Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban? fórum

Szellemek a házban? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szellemek a házban?

1 2 3 4 5 6
130. nyecsus
2013. nov. 6. 19:10
Senki???? Megőrültem????
129. nyecsus
2013. nov. 6. 19:02

Sziasztok!

Remélem, még működik a fórum, nagyon megijedtem. Most történt, kb fél órája, legóztam a fiaimmal, amikor csengettek. Kimentem, nem tudtam, ki lehet az...és egy kisfiú volt. Az egész szeme fekete volt! Nem volt fehér része. Nagyon megijedtem. Azt mondta, engedjem be... de én rácsuktam az ajtót. Férjem látta rajtam, h rémült vagyok..elmondtam neki, mi történt, és megnézte de nem volt ott seni. Azt mondta, valamelyik csibész biztos utólag pótolta be a hallowen-t, de ez nem jelmez volt. Nagyon is valóságos. Tudom, mit láttam! Azóta is remegek...tapasztalt vki ilyesmit??? Vagy hasonlót?

2012. júl. 7. 15:42
:)))
127. lonix (válaszként erre: 126. - Solyacica22)
2012. júl. 7. 15:28
Ide tevedtem.Olvastalak.Egyet ertek.
2012. júl. 7. 15:20
Sziasztok.. Bocsi hogy beleszólok talán valaki még ide téved és elolvassa... a szellemek azokra tapadnak rá akiknek gyenge az aurájuk és a lelkük..."sérült" ők a leginkább fogékonyak arra hogy lássák őket.. velem megtörtént már nem is egy ilyen eset de nem írom le őket..nem egyedül láttam nem egyedül hallottam... én "sajna" vagy "hála Istennek" nem látom őket de érzem ha ott vannak körülöttem..ha valaki fél nagyon akkor aztán nincs vissza út a félelem ami táplálja őket..ettől lesznek erősebbek, ezért hát nem szabad félni szeretettel kell rájuk gondolni és ennyi nem bántanak csak vannak és kész :)))
2012. márc. 24. 11:51

Sziasztok!


Sajnos nem én láttam de Anyukámmal történt hogy Apukám otthon halt meg (nagyon beteg volt) és mikor elment Apu, Anyu látott egy szürke színű füst vagy felhő szerű valamit lebegni a szobában, ez a felhő Anyu fölé szállt és akkor Ő olyan melegséget érzett.

124. Én-Önmagam (válaszként erre: 123. - Sly7105)
2012. febr. 16. 08:43

Az "elmúlás" egy folyamat egy része...


Ha egy házban vagy, akkor is átmész az egyik szobából a másik szobába. Az egyik szobából "elmúlsz", a másik szobában "megjelensz".

A tradícionális metafizika "lényege" éppen az lenne, hogy ne csak az egyik szobából menyjek át a másikba, hanem az, hogy kimenyjek a házból (Samsára)... (nem tudom, hogy ez megfelelő hasonlat e, de most csak ez jutott eszembe)


A halál egy "természetes" dolog. Minden létbeli félelmünk erre vezethető vissza.


Ha gondolod...itt egy link, ajánlom Neked szíves figyelmedbe... igaz kicsit "kemény" de megéri annak megnézni, aki érdeklődik és kételyei vannak, keresi az útját...


[link]

123. Sly7105 (válaszként erre: 122. - Én-Önmagam)
2012. febr. 15. 19:58

Köszönöm a kifejtő magyarázatot. Nagyjából értem is:)

Kérdésem az, hogy ettől jobb lesz annak, aki fél az elmúlástól?

2012. febr. 15. 19:01

Kedves Sly7105!


Ez a létszemlélet sokkal több annál, mint amit ide le tudnék írni, de dióhéjban megpróbálom pár sorban...


Az ember nem csak fizikai eredetű lény.

A személyiség, az egó, az induviduum egy a fizikai világban megnyilvánuló minőség, ami a fizikai világban szükséges ahhoz, hogy érezzünk, lássunk, tapintsunk, stb...

Az embernek életében, létében egy fő feladata lenne, az, hogy felismerje magában isteni, isten feletti Eredetét, majd ez után Eredettelenségét.

Egy olyan minőség, ahol nincs "világ" nincs idő és tér és ez által megszűnnek a minőségek...


A halál pillanatában megszűnik a fizikai test létezni, elhagyja a**, az életerő, életenergia, majd a fizikai test feloszlik a négy alap elemre...

A fizikai test által éltetett további energiák, lélek és a személyiségben a halál pillanatában meglévő érzések, vágyak, stb... támasz nélkül maradnak, és az univerzum egyéb "helyein" egyéb dimenzióiban próbálnak megnyilvánulni...


Ha a Tudatom (isteni Tudat) a fizikai létem során megnyilvánulásra került és ezt "helyeztem előtérbe" akkor a Tudat kilépve a Samsára (Lét forgatag) köréből elérve a Nirvánát, egy lobbanással ellobban (deflammatio) és a minőségtelen, istenfeletti Absolútumban felolvadva MINDENNÉ válik...


Hát, kedves gyerekek itt a mese vége... :-)


Na, de tényleg röviden...



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
121. Sly7105 (válaszként erre: 120. - Én-Önmagam)
2012. febr. 14. 20:08
És mi a Te álláspontod?
120. Én-Önmagam (válaszként erre: 119. - Sly7105)
2012. febr. 14. 15:09

Abban teljesen egyetértek, hogy az a személy, amelyik itt a fizikai síkon létezett, élt már sehol másutt nem lesz megtalálható. Ugye ezt keverik össze a reinkarnácionista irányzatok...


Itt nem lélekről és emberről kell beszélni, hanem energiákról, minőségeről, amelyek a világot teremtették és amelyek esetenként megnyilvánulnak a fizikai világban szellemekként...


Az, hogy Téged a halál utánni léted nem vigasztal, a Te álláspontod, ezt teljes mértékben tiszteletben tartom... :-)

119. Sly7105 (válaszként erre: 114. - Én-Önmagam)
2012. febr. 14. 15:00
Úgy gondolom, hogy megszűnik. Még senki nem bizonyította az ellenkezőjét. És az az emberi lény, aki eltávozik a körünkből és nincs többé, az igenis megszűnik létezni. Legalábbis abban a formában és világban nem lesz többé. A többi meg valahogy nem vigasztal..., ha érted mire gondolok...
118. Én-Önmagam (válaszként erre: 117. - C87ccab40c)
2012. febr. 14. 14:37
Aha...mindent értek... :-)
117. c87ccab40c (válaszként erre: 114. - Én-Önmagam)
2012. febr. 14. 14:35

nemhitted el hogy a halál után megszűnik minden,

mért,milenne a halál után,ígymár érted?-.-

116. Én-Önmagam (válaszként erre: 115. - C87ccab40c)
2012. febr. 14. 14:30

Hát ezt a nem értem... ne haragudj...

Megismételnéd?... bocsi...

115. c87ccab40c (válaszként erre: 114. - Én-Önmagam)
2012. febr. 14. 14:28
mért milenne?hivő vagy mi?
114. Én-Önmagam (válaszként erre: 113. - Sly7105)
2012. febr. 14. 14:27

Hali Sly7105!


Miből gondolod, hogy a halálban megszűnik minden?

113. Sly7105 (válaszként erre: 110. - 89cf9177e3)
2012. febr. 14. 10:59
Bennem is vannak hasonló félelmek, de emlékszem... - ahogy a nagymamám mondta anno-... , aki megszületik az meg is fog halni. Rettenetes dolog az biztos, és szerintem azért félünk tőle, azért taszít a gondolat, mert még fiatalok vagyunk. Állítólag igen idős korban ezt már az ember egyszerűen elfogadja és nem harcol ellene. De tényleg a legszörnyűbb az, hogy utána megszűnik minden és nem fogsz tudni soha semmiről. És valóban..., ez a természet rendje... :(
112. Én-Önmagam (válaszként erre: 110. - 89cf9177e3)
2012. febr. 14. 09:02

Szia bernadettmezei!


Miért ide, az ezotéria fórumra írtál?

Nem gondolod, hogy egy két dolgon el kellene gondolkoznod? (Ezt most ne negatív értelemben értsd)

Minden életünkben történt "dolog" van valamiért...

Ha éberen figyelek, őszinte és helyesen látok magamba, akkor ezekből nagyon sok mindent tudok tanúlni, tapasztalni...


Szellemek?


A Te teremtményeid. Légy határozott, szeretetteljes, és próbálj meg kommunikálni "velük"...

111. Én-Önmagam (válaszként erre: 103. - Vénusz01)
2012. febr. 14. 08:56

Szia vénusz01!


Mit értesz "lélek" alatt?

2012. febr. 13. 23:52

sziasztok ujra,multheten kora reggel lementem aludni a nappaliba,a tobbiek fennt aludtak es 5kopogast hallottam a parkettan.nagyon megijjedtem,korbe neztem,de senki nem volt rajtam kivul lennt,a tv ment lehallkitva.alig mertem visszaaludni.

amugy hozzaszolva a tematokhoz,en se szeretnek meghalni,belegondolni,hogy utanna nem lathatom a gyerekeimet stb...rettegek,hogy egyszer megfogok halni,tudom hogy ez a termeszet rendje,de akkor se tudok beletorodni.:(

109. vénusz01 (válaszként erre: 108. - F1e23b97ee)
2012. jan. 23. 15:09

Honnan tudod, mi lehetne....

de, tiszteletre méltó, hogy elégedett vagy a jelen életeddel...ezt a mai világban kevesen mondhatják el.

108. f1e23b97ee (válaszként erre: 107. - Vénusz01)
2012. jan. 23. 14:46

No látod én ebben sem hiszek, és lehet, hogy nem is szeretnék újjá születni.

A mostaninál jobb életem nem lehetne. Akkor pedig minek?

107. vénusz01 (válaszként erre: 104. - F1e23b97ee)
2012. jan. 23. 14:40

Akkor, neked nem kell félned, ha így hiszed, mert te még sokszor fogsz születni:):)...

ezt nem sértésnek szántam...csak így gondolom...

106. f1e23b97ee (válaszként erre: 105. - Vénusz01)
2012. jan. 23. 14:37
Ez így természetes az emberek többsége általában szeret élni.
2012. jan. 23. 14:36

Persze, ettől függetlenül, ha eljön az idő és érezzük, hogy itt a vég, szerintem mindenki megijed.

Még az is , aki addig a spiritualitással foglalkozott.

Hiszen akkor az ego. szembesül az elmúlással.

104. f1e23b97ee (válaszként erre: 103. - Vénusz01)
2012. jan. 23. 14:34
Én ezt másképp gondolom. Mikor az ember meghal lehúzzák a rolót a testének és lelkének is.
103. vénusz01 (válaszként erre: 102. - 80ASIQ)
2012. jan. 23. 14:33

A tested, mint anyag hal meg, azaz megsemmisül.

A te lényed, mint lélek nem vész el.

102. 80ASIQ (válaszként erre: 101. - Liliane_)
2012. jan. 10. 21:10

Sajnálom, hogy nem tudom átélni azt az élményt, hogy bebizonyítsák, hogy nem nekem van igazam. Hiszen abszolúte én sem tagadom, csak egyszerűen hihetetlennek tűnik. Hátha majd egyszer mégis...

Én is szellem leszek? Örülnék neki, mert nagyon rossz érzés, hogy meg fogok halni.

101. Liliane_ (válaszként erre: 100. - 80ASIQ)
2012. jan. 10. 13:14

Régebben én is készíttettem már ilyen elemzést és ahogy Zizzzenet is írta, a 6-8 órás személyes elemzés már azután történt, hogy leírta a "dolgokat". Nálam ez úgy történt, hogy bővebben kifejtette, h mit miért írt, mit jelent vagy ha kérdésem volt, akkor azt megválaszolta. Szóval ez nem az infó gyűjtésről szól, hanem, h minél értehetőbb legyen az elemzés. Nagyon sok dologgal szembesültem, ami segített megérteni h régebben mit miért csinálhattam úgy, ahogy és, h a jövőben okosabban éljem az életem. Bár nekem ismerős csinálta kb 5 éve 8000-ért és a személyes elemzés max 3 óra volt.

Ja, és szellemek tuti léteznek. :-)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook