Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szenvedély az órák iránt- ha nő vagy fórum

Szenvedély az órák iránt- ha nő vagy (beszélgetős fórum)


2009. dec. 2. 20:54

én is óragyűjtő, óraimádó vagyok:)

Pár éve kezdtem gyűjteni őket, a tesz-veszen jókat ki lehet fogni, többször cseréltem is már. Van karkötő órám (az éppen Avon-tól) de általában a különböző színű (bőrszíjast szeretem) és jó nagy átmérőjű órákat gyűjtöm:)


Hétköznap viselem csak, hétvégére nem kell, nem sietek dolgozni vagy gyerekért, szóval nem érdekel az idő.

A mobilt meg elő kell venni, télen körülményes:)

2009. nov. 30. 14:04
Hétköznapokon imádom az órát..gyűjtő vagyok...hétvégén nem hordok...azt hiszem ha megvenném azt az órát, amiért hónapokat kellene koplalnom leállnék a gyűjtéssel ;)
11. kezdőanyu (válaszként erre: 1. - Inaf)
2009. nov. 30. 13:48
A kérdésedre válaszolva:szerintem az óra kinézete a legfontosabb.Ez után a márka(aminek ismerős a csengése és aki meghallja,rögtön tudja, hogy ez erős anyagi áldozatot követelt).A legkevésbé fontos a minőségi összetétel és az ezerféle funkció. :-)
10. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 6. - G_eszter)
2009. nov. 30. 13:45

én egy igazi hippi vagyok:-)

néha azt sem tudom, hogy hanyadika van, de nem érdekel

az sem, hogy hány óra

2009. nov. 30. 13:44
Szerintem az óra is egy ékszer.Én a finom,elegáns darabokat szeretem-vagy sportos cucchoz a bohókásabb,színeseket.
2009. nov. 30. 13:20
Míg nem volt mobilom, addig nekem is volt órám, amit nem tudtam hordani a munkám miatt.de nem is kell.ha annyira érdekel mennyi az idő mgnézem a telón
2009. nov. 30. 13:19

karkötőszerűket szeretem,és nagyon imádom az órákat!

Rengeteg félém van...

6. g_eszter (válaszként erre: 2. - Ca2ffaf6c3)
2009. nov. 30. 13:19
Vegulis mobiltelefonos vilagban tudja az ember az idot ora nelkul is :)
2009. nov. 30. 13:19

Én se szeretem a karórát! :S

De nyáron vettem, de semmi márkás....csak utáltam mindig előkeresni a telót, hogy megnézzem mennyi az idő!! Úgyhogy vettem egy olcsó, "divatos" órát......kb egy hónap múlva el is tört! Azóta sincs!! :)

2009. nov. 30. 13:16
Én szeretem a karórákat, de nem hordok a két gyerekem miatt. Nekem legutóbb ékszerórám volt, ami olyan mint egy karlánc, és alulról kitolható óralap volt ami mutatta az időt. Nagyon szerettem, de az sajnos tönkrement. olcsó nem márkás nonémes volt.
2009. nov. 30. 13:15

Nekem egy oram van, egy olcso fajta, nem markas. Persze, egy karkoto szeru orat valasztottam, hogy mindenfele es minden szinu ruhamhoz menjen.

A baratom anyukajanak nagyon sok oraja van, minden szinu, tobbfele modell.. Mindenki mas.

2009. nov. 30. 13:14
én nem szeretem a karórát:-)
1. Inaf
2009. nov. 30. 13:12

Nem tudom eldönteni, hogy a nőket általában érdekli az, hogy milyen karóra van rajtuk, vagy sem?

A kérdésem az lenne, hogy a nők milyen órát viselnek, számít -e a márkája, ára, tulajdonságai (pl zafírkristályos üveg, automata...) ?

Vagy elég, ha csak funkcionálisan betölti a szerepét, azaz mindegy milyen, csak az időt mutassa pontosan és kész?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook