Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban? fórum

Szellemek a házban? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szellemek a házban?

1 2 3 4 5 6
40. 80ASIQ (válaszként erre: 36. - Blanka201004)
2011. dec. 8. 14:34

Jól van, na! Nem kapod meg! :)

A könyvek szerint a kicsik még érzékenyebbek más dimenziók érzékelésére.

39. 80ASIQ (válaszként erre: 34. - Sly7105)
2011. dec. 8. 14:31
Oké! Rendben van! :)
38. 80ASIQ (válaszként erre: 30. - 00a194caf9)
2011. dec. 8. 14:30

Mivel az előbb írtam, hogy sokszor egy kívülálló többet lát, lehet, hogy valóban primitív vagyok.

A 80-as IQ-mal magam is tisztában vagyok. Nem sok...

Te lélekelemző vagy? Kíváncsi lennék egy hosszabb jellemzésre rólam.

37. blanka201004 (válaszként erre: 35. - 80ASIQ)
2011. dec. 8. 14:27
Gondolom jókat nevetsz most, ahogy írogatod a hozzászólásaidat...jó mulatást
36. blanka201004 (válaszként erre: 32. - Sly7105)
2011. dec. 8. 14:26

Nálunk a pici lányom a "főszereplő".

Alig múlt 1 éves, amikor is egyik este a szobájában mutat a kanapéra: néni ott ül.....ez máskor is megismétlődött. A hideg futkosott rajtam. Hiszen Ő még nincs abban a korban, h sztorikat találjon ki.

Egyik ismerősöm tanácsára megcsináltam egy "szertartást" :-))) és azóta nem ismétlődött.

Remélem, most nem kapom meg, h a kislányom szedjen gyógyszert, mert elmebeteg...vagy sokat pálinkázik:-)

35. 80ASIQ (válaszként erre: 29. - 00a194caf9)
2011. dec. 8. 14:25

Lehet, hogy a gyerek meghúzta a terítőt.

Vagy hajón laktok.

Nem tudom, na!

Csak az a furcsa, hogy magam még soha sem láttam ilyen esetet, mindig mástól olvasom. Bár egyszer én is látnék ilyet!

Biztosan tudom, hogy vannak jó gyógyszerek hallucinációra. Nem tudom, létezik-e taljes gyógyulás. Valószínűleg kontrollra vissza kell járni. Nem szabad írásaimat sértésnek venni!

34. Sly7105 (válaszként erre: 23. - 80ASIQ)
2011. dec. 8. 14:19
Én egy olyan esetet mondtam el, ami már elmúlt, megszűnt. Kvázi: nincs szükségem pszichológusra, köszi:)
33. 80ASIQ (válaszként erre: 28. - Blanka201004)
2011. dec. 8. 14:19

Kedves Blanka! :)

Mit is gondoljak amikor valaki arról ír, hogy szellemeket lát? Keresem az okát. Amit írtam, feltételezésként írtam, nem valós tényként. Javaslatomat pedig jó szándékból. Szépen leírtam, csak ismételni tudnám magam.

32. Sly7105 (válaszként erre: 31. - Blanka201004)
2011. dec. 8. 14:18

Ne foglalkozz vele... inkább mond el Te is...

Én kíváncsi lennék rá, tényleg!!!!

31. blanka201004 (válaszként erre: 30. - 00a194caf9)
2011. dec. 8. 14:14

Szerintem ez a fórum nem az Ő hozzászólásainak jött létre, hanem a másik csapatnak. Biztos nagyon unatkozik:-)

Én is le akartam írni a sztorimat, de ezek után már nincs kedvem. Azért, hogy elmebetegnek tituláljanak?!?!?!

30. 00a194caf9 (válaszként erre: 28. - Blanka201004)
2011. dec. 8. 14:08
Nem gondolta, talán némileg primitív, ez a hozzászólásából egyértelműen kitűnik. :)
29. 00a194caf9 (válaszként erre: 23. - 80ASIQ)
2011. dec. 8. 14:08

Nekem egyszer szó szerint megindult a gyertyatartó az asztalon, majd leesett magától. Viszont nem tört össze (üvegből van). A párom meg én is mereven néztük...

Sőt, egy rózsás kis ékszertartóm is van, ami több ízben is úgymond repült. Az utóbbit már nem egy ember nézte végig velem együtt.

Szerinted vannak olyan gyógyszerek, amikkel tudom saját magamat és az ismerőseimet is kezelni?! Mert ezek szerint mindannyira őröltek vagyunk, de te valamit itt nagyon tudsz. :)

28. blanka201004 (válaszként erre: 20. - 80ASIQ)
2011. dec. 8. 14:02

Kedves 80asIQ!

Hogyan is gondoltad, hogy ismeretlenül elmebetegnek és alkesznak titulálsz másokat???

27. 80ASIQ (válaszként erre: 26. - 80ASIQ)
2011. dec. 8. 13:16

Az őrangyalnak fontos volt, hogy a kocsin ne legyen horpadás, de az őz élete nem volt számára fontos.

Persze nincs jogom a felsőbb hatalmat bírálni, biztosan tudja, hogy miért úgy cselekedett, ahogy.

26. 80ASIQ (válaszként erre: 24. - Banyanyanya)
2011. dec. 8. 12:48

Igen! Ezek a történetek oly meggyőzőek, hogy majdnem el is hiszi az ember...

Ilyenek a szellemekről szóló könyvek is. Nagyon ügyesen vannak megírva, néha én is elolvasok egyet-egyet. Hát ugye aki írja az tudja, hogy venni fogják a könyveit mert ilyesmit szivesen olvas az ember és meg lehet próbálni ezen módon jövedelmet szerezni.

Egyébként elhiszem amit írsz. Tény, hogy a fene se érti, mitől párásodott be az üveg, lehet, hogy elzáródott a szellőzés, én is jártam már úgy. Biztosan öntudatlanul odanyúl az ember. Egy elütött állat tényleg nagyot tud koppanni még akkor is, ha nem látszik meg a kocsin. Elványzorgott és kicsit errébb halt meg szegény.

25. 80ASIQ (válaszként erre: 13. - Sly7105)
2011. dec. 8. 12:40
Érdekes ez a horror téma is. Van akit nagyon megvisel, másokat meg hidegen hagy. Lehet, hogy a múltbéli horrorozás hatott Rád erősen? Nem vagyunk egyformák, el tudom képzelni. Lehet, hogy egy hipnózis is segítene, bár tény, hogy abban sem hiszek, de attól az még lehet igaz. Hogy valaki velem mindenféléket megcsináltasson úgy, hogy nem is tudok róla?? Szuggesztív dolgokban hiszek. Csak egy kézenfekvő példa: Egy jó koncert pl. Hogy meg tudja bolondítani az embereket! Vagy egy focimeccs! Őlni tudna az ember hevületében!
2011. dec. 8. 12:30

A következö történet úgy két hónapja esett meg velünk:

Magyarországról jöttünk vissza Garstenbe. Már 350 km-t megtettünk, esti sötétség volt, de már csak 4-5 km-re voltunk a házunktól. A fütés egész úton ment az autóban, de az ablak egyik percröl a másikra úgy bepárásodott, hogy nem lehetett kilátni, az uram lassított, én nyúltam volna a törlöruháért, amikor valami a kocsinak vágódott. Tudtuk, hogy elütöttünk valamit. A közeli benzinkútnál tudtunk megfordulni. Ott néztük meg a kocsi elejét is, de semmi nyomot nem láttunk. Visszamentünk és kerestük, mit üthettünk el. Nem találtuk. Két nappal késöbb a domboldalon láttunk egy elpusztult özet. Valószínü, hogy csak éppen súrolhattuk, amibe szegény belepusztult, de sem bennünk sem a kocsiban nem esett kár. De ha az uram nem kényszerül lassításra... telibe kapjuk...

Hetekkel késöbb mondtam csak az uramnak, aki megrögzött ateista, szerintem az angyalok voltak.

Elgondolkodott és csendben maradt.

23. 80ASIQ (válaszként erre: 22. - Sly7105)
2011. dec. 8. 12:18

Amit írtam, nem rosszindulatból írtam. Sajnos nem vagyok jó pszichológus, az is lehet, hogy szándékommal pont az ellenkezőjét érem el mint amit szeretnék amit őszintén sajnálok. Semmit sem vesztenél, ha elmennél egy pszichiáterhez. Lehet, hogy ő is hisz a szellemekben és akkor jót nevettek! De lehet, hogy nem. Adna valami gyógyszert - igen jó gyógyszerek vannak már! - és az lehet, hogy hamarabb elűzné a szellemeket mint a biblia.

Persze ha tényleg vannak szellemek, akkor lehet, hogy őket a gyógyszerszedés mégsem zavarná. akkor vagy abba lehetne hagyni a gyógyszert, vagy valami mást írna fel az orvos.

Lehet, hogy fogod még áldani a nevem, mert pont a javaslatom segítene Rajtad!


Mindettől függetlenül, a pszichiátriai esetek zöme is egészségesnek hiszi magát. Ez a legnehezebb, mert ilyeneket meggyőzni, hogy menjenek orvoshoz... Nem kis feladat!

22. Sly7105 (válaszként erre: 20. - 80ASIQ)
2011. dec. 8. 12:07
Nem szoktam pálinkát inni oly mértékben, hogy az kóros legyen, és sosem halucináltam még, valamint az elmém is teljesen rendben van, ezt bizton állíthatom neked! De ez is egy olyan dolog, egy olyan téma, hogy van, aki hisz benne, van aki tapasztalt már dolgokat és van, aki nem. Ha olvastad volna figyelmesen a hozzászólásomat, akkor abból kitűnhetett volna az is, hogy írtam, hogy a férjem is "immunis" az ilyesmire, és ő is jókat tud aludni, akár szellemek jelenlétében is. Tehát nem hiszem, hogy én, vagy bárki más, aki ilyesmiről beszámolt, ijesztegetni akarna itt bárkit is, vagy éppen elmeháborodottságáról tesz tanúbizonyságot. Ezt ki is kérném magamnak!!!
21. 80ASIQ (válaszként erre: 18. - 89cf9177e3)
2011. dec. 8. 09:12
Jóindulattal mondom: Keress fel egy pszichiátert!
20. 80ASIQ
2011. dec. 8. 09:10

Tudja a fene, hogy mi az igaz. Mindenesetre szkeptikus vagyok, magyarul, közelebb állok ahhoz, hogy nem hiszek a szellemekben mint ahhoz, hogy hiszek. Magam még semmiféle jelét nem tapasztaltam a szellemi létnek, minden leírást másoktól olvasok. Azt hiszem, hogy az illető vagy hallucinál, elmebeteg (2. Sly7105, 5. JudyTim) vagy több pálinkát ivott vagy csak szórakozásból kábítja azokat akik bizonytalanok abban, hogy higgyenek az ilyesmiben vagy sem. Jó érzés kábítani a másikat, aláírom! :D

Biztos vagyok abban, hogyha beköltöznék olyan házba, ahol még senki(?) sem tudott megmaradni a kísírtetek miatt, olyat jót aludnék éjszaka, hogy ihaj! Ha meg mégis vannak szellemek, akkor meg jól elhaverkodnánk. Ha jól tudnak sakkozni, az meg pláne jó! Csak rámunnának, mert jobban szeretek, mint tudok sakkozni.

19. looseer (válaszként erre: 11. - F1e23b97ee)
2011. dec. 7. 22:56

Más világ hihetetlenül jó.

Iszonyú jól ki van találva.

2011. dec. 7. 22:52
nekem a halott edesanyam jelent meg par napja almomban a kontosomben az eloterben,es ledobta a 7honapos kislanyomat a lepcsore,es azt mondta neki mar ugy is mindegy,ugy se eli meg a novembert.most megjobban rettegek felmenni az emeletre meg felkellni ejszaka a lanyomhoz. kislanykent is sok szellemet lattam. tudnatok segiteni hogy valahogy tultegyem magam? meg a mi szobankban a szekrenyemnel amikor hajatszaritok furcsa felelmet erzek,es mindig abbahagyom a hajszaritozast.
17. syria (válaszként erre: 15. - F1e23b97ee)
2011. dec. 7. 21:09

Egyetértek.

Az alantabb leírt "jelenségekre" pedig biztosan van kézzel fogható magyarázat.

16. kisj (válaszként erre: 15. - F1e23b97ee)
2011. dec. 7. 20:36

Én sem hiszek, pedig már láttam is szellemet és megmagyarázhatatlan dolgokat is tapasztaltam.

Azt hiszem inkább elhessentem az agyamból ezeket a dolgokat és nem foglalkozom velük.

15. f1e23b97ee (válaszként erre: 13. - Sly7105)
2011. dec. 7. 20:06
Különben én nem hiszek a szellemekben. Szerintem csak a képzeletünk szüleményei.
14. Zizzzenet (válaszként erre: 4. - Kisj)
2011. dec. 7. 20:00
valahogy úgy. a földi testünk csak egy vetülete szellemi valónknak. ezt mondta Platón, és így tartja a buddhizmus, és a hindu vallás is.
13. Sly7105 (válaszként erre: 11. - F1e23b97ee)
2011. dec. 7. 20:00
Hallottam róluk, a fiam győzködött, hogy nézzem meg, de még "nem mertem". Félek olyan filmeket nézni, ami elbizonytalanít... Jobb az édes "tudatlanság". Régebben sok horror filmet néztem és mindenféle szörnyűségeket. Most már csak érzelmes vagy vígjáték jöhet szóba.
2011. dec. 7. 19:59

érdekes kérdés.jómagam érdeklődöm a buddhizmus, azstrológia és egyéb psirituális dolgok iránt. tudásom még igen csekély a témával kapcsolatban, de egyetértek a cikk írójával.

nekem is van hasonló élményem. a szobám egyik sarkában érzékelek valamit, amit tőlem független az asztrológus is érzékelt. buddhista mantrákkal egy időre megszűnt ez a rossz érzés, de nem végleg. eztán gyertyát gyújtottam, és hangosan kértem, hogy ha üzenete van, azt juttassa el hozzám álmomban, és aztán hagyjon. az üzenet megérkezett nem sokkal késöbb. ezentúl csaroitot és szuggilitet helyeztem el az adott sarokban, és minden este gyertyát égetek, meg füstölőt. hamarosan pedig beszerzek egy kis buddha szobrot is.

11. f1e23b97ee (válaszként erre: 10. - Sly7105)
2011. dec. 7. 19:57

Én is úgy érzem:-))


Láttad már a Hatodik érzék és a Más világ című filmeket?


Mindkettő nagyon érdekes és meglepő a vége.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook