Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szentmihályi Játszókert Óvoda fórum

Szentmihályi Játszókert Óvoda (beszélgetős fórum)


16. martin3 (válaszként erre: 15. - Petti78)
2011. máj. 12. 23:15
van kistesó, akivel otthon vagy? a körzetes óvóda elvileg csak ezzel az egy indokkal nem vehet fel, ha helyhiányra hivatkoznak. Ha dolgozol, köteles felvenni!
2011. máj. 12. 10:44

Sziasztok!


Nekünk ez lett a körzetes óvoda, és nem akarnak felvenni 3 évesen:( Tud valaki segíteni, hogy mit lehet ilyenkor tenni?

Köszi

2010. aug. 12. 06:56
Nem tud senki semmit erről az oviról, pedig jó lenne mert neten nem sokat találok :(
13. dogiz
2010. aug. 11. 19:34

Szorítunk.

De senki nem ismeri az ovit, hogy véleményt írjon ? - tapasztalatok esetleg?

2010. aug. 11. 16:31
Végül nem mentem el az oviba, mert mire eldöntöttemn, hogy mégis beadom a jelentkezésemet, addigra valakit választottak. De képzeljétek, hogy megint volt kiírva álláshírdetés, és beadtam egy önéletrajzot, és holnapra behívtak állásinterjúra. Na, hát kíváncsi vagyok nagyon :) Ja és örülök is.
11. dogiz (válaszként erre: 9. - PöttömPanna)
2010. jan. 17. 14:37
Majd írd meg a benyomásaidat az oviról!
10. dogiz (válaszként erre: 8. - Gavrilo1)
2010. jan. 16. 21:36
Ezek ténylegeg jó tanácsok, ezeket át kell gondolni.
9. PöttömPanna (válaszként erre: 8. - Gavrilo1)
2010. jan. 16. 20:50
köszönöm, kedves vagy...hát majd meglátom. A jövő héten bemegyek megnézni.
2010. jan. 16. 20:11
mely kritériumok alapján döntenél, mi a fontos neked ? Szerintem egyenként vedd át mindkét lehetőséget (mármint ha maradsz és ha váltasz) és nézd meg a pozitívumokat. Ha ott határozatlan a szerződés, akkor már az is egy jó pont. Mennyi lenne a fizud, milyen messze van a lakásodtól, milyenek lennének első érzésre az új kollégák, milyenek a munkakörülmények, mik az elvárásaik?! Ha ezeket a kérdéseket felteszed magadnak és megpróbálod megválaszolni, lehet hogy egy kicsit megkönnyíted a választást. Remélem tudtam neked egy kevés segítséget nyújtani.
7. PöttömPanna (válaszként erre: 6. - Gavrilo1)
2010. jan. 16. 17:43
Még nem voltam, de egyébként igen, lesznek új óvónénik. Emiatt érdeklődnék, mivel keresnek óvónénit, és nem tudom jelentkezzek e az álláshelyre. Most egy olyan helyen vagyok, ahol nagyon szeretek, de sajna 5 éve szerződéssel, és nem nagyon van kilátásba a határozatlan idő. Szóval emiatt nagy dilemmába vagyok.
2010. jan. 16. 17:37
Valószínűleg új óvónénik is lesznek. Voltál már benn, megnézted? Neked mi a benyomásod róla?
2010. jan. 16. 17:34
igen, erről tudok. Nagyon szép, modern lett állítólag. Három új csoport lesz. Csak kíváncsi lennék a légkörre és az alul leírt dolgokra is.
2010. jan. 16. 15:00
Sajnos pont oda nem járt egy gyerekem se, de azt tudom, hogy most építettek hozzá egy új részt- talán majd februárban fog megnyílni.
2010. jan. 16. 14:28
ez a XVI. kerületben van a Barros utca 141. szám alatt
2. Gavrilo1 (válaszként erre: 1. - PöttömPanna)
2010. jan. 16. 13:15
Melyik ovi ez tulajdonképpen- vagyis melyik utcában van. Így az új neve alapján nem tudom beazonosítani.
2010. jan. 16. 12:53
Sziasztok! Valaki ismeri ezt az óvodát? Mi a véleményetek róla? Minden érdekelne. Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook