Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szép, egészséges bonsai fát szeretnék. Hol árulnak Bp-en, ahol választék is van? fórum

Szép, egészséges bonsai fát szeretnék. Hol árulnak Bp-en, ahol választék is van? (tudásbázis kérdés)


6. Erika25 (válaszként erre: 5. - Cypern)
2008. szept. 12. 13:06

Bocsi, csak most jártam erre...

A fiam szeretett volna bonsai fát nevelgetni, neki kerestem. A banánfa az túl nagy lenne a szobájába. De már letettünk róla.

Köszi a segítséget.

2008. ápr. 4. 14:57

ha rám hallgatsz, inkább banánfát veszel. szép, termése ehető, és olcsó, és könnyű tartani.

ajánlom figyelmedbe: www.goldenpalm.hu

ha valami nem világos írj mailt.


szia

2008. ápr. 4. 14:55

szia


szerintem tegyél le róla, nagyon nehéz tartani. Ez az éghajlat nem magfelelő neki. Nekem csak így sikerült életben tartani: 80%-os páratartalom, fix 28 fok, naponta 3szor spriccelni a levelét, rengeteg fény. Ha így tudod tartani, virágozni is fog. De ha pl elfelejted spriccelgetni, eldobálja a leveleit, és kihal...

macera az egész.

3. Erika25 (válaszként erre: 2. - Ritaati)
2007. jún. 14. 14:08

A neten próbáltam megnézni, hogy hová lenne érdemes menni, mert hát szabadidőm nem sok van...

Sehol nem találtam. 3 virágboltban voltam, de nem árultak és azt sem tudták, hogy hol lehet kapni... Ezért gondoltam, hogy megkérdezlek benneteket, hátha tud valaki egy konkrét helyet mondani.

2007. jún. 14. 13:53
Nagyobb virágüzletekben biztos találsz, de van a kertészetekben is.
2007. jún. 14. 13:27
Szép, egészséges bonsai fát szeretnék. Hol árulnak Bp-en, ahol választék is van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook