Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szentgyörgyvölgyi idős otthon Zalában fórum

Szentgyörgyvölgyi idős otthon Zalában (beszélgetős fórum)


14. Zizisicc (válaszként erre: 13. - Mamuci55)
2011. szept. 17. 22:07

Eddig egész jól megvolt - fogjuk rá, de most hirtelen sokat romlott agyilag. Már 24 órás felügyelet kéne, de ezt már nem tudjuk megoldani. Muszáj vmi intézményt keresnem. Bújom a netet, keresek, nézek ..... próbálok informálódni ...... és Ő még mindig ott tart, hogy haza akar menni, ha beállították a cukrát. :o((

És tényleg nagyon drágák.

13. mamuci55 (válaszként erre: 12. - Zizisicc)
2011. szept. 17. 21:57
Hát ez szomorú.Ti Pesten éltek?Itt azért nagyobbak a lehetőségek.De az állapota miatt nem veszik fel gondolom bárhova.És az sem mindegy mennyit kel fizetni.Elég drágák ezek az otthonok.És még szerencse ha nem kell egy összeget fizetni.
12. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Mamuci55)
2011. szept. 17. 21:45
A helyzet az, hogy lassan nem lesz olyan állapotban, hogy dönthessen. Ön- és közveszélyes. Csütörtökön be kellett vinnem a kórházba, mert prekómás állapotba került - 10 éve cukorbeteg - a házi orvosa is azt mondja, hogy egyedül nem maradhat, bármennyire is azt szeretné a nagynéném. Már amikor nem zavart. :o((
11. mamuci55 (válaszként erre: 10. - Zizisicc)
2011. szept. 17. 16:41
Szia! Elsősorban a Nagynénédnek kell eldöntenie,addig én sem gondolkoztam ezen.Sajnos ez a rossz állapota kényszerítette Őt is a döntésre.Két héttel ezelőttig ez még nem is került szóba.Az interneten kerestem egy listát a zalában lévő otthonokról,és sorba telefonáltam.Kérdeztem a várakozási időről,és a pénzről.Aztán kaptam e-mailben kérelem nyomtatványt.Ezt a házi orvosnak kell kitölteni,és beadni az intézménybe.Lehet egyszerre több helyre is.Majd személyesen is megnézünk két helyet,de gondoltam hátha tud valaki infóval szolgálni.Hát itt tartunk most.Pesten könnyebb lenne a helyzetem,de ide nem akar jönni.
10. Zizisicc (válaszként erre: 7. - Mamuci55)
2011. szept. 17. 14:04
Megértelek ...... hirtelen én is hasonló helyzetbe kerültem.
9. Zizisicc (válaszként erre: 6. - 54840f0fce)
2011. szept. 17. 14:04

Sziasztok!

Nekem is ez a gondom .... a nagynénémnek kell keresnem vmi elhelyezést .... azt sem tudom, hol kezdjem.

2011. szept. 17. 14:00

Nagyon szívesen segítek és nagyon remélem, hogy jó kezekben kerül szeretett Nénikétek!


Üdvözlettel: Árpád

2011. szept. 17. 13:57
Köszönöm szépen.Nagyon nehezen élem meg,mert nem gondoltam,hogy sor kerül erre a döntésre.De nincs más megoldás.A Nagynénémnek nem születhetett gyermeke,így Mi az unokatesómmal próbálunk segíteni.Ó Pölöskén él,de Ő is dolgozik Egerszegen.Sajnos az én Szüleim már nem élnek,de Őket is gond lenne ápolni.Sajnos,hogy még dolgozni kell,nem mehetünk nyugdíjba.Legyen szép hétvégéd,itt csodásan süt a nap.Megyek én is végzem a hétvégi feladatokat.Nagyon kedves Tőled,hogy megpróbálsz segíteni.Köszönöm,Márti
2011. szept. 17. 13:41
Szóval utánakérdezek, biztos vagyok benne, hogy dolgoznak ott ismerőseim!
2011. szept. 17. 13:40
Igen,láttam a képeket: nagyon szép gyerekek-unokák!
4. mamuci55 (válaszként erre: 3. - 54840f0fce)
2011. szept. 17. 13:25

Köszönöm előre is.Csütörtökön megyünk megnézni,de gondolom más látni és más hallani róla kívülállótól.

Ráérsz hétfő estig,akár szerda estig is.

Nemesszentandráson él,ez Zalaegerszeghez közeli falú.Szomszéd község Búcsúszentlászló,Pölöske,Hetés,Nemessándorháza.Én is többször jártam Lentibe.11 éves koromig én is ott éltem ahol a nagynéném.Minden hónapban megyünk hozzá.Többször is mennék,de hát még dolgozom,és itt vannak a gyerekeim,unokáim.

2011. szept. 17. 13:16

Szerintem ide nyugodtan lehet írni!


Egyik haverom a zalabaksai otthonban dolgozik, szerintem elképzelhető, hogy ugyanaz a cég...nem tudom. Mindenesetre nagyon szívesen megérdeklődöm Neked és szerintem a legkésőbb hétfő estére, de szerintem már vasárnap este tudok írni valami érdemlegeset.


Amúgy a nénike Zalán belül merre ért eddig??

2011. szept. 17. 12:54
Szia, én nagyon közel lakom az említett intézményhez!
2011. szept. 17. 12:53
Ismeri e valaki a fenti idős otthont?Hallott e róla valamit? Nagyon fontos lenne ha valaki tudna róla véleményt,információt mondani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook