzetemről? Te mit tennél? fórum

Plátói szerelemben szenvedek már egy éve és nagyon tanácstalan vagyok. Elmondanád a véleményedet a helyzetemről? Te mit tennél? (beszélgetős fórum)


25. 622a430cbe (válaszként erre: 23. - C3f39fd03b)
2011. nov. 16. 18:10
Igazad van.
24. kisj
2011. nov. 16. 18:01

A plátói szerelemben pont az a poén, hogy plátói:)

Ha beteljesülne, akkor valószínűleg rögtön ki is ábrándulnál abból a férfiból.

23. c3f39fd03b (válaszként erre: 11. - 11b3c75068)
2011. nov. 16. 14:44
Szerintem próbáld meg elhívni valahová,egy kávéra vagy ilyesmi.Ha igent mond,oké.Ha nem,akkor legalább tudni fogod,hogy nincs esélyed,és nem toporogsz tovább egy helyben,hanem te is keresel mást.Muszáj valamit lépned,mert ebből így nem lesz semmi,rajtad meg csak az idő megy.
2011. nov. 16. 14:41

Szerintem is hívd el kávézni..ha jön,jó.

Megismerheted jobban.Aztán várd meg,hogy ő hívjon.ha nem teszi,részéről ennyi volt..Te meg élhetsz tovább nyugodtan,mert mindent megtettél azért,hogy vmi alakuljon.

21. e705905164 (válaszként erre: 8. - Ade3888e36)
2011. nov. 15. 21:49
:)
20. 11b3c75068 (válaszként erre: 19. - Kirani)
2011. nov. 15. 20:41
Rendben, nagyon szépen köszönöm! :) Ha kérhetném, privátba írj, mert akkor én is tudnék mesélni részleteket, amiket nyugodtabban elmondanék ott, mint itt, amit mindenki olvashat.
19. Kirani (válaszként erre: 18. - 11b3c75068)
2011. nov. 15. 20:22
Többször is voltam hasonló helyzetben :-). Most nem tudok hoxán maradni, de holnap írok mindenképpen. Szép estét, jó éjt nektek!
18. 11b3c75068 (válaszként erre: 15. - Kirani)
2011. nov. 15. 19:58
Nagyon kedves vagy, hogy így átérzed a helyzetedet! Nagyon úgy tűnik, hogy te is voltál hasonló "szerencsés" helyzetben. Ha esetleg lenne kedved, megoszthatnád velünk a te történetedet (vagy ha nem akarod publikusan, akkor privátban is megteheted :) Nagyon megköszönném, persze csak ha nem veszed sértésnek! :)
17. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - 11b3c75068)
2011. nov. 15. 19:57

Ahhoz én is besz@ri lennék,h elmenjek és személyesen bevalljak neki mindent.De mondjuk egy levélben szépen megfogalmazva,az mindjárt másképpen -hangzik-.

Vesztenivalója (ha nem szoros barátságról van szó),akkor nem sok van az embernek.

Ha bevallod,kiderül... és esélyt adsz magadnak/magatoknak.

Lehet nem csöpögősen és megalázkodva -szerelmet- vallani.

Ha elutasít..az ciki,de legalább tudod, h nincs esély és megkíméled magad x hét/hónap szenvedéstől.


(:

16. 6f4ed91892 (válaszként erre: 11. - 11b3c75068)
2011. nov. 15. 19:56

Szerintem meg ne mond el neki, hanem csak kerdezd meg, hgy nincs e kedve meginni valamit egyszer veled, vagy barmi...:) Ha nem tetszel neki akkor igy nem olyan gaz az elutasitas, de ugy rosszabb lenne es ha nem egy bunko akkr nehezebben is kezelne.:)


Hivd el egkavera kettesben aztan ha lesz valami vele akkor elmondhatod, de addig hulyeseg lenne.:)

Ha meg elutasitja azt is akkor meg mindig marad SP.:D

Csak viccelek.;)

15. Kirani
2011. nov. 15. 19:54

A plátói szerelem az egy különleges állapot. Nem bántásból írom, de aki nem élte át, az nem is sejtheti, milyen. És nem arra gondolok, hogy "tetszett a szomszéd fiú". Nem, ez szerelem. Csak egészen másfajta, mint a megszokott. Tudom, mit éltek át a barátaim azokban az években...

Szó sem lehet a vallomásról. A kávéról sem. Ssemminemű érzelem kimutatásáról, bár az ember meg van győződve, hogy a másik "úgyis tudja", mert úgy viselkedik, mint egy 12 éves kislány.

Bambuli, én tökéletesen megértem, amit írtál. Tudom, ez nem vigasz :-).

14. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - 11b3c75068)
2011. nov. 15. 19:54
Ha együtt dolgoztok, számos alkalma lett volna, hogy nyisson feléd. Ha nem tette, szerintem semmi jelentősége annak, hogy híres ember. Egy pasi lép, ha tetszik neki egy nő...
13. 11b3c75068 (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2011. nov. 15. 19:53
Teljes mértékben igazad van, nekem is elegem van a tétlenségből (mielőtt valaki félreértené, ezt nem úgy írom, hogy egész nap itthon ülök, és várok a csodára - azért ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak), és szívem szerint most rögtön elmennék hozzá, és bevallanék mindent, de sajnos ezt nem lehet...
12. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - 11b3c75068)
2011. nov. 15. 19:47

De,ha nem akarsz lépni,akkor mitől várod a beteljesülést?!:)

Most az,hogy híres ember,az egy dolog.Ugyan úgy lehet szerelmesnek lenni egy híres és egy nem híres emberbe is.

Az ,h miért?!Arra meg csak te tudod a választ.


Ha nem akarsz személyesen -szerelmet- vallani neki,akkor próbálj barátként közeledni,aztán majd lesz valami.

Vagy hívd el kávézni,az még nem jelent semmi.:-)


Jobbat nem nagyon tudok.



Én biztos nem tudnék csak úgy tétlenül ülni,biztos lépnék valamit.

2011. nov. 15. 19:38
Többen kérdezték, hogy valóban ismerem-e személyesen, és válaszom még mindig igen. :) Ha szavakba tudnám önteni az érzéseimet, gondolataimat, akkor hasonló dolgokat írnék, mint Kirani. Egy csomó dolog kavarog a fejemben, folyamatosan kattog az agyam, keresem a "miért?"-eket, de azokra már úgysem lesz válasz. Tanácstalan vagyok, de nem mondanám el neki soha az érzéseimet, mert félek. Félek attól, hogy elutasít, vagy mint ahogy Asperger írta a 8. válaszban, kinevetne. Pedig úgy gondolom, hogy ő is sejti. Sejtheti, hiszen minden egyes találkozáskor úgy viselkedek, mint egy idióta kis szerelmes lányka. Szörnyű ez az érzés, és még tenni sem tudok ellene... :S
10. agnes1219 (válaszként erre: 9. - Cf522aef3d)
2011. nov. 15. 19:35
szió ,én, nem,variálnék,óda menék,,és megmóndanám,mit,érzek.}én,iseszt ,tetem.}üdv ágnes
2011. nov. 15. 19:27
Valdd be neki mit érzel és aztán majd írd meg ide mit reagált:-)Én legalábbis ezt tenném,néha a nők is kezdeményezhetnek.
2011. nov. 15. 19:27

Lehet rajongva szeretni meg ismerve szeretni. Ha tényleg ismered és biztosak az érzéseid akkor nyugodtan mond meg neki, nincs ezen mit szégyellni. Ha meg csak rajongsz érte akkor ő is ugyanúgy ki fog nevetni magában mint én, de akkor sem mondja majd a szemedbe.

Hajrá.

2011. nov. 15. 19:25

Többen ismerjük az érzést, hidd el :-)

Én utólag nagy örömmel és nosztalgiával gondolok vissza a plátói szerelmekre, igaz, akkor szenvedtem, mint a kivert kutya. Megoldás? Én vallani nemigen vallottam, inkább szenvedtem, mert anniyra féltem a visszautasítástól. De a lényeg, hogy annyira szerettem azt a reménykedő, mégis szinte kilátástalan állapotot... De mindig bennem volt, hogy icipici esélyem lehetne is akár. Nagyon őrült dolgokat csináltam, mai szemmel nézve legalábbis. Aztán elmúltak, kinőttem őket. Több ilyen szerelem volt az életemben, valahogy akkor jó volt. Kicsit zagyva, amit írok, de talán érted :-)

6. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - F799cac10e)
2011. nov. 15. 19:25
"De mielőtt megvetne valaki, és megkérdezné, hogy lehetek szerelmes olyanba, akit csak tévén keresztül ismerek, leírom, hogy ismerem személyesen is."
2011. nov. 15. 19:25
Igen,kevés a részlet a vélemény nyilvánításhoz:-(
2011. nov. 15. 19:24
meg csak tv-n keresztül láttad, vagy már találkoztatok legalább egyszer? de szerintem akkor sincs plátói, max. tetszik de még ez se biztos.
3. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - 11b3c75068)
2011. nov. 15. 19:22

És egyszer találkoztatok, vagy szoktatok rendszeresen?

És ha egyszer, az ugye nem ilyen hatezren sorbaállós könyvet dedikáltatós esemény volt? :)

2011. nov. 15. 19:20
mi az hogy plátói?
2011. nov. 15. 19:19
Lassan egy éve szerelmes vagyok egy nálam idősebb, de nőtlen férfiba. A probléma nem olyan egyszerű, amilyennek tűnik, ugyanis az illető híresség. Lehet, hogy ez most nagyon gyerekesen hangzik, de az érzelmeim teljesen biztosak iránta. De mielőtt megvetne valaki, és megkérdezné, hogy lehetek szerelmes olyanba, akit csak tévén keresztül ismerek, leírom, hogy ismerem személyesen is. Igaz, hogy nem sokan tudják a problémámat, és pontosan ezért kíváncsi lennék, hogy mit tenne egy teljesen kívülálló ember hasonló szituációban? Véleményetek szerint lehet ebből valaha valami?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook