Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2494. Borzoska3
2011. nov. 4. 21:55

Ma voltam kozmetikusnál. Kiderült, hogy nagyon vékony bőröm van, ezért a bőrcsiszolás (amin gondolkoztam) nálam szóba sem jöhet - mert nem maradna bőr a képemen :)

A legjobb hatásfokú kezelés a dermarolleres lenne, ezt ajánlotta, de amikor megláttam azt a rengeteg kicsi fémtüskét - tudtam, hogy ezt én nem bírnám ki, már a látványtól kerülgetett a rosszullét...ez valami fóbia lehet.

Úgyhogy végül maradtunk az IPL villanófényes kezelésnél, amit 5-6 héten át fogunk ismételni, heti 1 alkalommal. Miután nemcsak vékony hanem érzékeny is a bőröm, a szolidabb változattal kezdtünk, így nem pirosodott be,nincsenek égési sebeim, annyit érzek, mintha lesült volna az arcomon a bőr. (tartottam tőle, hogy majd megég a bőröm, az "igazi" kezelésről ezt írták az amcsi fórumok, aztán lehámlik 1 hét alatt és mire emberformája lenne a delikvensnek, jön a következő kezelés) Ez nem ilyen, emiatt valószínűleg hosszabb ideig fog tartani, fokozatosan emeljük a dózist. Állítólag hétfőre látszik majd a hatása, ami feszesebb bőrt és a szeplők elhalványulását jelenti a kúra végére.

Szóval, belevágtam .

2493. vajdai (válaszként erre: 2488. - Tanti59)
2011. nov. 4. 19:52
Annyira sajnállak:((
2492. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2488. - Tanti59)
2011. nov. 4. 14:22

:( Hát, erre reagálni is nehéz, ha nem vállalja senki itthon, akkor maradjon ilyen, vagy mit gondolnak? Külföldön egy helyreállító műtét több millió forintba is kerülhet, és ehhez még az utazási, tartózkodási költségek is jönnek, mert sok esetben nem egyszeri beavatkozás szükséges, főleg ha komplokált, vagy több szakterületet érint a probléma!

Nagyon drukkolok neked, de hát most ezzel nem mész sokra...:(

2491. Borzoska3 (válaszként erre: 2486. - Kitty1975)
2011. nov. 3. 21:46

Ilyen kis púpok voltak és még lesznek is, ez gyorsan elmúlik, aztán jön helyette másik pici és az is elmúlik - így az elején. Ez a gyógyulással jár, ezek apró zsírcseppek, amik így ürülnek ki (ha jól tudom)

Nem lehet, hogy a Mamád retteg az operációtól ? Valami korábbi nagyon kellemetlen élmény miatt. A fogorvostól nem fél ? Ha tudsz, tegyél fel képet Pannikáról, jó a sikeres műtéteket látni.

2490. Borzoska3
2011. nov. 3. 21:18

OFF

hogy valami vidámat is olvashassatok :)

Ma elmentem az Ikeába, mert vennem kellett egy üveg asztallapot - persze már tegnap is jártam náluk ebben az ügyben, de csak a pénztárnál derült ki, hogy előző nap lejárt a kártyám... úgyhogy irány haza és ma vissza a jó kártyával.

szóval ott sertepertéltem és megláttam egy kosárnyi szürke játék egérkét, olyan 15 cm körüliek voltak, nagy bajusszal - rém édesek. Gondoltam egy nagyot és vettem egyet a gyerekeknek :)

Azóta megy az ádáz küzdelem a véregérrel, 1 m magasra feldobják, levadásszák, ráfekszenek és őrzik - nehogy meglógjon. Mindez a 3 m -es körabroszomon keresztük, melyet lelkesen már egy órája próbálok kivasalni a nyamvadt vasalódeszkán, amire persze nem fér fel. Úgyhogy nálunk most erősen zajlik az élet :)

2489. Borzoska3 (válaszként erre: 2488. - Tanti59)
2011. nov. 3. 21:04
Hát, ha Ő nem vállalta, akkor sajnos nagy a baj - nagyon sajnállak, hogy így jártál. Ilyet csak az amcsi filmekben láttam eddig - elrontott plasztikai műtétekről.
2488. tanti59
2011. nov. 3. 20:10
Sziasztok!Voltam Borzaska orvosánál-NEM VÁLLAL!!!Azt mondta :ne is keressek Mországon pl-sebészt, ezt senki nem fogja megcsinálni(OLYAN ROSSZ MUNKA)nem merik KOCKÁZATOS!!!Rendes ,szimpatikus pénzt nem fogadott el-van nekem elég bajom.Teljesen el volt képedve!!!Szemészt keressek,ez már szemészet!MÜHIBA!!!Tökre kész vagyok-meg tudnám ölni-mire nem képesek 1-sek ,pénzért!!!És még mütenek,sztárolják magukat külömbözö kereskedelmi csatornákon.
2487. Kitty1975 (válaszként erre: 2475. - Borzoska3)
2011. nov. 3. 10:58
Jót nevettem a bejegyzéseden. Amióta felkeveredtem erre a fórumra én is mindenkinek a szemhéját nézem. (persze a magamét is, hogy ugorjak, ha úgy látom, hogy aktuális lesz a plasztikázás)
2486. Kitty1975
2011. nov. 3. 10:56

Kedden voltam anyunál és benéztem megint a barátnőjéhez. A varrat szinte alig látszik, de a szemei csücskénél középen van egy-egy olyan, mint egy hólyagocska. Tegnap volt 3 hetes. Az normális? Azt mondja, a viszketés már elmúlt és a lámpázás sokat segített neki. Mindenesetre sokkal fiatalosabb most Pannika tekintete. Remélem, anyukám is rászánja magát. Azt mondja, most még vár, hogy elmúlik-e a barátnőjénél a két kis púp középen. (mindig kell neki valami kifogás, hogy húzza-halassza a témát:)

Ti viszont gyönyörűek vagytok!

2485. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2483. - Borzoska3)
2011. nov. 3. 06:30

Közben rájöttem, hogy nem szorulok a TV adásrendre, rákerestem YouTube-on....igen, nagyon sokat dobna a csinos kis pofiján, ha eltűnnének azok a táskák, hihetetlen az átváltozásod!

Sajnos a monológból csak 10 másodpercet bírtam, de ez nálam rekord, a cél szentesíti az eszközt!:)

2484. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2483. - Borzoska3)
2011. nov. 3. 06:25

Na, látjátok, vmire csak jók ezek a sorozatok, viszonylagossági kérdésekben így könnyebb besorolni vkinek a jelenlegi, vagy korábbi állapotát, már megérte leforgatni!:)

Én sem nézem, de ha ma is lesz, megnézem hol és mikor adják, és bele fogok lesni, hogy megnézzem az alsó szemhéjügyi helyzetet!


Ha bárki tud még hasonló összefüggéseket, szívesen várjuk!:)

2483. Borzoska3 (válaszként erre: 2482. - Vajdai)
2011. nov. 2. 23:12
nem szoktam nézni, de belenéztem pár videoba. Pont ilyen volt nekem is :)
2482. vajdai (válaszként erre: 2475. - Borzoska3)
2011. nov. 2. 18:41
Ha nem nézed nézz bele a Barátok közt -be. Ott mindig Á.E-t (Klaudiát alakítja) nézem ,hogy mennyire csinos nő ,de nem ártana neki egy alsó plasztika. Ő pont annyi idős mint te.
2481. vajdai (válaszként erre: 2479. - 5e1c4ed8ef)
2011. nov. 2. 17:25

Ja és köszi mindent.

Puszi

2480. vajdai (válaszként erre: 2479. - 5e1c4ed8ef)
2011. nov. 2. 17:25

Dehogy vágják le ,ne ijedjél meg ,de szerintem ott volt alatta a vágás és sérült. Én is egyik nap vettem észre,hogy nő a szempillám ,mert a szokásos nagyítós tükrömbe nézve vettem észre ,hogy össze-vissza vannak a szálak. Egyik kisebb másik hosszabb.

Na de ez a legkevesebb.

2479. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2477. - Vajdai)
2011. nov. 2. 16:46

Szia!


Örülök apukádnak!:)

Megnéztelek, hát, ez is mestermunka, annyira szép lett a szemed, már a külső csücsöknél is finomodtak az emelés miatti ráncok, gyönyörű lettél, tényleg!Gratulálok hozzá!!!


Az egyik fotó alatt azt írod, hogy kezdenek nőni a szempilláid, úristen, ugye nem vágják le a műtéthez????

2478. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2475. - Borzoska3)
2011. nov. 2. 16:42
:)Ez normális, mivel a műtét után állandóan az eredményt vizsgálja az ember, akarva akaratlanul elkezd összehasonlítási alapot keresni....
2477. vajdai
2011. nov. 2. 16:00

Sziasztok Lányok!


Tettem fel 1 hónapos képet. Szakértő szemmel nézzétek. Látszik valami változás?

Az apu jobban van .Köszönöm az érdeklődést:)) A szemem ma elég fáradt ,mert az éjjel alig aludtam valamit + még ma munka.

2476. Borzoska3 (válaszként erre: 2473. - Szédült-napraforgó)
2011. nov. 2. 14:50
Nálunk a táskás, karikás szem - családi vonás, ezen csak a szike segített. De tény, hogy most az új bőrömben - jócskán fiatalabbnak is érzem magam a koromnál. Vidámabb, magabiztosabb lettem .
2475. Borzoska3 (válaszként erre: 2469. - 5e1c4ed8ef)
2011. nov. 2. 14:44

Köszi, egyre jobban érzem magam a bőrömben, kezdek hozzászokni a táskátlan léthez :)

Amit kérdeztél: azt hiszem ez inkább arcforma függő, nekem, ha szolidan vigyorgok - nem ráncolódik,(csak a szarkalábak látszanak) de ha teliszájjal nevetek igen, mert akkor a pofacsontról a hús is feljebb emelkedik a szem felé és összegyűri a bőrt.

Egyébként ez már kezd kóros lenni, a TV-ben is azt nézem, hogy a korombéli hölgyek mennyire ráncosak , kinek lóg a szemhéja... Annyit foglalkozok magammal mint utoljára tinédzser koromban - jó játék :)

2474. GabciBSB
2011. nov. 2. 14:44

Sziasztok, előkerültem én is. :)


Napraforgó, nekem is genetikai defektem a sok vigyorgás, így szinte mindig táskák és hurkák, na meg ráncok figyelnek az alsó szemhéjamon. ettől meg kell szabadulnom... de legalább egy jó részétől. :)))


Hexi, nagyon kíváncsi vagyok mit reagált Wittmann!!!!


Ildi! Apud jól van már ugye???


Csajszik! Vajdai, Borzoska, Bluebell, gyönyörűek vagytok és hétről hétre még szebbek!!!

2473. szédült-napraforgó (válaszként erre: 2466. - Borzoska3)
2011. nov. 2. 09:32
Borzaska, most is azt mondom, h ez -20 év:))) Nálad a leglátványosabb a változás...:)))
2472. szédült-napraforgó (válaszként erre: 2470. - 5e1c4ed8ef)
2011. nov. 2. 09:30
Én úgy értettem, hogy akkor sem ráncos az Ildié, mert pl a régi képen, műtét előtt neki sem volt ráncos nyugalmi állpotban, mert a fotón csak egy kis táska látható.. szerintem neki is nevetéskor látszott jobban...
2011. nov. 2. 09:28

igen, nálam akkor csúnya..(( Ráadásul rengeteget mosolygok....:)

Ildi, remélem, hogy jobban van már apud, és nem lesz semmi baj....

2470. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2469. - 5e1c4ed8ef)
2011. nov. 2. 09:10
Gyűrődés a szemén= gyűrődés az alsó szemhéjon:))
2469. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2466. - Borzoska3)
2011. nov. 2. 09:09

Köszönjük a képeket, csodaszép lettél, igazi mesebeli átváltozás, gratulálok!


Kben az engem is érdekelne lányok(alsó műtétesek), hogy amikor nevettek, akkor már nem ráncolódik annyira mint korábban? Nekem nincs gond az alsó szemhéjammal(még), de nagyon érdekelne?


Szédültnapraforgó-nál, ahogy láttuk a képeken, éppen nevetéskor keletkezik elég sok gyűrődés a szemén, és ezért volna jó tudni, hogy vajon ezen segít e a projekt?

2468. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2465. - Vajdai)
2011. nov. 2. 09:05

Remélem az édesapád jobban van már, és te is fellélegezhetsz!!!!!


A végén még annyi reklámot kap Kovács doki, hogy mire hozzá jutok, egy évre előre kell majd időpontot kérnem, szóval írhatnál vmi negatív kritikát is róla!:)

2467. vajdai (válaszként erre: 2466. - Borzoska3)
2011. nov. 1. 20:57
Szuper:)) az enyém még érzéketlen. Akkor bízhatok.
2466. Borzoska3
2011. nov. 1. 20:48

tettem fel 10 hetes képet (alsó)

teljesen jól működik, elmúlt az érzéketlenség is.

2465. vajdai (válaszként erre: 2464. - Szédült-napraforgó)
2011. nov. 1. 20:44

Szia!

Teljesen szalonképes vagyok. Pont 1 hónapos a szemem. Gondolom te is olvastad ez a szarkalábakat nem tünteti el. A szemem alja gyönyörű sima . Szemceruzával ha kihúzom a szemem (nem is igen szoktam mást) egy rántás és kész ,mert ki van ismét feszülve. Előtte meg húzogattam jobbra -balra ,hogy valahogy kinézzen és az is mindig elkenődött. Annyira fura ha hozzányúlok ,mintha nem is azén szemem lenne. Bőrt nem lehet megcsípni alatta. Az előtti állapotban meg húzogathattam. Nagyon szép munkát végzett az orvosom. . Aki nem tudja az észre nem veszi ,hogy ez műtve volt. Ép az előbb néztem a tükörbe (most mostam le a ceruzát) hát nagyon szép. A doki azt mondta hogy 2 hónap mire rendeződik azaz majdnem véglegesnek mondható . De ez még több időt is igénybe vehet ,mire kialakul a végleges állapot. Majd valamelyik nap teszek fel képet ,de most nincs hozzá kedvem ,mert az apum nagyon rosszul lett ,most csak Ő érdekel. Most is csak azért ülök gép előtt ,mert nem tudok nyugodni.

Ne félj jó lesz. Én megint jó döntést hoztam.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook