Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptemberi kezdésel nagy súllyal (155 ről ) ki tart velem? fórum

Szeptemberi kezdésel nagy súllyal (155 ről ) ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
8009. 97c4bc0225 (válaszként erre: 8007. - Kubin)
2011. ápr. 3. 15:29
Mi is toltunk egy kis (por)szívózást délelőtt, csilli-villi az emelet! ;) Tánci-tánci jóóó! Én is nyomom itt a székben ülve, többre most nem tellik. Épp megdögleni készülök hasfájásban. De csak képletesen :D
8008. 97c4bc0225 (válaszként erre: 8006. - Anaksunamun82)
2011. ápr. 3. 15:28

Szerintem a kúrának ez a legnehezebb pontja. Ha ezt kibírjátok csajok, utána már gyalog-galopp! Szóval innen nagyon szép nyerni, hajrá-hajrááá! Én tudom, hogy ügyi-bogyók vagytok és képesek vagytok rá! Szóval ha ezt már így itt kijelentettem légyszii ne hozzatok cikibe! :D

Este élmény lesz a gyümisali, emlékeim szerint! Addig meg már csak pár órácska! ;)

8007. kubin
2011. ápr. 3. 15:18
végeztem a takaritással. most meghalni készülök :D tavaszi nagytakaritás a javából... most meg asszem táncolni fogok :))) na még jövök :P
8006. Anaksunamun82 (válaszként erre: 8004. - Móriczka)
2011. ápr. 3. 15:17
Az is szép eredmény, sztem meg fog duplázódni simán :) Én is épp most készülök éhen halni :( Már szemezek a gyümölcsökkel rendesen :) De kibírjuk Maca, mennie kell. Több ezren kibírták, nehogy nekünk rutinos rókák nak ne sikerüljön :)
2011. ápr. 3. 15:14

Jaaa én meg kinéztem az ajtó elé, hogy ki jött, de akkor csak Maca szeme kopogása zavart beee :D


Ahj tiszta retek voltam, mire feljöttünk az udvarról. Bicót szereltünk kb 3 bicóból csinálunk már 1-et G-nek mert van itt egy csomó de egyik öregebb és szarabb, mint a másik. Aztán nem menő már neki a muterja rózsaszín női bringáján róni velem a köröket én nem is értem miért! :D

Aztán még a kutyit is megdögönyöztem, szóval a világoskék melegítőm inkább sárgás-szürkés-feketés mocsok izé lett :P Anyós díjazni fogja wehhehhe!

Após meg G most elhúztak felmérni, szóval csak csajok uraljuk a házat. Én meg gyüttem kockúni egy nagyot, mert estére sétafikát tervezek, ha a térdem és a párt is úgy akarja :D Nincs ebben az óriás házban egy nyamvadt fásli. Ilyet még nem bactam :P Bár van térdbandázsom, csak hát bele pállok ha egész nap viselném... Ahj micsoda gondok mi? :D

8004. Móriczka
2011. ápr. 3. 14:11

UUhhhhh az nagyon jóóóóóóóóóóóóó!!!

Én olyan- 3kg -3,5kgkörül tarthatok :-))

Nagyon jól betartottam a grill csirkés történetet:-(

ittam is rá jócskán :-)

de most már kopog a szemem :-)

2011. ápr. 3. 13:59

Nah csajok...Eddig bírtam!

Éssss ráálltam a mérlegre :) 101,9ről indultam hétfőn. Most 95,6 :):) Virul a fejem nagyon. 6,3 minusz eddig. Így asszem bírni fogom vacsiig.

8002. Móriczka (válaszként erre: 8000. - Hókefélke)
2011. ápr. 3. 12:55

Jaaaaaajjjjj istenem ez a mi nagy bajunk :-))én is sokszor nem azt sajnálom amit már megettem , hanem azt ami még ott maradt .

Pokoli nehéz ,aztán mikor rá szánja magát az ember hogy na akkor új nap új élet stb,fogyás ezerrel akkor meg azonnal várja az eredményt :-(((

Én imáááááááááádok enni és meg feszülök minden nap hogy ki bírjam például ezt a 13 napos is .

És tudod az a vicc hogy nem is vagyok éhes tehát nem azért pakolok a fejembe mindent mert éhes vagyok hanem egyszerűen a szenvedélyem az evés .


Ezeket a villám diétának nevezett szarokat meg azért csinálom hogy a gyorsan jött eredmény /már ha jön /akkor egy kicsit doppingol:-)

Amúgy neked meg lehet hogy jön a mikulás???Nem ?

8001. kubin
2011. ápr. 3. 12:43

Edit tegnap én is elszálltam... de baszki még igy is tartoma súlyom, sőt -10 deka :D na mindegy, már lejjebb kéne menni, mert nem leszünk igy joban.

holnap asszem elkezdem a bella-féle dolgot :)

2011. ápr. 3. 12:36

Tegnap nagyon sokat zabáltam. Gyakorlatilag mindent, amit találtam. A mai nap még eddig jó. Remélem nem szállok el megint....


Sziasztok, szép hétvégét!

2011. ápr. 3. 12:34

Jóreggelt!

Most sikerült felkelni :) De így nem rossz, mert már nincs sok hátra a vacsihoz :) Így könnyű lesz kibírni.

Katus :) Persze, igazad van. A lényeg a lényeg :)Logikus, amit leírtál és érthető is. Örömködhetett a belem tegnap nah meg a lábam is, mert a vádlimba olyan izomláz van hogy alig tudok menni. Nyah megyek is, mert megint csábító idő van, valamit kezdünk magunkkal. Szép napot és kitartás!

Maca, menni fog ez , pikk pakk eljön a vacsi idő :)

7998. kubin
2011. ápr. 3. 12:10

kellemes vasárnapot mindenkineeek! :P

Olyan zabálhatnékom van, de nincs otthon semmi fincsi, szóval én is fényt eszek egy darabig :D:D:D


Amúgy olyan hulla vagyok de most én is mindjárt nekiállok a takarításnak, akkora kupi van, hogy ez már nem le(h)ány szobába való :D na jók legyetek, 13naposok most kell kibírni!!!! :)) majd még jövök :P

7997. Móriczka
2011. ápr. 3. 11:44

Hali hóóó!!


Én ma már hoxáztam de mikor ide jöttem a fórumra és látom sehol senki és iszonyat avas zsír szag van akkor gyors el is húztam a csíkot:-))

Amúgy menet fel tetem az ebédet :-)


Ismeritek az a mondást? hogy: Hosszú mint a vasárnap ebéd nélkül:-((


Na Ritus mi ma megismerjük :-))


Katus nektek jó kertészkedést!!


Bella nagyon ügyes vagy a kilókkal és kitartást a Tomi mentes napokhoz :-))

És valaki attól nem hülye hogy jó kedve van legyen szép napod :-)

Amúgy az én párom is Tamás de én még sosem mondtam neki hogy Tomi úúúúúgy nem jön a számra :-) csak úgy írtam nincs (jelentősége)


Honi! Micimackó úgy szokta hogy gondolj gondolj gondolj :-)))))))))))


na és hát kedves mindenki legyen szép napotok,a betegeknek pedig jobbulást:-))

7996. honeywald
2011. ápr. 3. 11:15
sziasztok csajok! elfelejtettem mit akartam mondani :D:DD:DDDD pedig olyan bátran beléptem ide :)
2011. ápr. 3. 10:35

Hellóóóóbellóóóóóó csajok, és Krisz :)Na,tegnap- ma végre befejeződött a nagytakarítás, minden csillog-villog, Tomival nem tudok a hétvégén beszélni,mert ment Niagarához,meg New Yorkba,meg Bostonba, meg Charlotte-ba,meg mittudoménméghova :)

Tartom a 72,5-73-at, ma viszont átjön egy nagyonnagyon fontos és jó barátom, csinálok meggyestúrós rétes és brassóit,de majd keveset eszem :) Mindent eddig bűnözés nélkül betartottam, jóó vagyok,igen, jóóó vagyok, kérhetsz bármit,béjbeee :D Nézzétek el nekem,hogy hülye vagyok,jó idő van :)

Ja,és szakdogázok majd ma is -.-"

2011. ápr. 3. 10:09
Most pedig búcsúzom, irány a kert és a napsüti. Jaaaj képzeljétek tegnap megpirult az arcom, tök buli! Ápr. 2-vel jegyezhetem az első "leégést" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2011. ápr. 3. 10:08

Sziasztoook!

Ritus ne kérdezd a miérteket, csak örömködj a holnapi mérleg láttán! ;) Amúgy szerintem azért pont estére zabáltatnak be, mert a husi színtiszta fehérje, van benne tápérték a kis izmocskáknak, ergo a szervezet ráébred, hogy jaaaaa nincs itt éhezés kérem szépen, nem kell nekem elpakolnom az összes adandó alkalommal minden kis zsírocskát, mert kapok én kaját rendesen. Aztán ebédre meg megint fény van és akkor nem tudja a kis szervezet, hogy megint mivan, de elkezdi lebontani a csúnya zsírt, mert bízik benne, hogy ha tegnap este volt habzsi-dőzsi, akkor talán legközelebb se hagy a gazdi éhen dögleni, és így tovább és így tovább... Nem túl szakszerű leírás, de valami ilyesmi zajlik le odabenn! A lényeg a lényeg lehet vele fogyni 5-6 kilócskát amiből meg is marad az elért eredmény-. Hááát kell ennél több? Nem? De? Naugye! :P

2011. ápr. 2. 23:05

Megérkeztem :) Mi is csavarogtunk ma egész nap. Dunakeszi Duna-part, Budapest...Nagyon szép idő volt, remélem holnap is az lesz. Viszont nem értem,h miért estére "zabáltatnak be" minket grillcsirkéből :) Valakinek van erre ötlete? Mondjuk holnap estig meg nuku kaja :) Az ebéd a legjobb: SEMMI :) Maca meglepően jól bírom, remélem az eredmény is tükrözi majd,hogy mindent szigorúan betartok. Hétfőn mérem magam reggel.

Nah megyek aludni, jóccakát!

7991. 4baf7c913a (válaszként erre: 7988. - 97c4bc0225)
2011. ápr. 2. 21:29
Amit én vettem az Dona nevű, nem vényköteles,5000 Forintocska volt, a másik amit ajánlott a sógorasszony az meg a Condrosulf, de azt meg háziorvosnak kell felírni.
2011. ápr. 2. 21:13
Jaaaahj csajok és Krisz! :P Én ma úgy, de úgy elfáradtam, de szupi kis nap volt. Tök zsííír, akarom mondani ég a zsííír :P
7989. 97c4bc0225 (válaszként erre: 7983. - *bbyke*)
2011. ápr. 2. 21:11
Ohh csajszi, akkor neked is jobbulást! Nem ér ám ilyen szép időben lebetegedni. Add át a bacijaidnak az üzenem nekik, hogy távozzanak a ******** :D
7988. 97c4bc0225 (válaszként erre: 7987. - 4baf7c913a)
2011. ápr. 2. 21:10
Maajd elárulod, hogy hívják a nevét a nyers arany gyógyszernek? Meg kérünk szépen tapasztalatokat is okééé? Sajnos gyakorlott térdfájós vagyok blöee :(
2011. ápr. 2. 20:30

Viszont egy pár napja van egyk is problémám, gyanítom, és többen mondták is,hogy a diéta mellékhatásaként jelentkezett némi térdfájdalom. Nekem,akinek soha ilyen baja nem volt, most meg nem tudok letérdelni mert majd besz.rok úgy fáj.Sógórnőmet felhívtam(reumatológián volt asszisztens),már be is van szerezve a gyógyszer, ami nyers arany, legalábbis az ára alapján.Múlt hétvégén meghúztam az egyik térdem,kíméltem is vmit mostmár tenni kellett.

Egyébként meg mégegyszer kellemes hétvégét mindenkinek, de úgy látom itt is pörög mindenki így hétvégén. Jók legyetek.-)))

2011. ápr. 2. 20:23

Helló Mindenki!

Csak gyors beugrás,épp most értem be, mivel besötétedett így mára nincs kinn több tennivaló.Ma a kisfiunknak volt névnapja, így délelőtt ahogy írtam is a héten, főztem kinn ,fával bográcsban egy kis birkapörköltet.Mindenkinek ízlett,igen jó lett, bár bevallom először ettem a diéta kezdete óta pörit, savanyúsággal és nem kenyérrel, azért érdekes volt.Utána be a városba,a játszóházba, a gyerek imádja,kis séta a citycenterben,épp tavaszi fesztivál van.Utána haza, kocsiszervíz, most értem beebből. Holnap egész nap itthon meló a kertben. A diéta egész jó,hétfő reggel mérés, azért már kivácsi vagyok.

7985. kubin
2011. ápr. 2. 20:07

Petra biztos már fogytál egy csomót, grat :)

én hulla vagyok, ma kicsit elszaladt a ló :D megyek is valóvilág, aztán csillag születik .. és nagy alvás. jók legyetek puszi :)

2011. ápr. 2. 19:12
Hallooo,takarítás közben készült kis videó, azt hiszem, feldobja majd a napotokat :) Csigusz,a lepedőakrobata :D [link]
7983. *bbyke* (válaszként erre: 7938. - 97c4bc0225)
2011. ápr. 2. 18:57

Itt vagyok-itt vagyok, csak közben elkapott az influenza. Lázas vagyok, náthás, torokgyulladás stb. Az összes létező itteni magyar ismerősöm beteg, de bezzeg ezek az angolok nem. Hát én nem értem nekik mitől ilyen erős a szervezetük. :( Szorgosan iszom a turbós lötyit, mellette napi 1x eszek mást. Szerintem tényleg fogyogatok, vmelyik nap néztem magam a tükörben, mintha tényleg alakulnék... Persze ne gondoljatok még olyan nagy dolgokra...

Mindenkinek gratu, és csak ííígy tovább!!! :)

2011. ápr. 2. 17:37

Sziasztok jááányok!

Na én csak beköszönök, aztán suhanunk is tovább. Ma délelőtt kocsit porszívóztam, meg lecseréltük a kerekeket. Megkapta a nyári papucskáit a szépség.

Aztán a bicókat poroltuk le, felfújtuk, miegymásos, és elmentünk tekerni háromnegyed órácskát. Nagyon klassz az idő, aztán elugrottunk Balfra megnézni ismerőséket is, épülget a házuk már jó pár éve :P

Most pedig irány Sopron és csavargás hegyek, szóval aktív nap van rendesen! Vacsi pedig saláta lesz és gyros husi nyamm-nyamm!

2011. ápr. 2. 16:44

Sziasztok! Én ma is tartottam eddig a diétám, reggelire sonkástojás, ebédre pulykamell,gomba és hagyma nyárson...:) De most nem merem mérni magam, mert kajálások után vagyok, de szerintem fogyogatok szép lassan, egyik nap sem bűnöztem eddig...szerintem én ezt a diétámat 4 hétig csinálom. Amúgy ma nagytakarítás van nálam...

Ahh,sokmindennel végeztem,eddig segített barátnőm, de ment most haza,úgyhogy,egyedül kell befejeznem :)

7980. honeywald (válaszként erre: 7979. - Móriczka)
2011. ápr. 2. 14:15
igyexem jobbaj lenni, bár lelkileg változó vagyok kb percenként
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook