Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek. vagy megmagyarázható dolgok egész sorozata? fórum

Szellemek. vagy megmagyarázható dolgok egész sorozata? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 9. 16:13
nem inkább megmagyarázhatatlan akart lenni?
2008. nov. 14. 09:45
Hát képzeljétek hogy ez egy kindertojásból való kis tükrös prizma amibe bele van vésve egy arc alulra és azt vetíti ki felülre.Semmi extra.DD
26. buhu bahu (válaszként erre: 23. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 10. 16:35
juuu, kivancsi vagyok..:-) holnap varjuk a beszamolot:-)
25. 4c35511f0b (válaszként erre: 8. - Roni24)
2008. nov. 9. 22:02
Szellemek vannak/nincsenek, de ez a video egy hatalmas átverés - trükk -(minden része:)
24. gyöngyszemü (válaszként erre: 22. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 9. 21:40
Írd majd meg hogy milyen volt! :-))
2008. nov. 9. 21:25
Lehet hogy védőszellem és megvéd minket majd az ártó szellemektől.Mindenesetre nekem tetszik hogy lesz egy saját szellemünk.))
2008. nov. 9. 21:24
Én most vettem egy nagyon érdekes tükröt a vaterán.Úgy hírdették hogy varázstükör.Kérdeztem az eladót hogy miért varázs.Állítólag ha belenézek először nem látok semmit,majd ha sokáig forgatom,akkor lehet látni benne egy buborékfejű szellemet.Én még ilyen tükröt sosem láttam,jópofa volt és mindössze 100 ft.Kíváncsi vagyok rá,holnap megyek érte.A párom totál kivan már a gondolattól is hogy tükörszellemünk lesz,de ő túl sok horrort nézett és azért félős.DD
21. 0260f21e84 (válaszként erre: 19. - Buhu bahu)
2008. nov. 2. 23:29

azt en sem.

Ilyenek, hogy elhunyt hozzatartozokkal almodok, nekem rendszeres. De megnyugtato. Veluk kapcsolatban soha nem volt felelmem, semmi rosszat nem erzek. Tolem meg el is bucsuzott egyikuk a halala elott. Mar akkor tudtam, pedig csak masnap talaltak meg.

2008. nov. 2. 23:26

Jajj, meg meg egy eset van ami most ugrott be!

Anyu mondta,h nagyon fel a maganytol, es h nem szeretne egyedul maradni.Elejeben nagyon kivoltam, habar tudtam, h valoban fiatal, es nincs ertelme, h egyedul maradjon, mert azzal csak nem hozzuk vissza aput.Es egy nap amikor voltam otthon, mondtam anyunak, h hat ok, h egyetertek vele, engem nem zavar..

es este nagyon lelki ismeretfurdalasom volt, es epp chateltem a baratnommel, es mondtam, h remelem, h apu "nem haragudott meg" , es este eljott apu, es mondta, h mennyire szeret, es h nincs miert haragudnia..

2008. nov. 2. 23:23

En is hiszek benne!

Amikor apukam tavaly meghalt, akkor ereztem jo parszor h eljott..

Egyszer pl (pont a szuletesnapom estejen)odajott es megfogta a kezemet.A parom aludt mellettem, ot nem lattam, csak a kezfejet lattam, amit felismertem, es nem almodtam, hanem tenyleg o volt az.Amikor elengedte par masodperc utan a kezem meleg volt, es nagyon nagyon orultem, es semmi felelem nem volt bennem, hisz tudom, h apukam sosem bantana.

Meg volt egy masik eset, amit a parom meselt el, csak nem rogton,hanem par honappal kesobb, h par hettel a halala utan meg nagyon kivoltam, es ejjel felultem, es a paromhoz odafordultam, es megkerdeztem, h "mit csinaljak a Lauraval, igy nem lesz jo vege?"(Engem LAuranak hivnak).

Meg volt meg par alkalom, most nem tudok igy pontosan visszaemlekezni,de ez mind csak azota amiota apukam meghalt..

Es meg ami erdekes, hogy amikor nagyon nagyon kivagyok akadva, akkor mindig vele almodok, es masnap "boldogan"ebredek - annyira elethu, es olyan mintha tenyleg talalkoztam volna vele..NEkem ez nagyon sokat segit, es boldog vagyok ha eljon, vagy vele almodok..

Habar az utobbi idoben - eleg regen volt itt, nem tudom - talan mar ujraszuletett es azert?!

2008. nov. 2. 22:37
Velem egyszer történ egy furcsa eset.A páromat vártam hogy jön hozzám.Csengettek.Kirohantam,kinyitottama bejárati ajtót körbenéztem és mivel elég félős vagyok gyorsan be is csuktam mert senkit nem látta.Megint csöngetnek.Kinyitom és ott áll a párom megrökönyödve hogy az előbb becsuktam előtte az ajtót,pedig ott állt.Hogy hogy nem láttam?Láthatatlanná vált?Nem szoktam képzelődni és drogozni sem drogozok és nem fogyasztok alkoholt sem.
17. 0260f21e84 (válaszként erre: 16. - Mion)
2008. nov. 2. 22:36
Jo, gyere majd vissza. Te johetssz :))
16. Mion (válaszként erre: 15. - 0260f21e84)
2008. nov. 2. 22:29
Ilyesmi még nem O.O, de sok más dolog már igen. Majd holnap írok, most viszont megyek, mert korán kell kelnem :o(
2008. nov. 2. 22:12

En is hiszek bennuk. (ki nem hagynam a Szellemekkel suttogo sorozatot)


Nekem volt fura erzesem. Valaki esetleg jart mar igy?


Olyan volt, mintha almodtam volna, de megis esznel voltam. Meg azt is megbeszeltem magammal, hogy ha akarom, barmikor felebredhetek.

Lattam magam, ahogy fekszem es egy olyan "testetlen" valami-szellem, megprobalna belem koltozni a szivemnel. Sosem izzadok, vagy remegek a felelemtol, de akkor nagyon, pillanatok alatt csuromviz lettem. Forgolodtam, de mindig ott volt felettem es megprobalt belem jonni. De nem akartam, hogy vege legyen. Kicsit paradoxon, feltem is meg akartam is. Akkor bevillant, hogy azt mondtam "neki": oke, akkor ezt MOST meccseljuk le, lassuk ki "nyer" ma. Gondolom, nem ennyire egyszeru, de akkor eltunt es azota sem volt semmi ilyen.

Mi lehetett ez? Volt mar ilyen valakinek??

14. Librigabi (válaszként erre: 7. - Fe7aeb0af7)
2008. júl. 4. 14:40
Hát nem tudom, de ha ez igaz lenne, akkor a kórházakban naponta többször, vagy óránként potyognának a képek és más dolgok a falakról. Nem? A kórházakban sajnos sűrűn halnak meg emberek. (hála fletónak) :-(
2008. jún. 8. 22:26
Nincs.
2008. jún. 8. 22:22
Na jó,ebbe lefekvés előtt inkább nem olvasok bele.:)
2008. jún. 8. 22:20
Nekem március 5-én halt meg az édesapám,váratlanul,tüdőembóliát kapott.Senkitől nem tudott elköszönni.Másnap édesanyám szeme előtt fényes karikák jelentek meg.Azt hittem rosszul van így kinyitottam az ablakot és ezek az általa csodálatosnak vélt dolgok eltüntek.Március 7-én reggel velem történt olyan eset,ha ezt valakitől hallanám biztosan megmosolyognám.Reggel volt még az ágyban voltam(6.30)beszélgettem a férjemmel,hírtelen mintha valaki azt súgta volna,hogy csukjam be a szemem.Azt tettem .A fejem fölött felhő-szerű képződmények úsztak el,aztán egy pontban ,mint egy buborék becsukódtak.Ez olyan csodálatos látvány volt,hogy ezt leírni sem lehet. A szinek a kék szinnek valamilyen árnyalata volt.Ez a jelenség és látvány kb.3 -4 pecig tartott,közben a férjemnek mindent mondtam amit láttam .a legutolsó buborék becsukódásakor egy fehér alak jelent meg ,majd eltünt.A kezem ezidő alatt felemelkedett és szinte éreztem az édesapám kezének szorítását.Minden elmúlt ,de az érzést míg élek nem fogom elfelejteni.Ezt követően olyan boldogság és melegség fogott el.Tudom,hogy ekkor búcsúzott el tőlem.Köszönöm.
2008. ápr. 17. 00:52
egy családtagom úgy ébredt fel reggel, hogy be volt vágva a füle, mintha le akarták volna vágni, még mindig megvan a forradás, hihetetlen, de igaz és erre nincs más magyarázat.
2008. ápr. 4. 02:06
csak más dimenzioban vannak. Nincs halál, nincs energia , ami elvész. Csak átalakul.
2008. febr. 24. 23:02

Sziasztok!


Én is hiszek a szellemekben. Nemrég küldtek nekem egy videót, háááát, aki szeretne aludni éjszaka szerintem ne nézze meg, vagy csak nappal! :D


[link]


Biztos, van amelyik kamu, vagy legalábbis meg/ki lehet magyarázni, de el tudom képzelni, hogy van benne valóság is, mindenesetre érdekes. Mégha trükk, akkor is hatásos! :S

2007. dec. 19. 08:55

Képzeljétek. Kiderítettem, hogy ha a kép magától leesik, azt jelenti, hogy haláleset történik, vagy legalább is valami rossz. Ezt úgy olvastam.

Erre ma reggel az egyik a kolleganőm a következőt mondta: (én egy kórházban dolgozom, adminisztrátorként) a múlt héten este leesett egy kicsi kép a falról az osztály egyik folyosóján, erre reggelre az egyik beteg meghalt. Kicsit hajmeresztően hangzik, lehet puszta véletlen, de mindenesetre kicsit furcsa. A tény, hogy ezt 3 ápolónő állítja.

2007. dec. 18. 14:18
Szerintem igenis léteznek szellemek. Nálunk szerencsére még nem halt meg senki, csak két kutyánkat veszítettük el, de azoknak a szelleme is folyamatosan visszajár...megmagyarázhatatlan dolgok történnek azóta. Nyáron elköltöztünk egy kisebb lakásba, a lényeg az, hogy az egyik kutyánkat a volt házunknál kellett elaltattatni. Anyu hallotta v. olvasta valahol, hogy a szellemek csak ajtón keresztül tudnak távozni. Nos, amikor elköltöztünk, kihívtuk a kutya szellemét. Még aznap délután egy megmagyarázhatatlan dolog történt. A boltból hazaértünk, pakoltuk ki a cuccost, és egyszercsak megszólalt a rádió a szobámban...poén, hogy nem is szoktam rádiót hallgatni. Másnap ismét megszólalt, ugyanabban az időben. A másik eset, a másik kutyussal köthető össze. Őt két hete kellett elaltatni, de mostanában ismét furi dolgokat észlelünk. Anyu is mesélt már, hogy a meglévő kutyus néha nem mer a saját helyére befeküdni, meg ilyenek. Hát velem tegnap történt egy hihetetlen dolog. Kinyílt este magától a bejárati ajtó...még azt sem lehet mondani, hogy a huzat miatt, mert ráadásul szorul az ajtó...hát nem tudom, mit szóltok ezekhez a dolgokhoz, de én úgy vagyok vele, hogy hiszek a szellemekben, és hiszek abban, hogy azok a lelkek itt ragadnak a földön, akiket nem tudunk elengedni.
2007. dec. 18. 14:01
Most éjjel olyan rosszat álmodtam, szellemekkel, de olyan valóságosnak tűnt, nem igazán emlékszem már. A lényeg az volt, hogy azon gondolkoztam álmomban, hogy milyen színű a szellemek cipője. Tiszta őrület, és tényleg valóságosnak tűnt. Felijedtem, 11 óra már elmúlott, a férjem a szomszéd szobában TV-t nézett. Bementem és megkértem jöjjön velem aludni, mert nem merek egyedül visszamenni a szobába. Olyan rendes volt, hogy jött is... Ma mondta, hogy annyira látszott rajtam a rémület, hogy ugyan nem volt álmos, de bejött mégis.
2007. dec. 14. 14:41

Velem is történtek már megmagyarázhatatlan dolgok.

Egyszer ültem a gép elött és elkapott egy tök rossz érzés, mintha anyukám ( aki meghalt ) a hátam mögött állt volna pár méterre. Megfordultam és éreztem hogy ott van. Egy pillanatra láttam is... Tök megrémültem.

Aztán történt olyan is, hogy aludtam éjjel és egyszer csak kinyitottam a szemem és egy alak hajolt fölém, aztán hírtelen eltávolodott és eltünt. Páromat sírva, reszketve ébresztettem fel. Alig tudtam elaludni utána.

Nemrég pedig a tengerimalacomat hallottam ahogy nyüszög... aki egy hónapja halt meg.

Olyan is volt már, nem egyszer, hogy valaki a nevemen szólított, pedig nem volt senki a környezetemeben...

Ennyire emlékszem, ha valami eszembe jut vagy történik velem, leírom.

2007. dec. 14. 14:26

Sziasztok! Egy hölgy ismerősömtől kaptam a következő üzenetet. Én magam nem hiszek a szellemekben, számomra hihetetlen a történet, de azért közre adom a sztorit, hátha valaki közületek igazolni vagy cáfolni tudja a dolgot.


Hallottatok már a Combino villamosok szelleméről? Én is azt hittem, hogy ez egy vicc, de többen megerősíthetik - köztük én is -, hogy a budapesti nagykörúton járó egyik villamoson egy halott nő szelleme tanyázik. Többen mondták, hogy furcsa dolgok történnek az egyik villamoson, de most szombaton én is megbizonyosodhattam erről. Menet közben az utasok közül többen is suttogó hangokat hallottunk. A villamos belső világítása is folyamatosan elhalványult, aztán hirtelen felerősödött. Olyan érzésem volt, mintha ilyenkor az egész villamost valami elektromos felhő venné körül. Tudom, hogy az egész hihetetlen, de ha egyszer véletlenül Te is erre a bizonyos villamosra szállsz fel, biztosan egyetértesz velem. Ez a villamos valahogy más, mint a többi. Írjatok, ha esetleg ti is találkoznátok a Combino szellemével!

2007. dec. 11. 05:55
én hiszek benne, hogy léteznek ilyenek. néha én is halálra tudok rémülni, mikor ilyen megmagyarázhatatlant tapasztalok. ha egyedül vagyok, akkor végem van.. :D
2007. dec. 10. 13:59

Sziasztok! Olvasgattam néhány fórumot, gondoltam felfrissítem a szellemekkel foglalkozó dolgokat.

Az életem során több eset is megtörtént, de ezek közül 2 emelendő ki igazán: Ez év májusban új otthonunkba költöztünk. Ezt követően 3 hónap múlva, minden külső hatás nélkül (nem volt huzat, a szög nem mozdult, nem esett ki, a kép akasztója nem sérült) leesett a kép a falról, ezt követően 2 hét múlva újra leesett az éjszaka kellős közepén, halálra ilyedtem, persze a férjem éjszakás volt pont akkor és egyedül voltam otthon. Aztán 3 hét múlva újra leesett, este felé, a férjem még otthon volt, de már indulni készült mert éjszakás volt ismét. Fogta a képet és kidobta a szemétbe. Azóta nem történt semmi különös, de néha még félek, ha egyedül vagyok...

A másik történet: ma reggel hívott az anyukám, hogy a testvérem (aki abszolut racionálisan lát mindent, nem hisz "dajkamesékben") olyat tapasztalt éjjel, hogy megfordult vele a világ:

a nagymamánk elég beteges, de a körülményekhez képest jól van. Tegnap éjjel fél 12 felé a tesóm arra lett figyelmes, hogy a mama szobájából hangok jönnek, kiderült, hogy a mama álmában, folyékonyan, érhetően beszélt és valaki artikulálatlan hangon válaszolt igen, nem, persze szavakkal. A mama a családról mesélt "valakinek", de a Szabi nem tudta megállapítani kinek a hangját hallotta a mamáén kívül. A mama egyébként szokott álmában motyogni, kiabálni, de soha nem érthetően és folyékonyan és nem 20 percen keresztül. Szeretném, ha leírnátok a véleményeteket, ha van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook