Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban? fórum

Szellemek a házban? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szellemek a házban?

1 2 3 4 5 6
10. Sly7105 (válaszként erre: 9. - F1e23b97ee)
2011. dec. 7. 19:53
az durva lenne... én úgy érzem nagyon is élek...
9. f1e23b97ee (válaszként erre: 8. - Sly7105)
2011. dec. 7. 19:45
Lehet, hogy akiket mi szellemnek vélünk ők az élők. :-))
8. Sly7105 (válaszként erre: 7. - F1e23b97ee)
2011. dec. 7. 19:39
Húha! Hogy is van ez?
2011. dec. 7. 19:36
És mi van akkor, ha mi vagyunk a szellemek és mi tolakodunk be más életébe? :-))
6. Sly7105 (válaszként erre: 5. - JudyTim)
2011. dec. 7. 19:28
Nem zavar téged, nem félsz?
2011. dec. 7. 19:26

Én albérletben lakom nagyon távol a hozzátartozóimtól. A lakásba 2 éve élünk. Az első én szinte eseménytelen volt. Decemberben kaptunk egy kutyust, aki furcsán viselkedett az előtérben. Mindig egy pontot nézett és ugatott. Mivel a saját árnyékától is félt, nem foglalkoztunk vele, megnyugtattuk és elmúlt. De... az idén megszületett a kisfiam. akárhogy rendeztük be a szobát nem aludt jól. Kiköltöztünk a nagyszobába, ami az előtér szomszédságában van. Egy éjjel, kattanásra ébredtem, ami a baba ágya felől jött és halk zenére. "Magától" bekapcsolt a kiságyra szerelt zenélő forgó játék. Azonnal leszereltem, és elpakoltam. Valahogy megint előkerült, de darabokban, a kicsi játszott vele egy délután. A kanapén maradt mi bent a kisszobában, éppen etettem , amikor megint arra lettem figyelmes, hogy zenél. A nagyszobában a beltérit is sokszor bekapcsolva találom, holott minden este magam kapcsolom ki a kikapcsoló gombbal, nem csak távirányítóval. Volt már rá példa, hogy a kisfiam is nyújtogatta kezét az előszobában és nevetett arra a pontra, ahova a kutya régebben ugatott.

HA ez egy idegen " szellem" mégis, hogy kérjem meg, hogy távozzon. Ő velünk él és lehet régebbtől mint mi van a lakásban, vagy lehet, hogy csak látogató, ha néha "jelenik" meg. Egy biztos, szereti a zenét, vagy kíváncsi.

4. kisj
2011. dec. 7. 19:10
Akkor ezek szerint amit a tükörben látok az egy kupac hús, mert egyébként én egy "szellemi lény" vagyok aki csak birtokolja ezt a testet?
2011. dec. 7. 18:42

Én is tapasztaltam már hasonlót.

Érdekes a cikk.

2011. dec. 7. 18:38
A szellemvilág ismeretlensége, misztikuma az ami szerintem félelmet kelt. Én is ezek közé az emberek közé tartozom, akik félnek az ilyen jelenségektől, az ilyen tapasztalatoktól. Nem nézek ilyen jellegű filemeket sem, mert tudom, hogy nem fogok tudni aludni. Sajnos volt egy időszak nálunk - nem is olyan rég- amikor olyan dolgokat tapasztaltam a házban, főként éjszaka, ami megmagyarázhatatlan, félelmet keltő volt. Hangok, zörejek, illetve olyan erős huppanásszerű zaj, amire nemcsak én, de a férjem és a gyerekeim is felébredtek. Semmi nem esett le azonban és nem mozdult el a helyéről. Akkor ezt a dolgot "elütöttük" azzal, hogy biztosan kintről, az utcáról hallottuk, de mindennyian tudtuk, hogy nem így volt. Ezekben a hetekben én rendszeresen felébredtem éjjel, pontosabban szinte mindig hajnali 3 óra körül. Egy idő után már teljesen természetesen félve aludtam el és féltem a hajnali óráktól. Amikor felébredtem, rossz érzés kerített hatalmába, hevesen dobogott a szívem és nehezen tudtam újra elaludni, másnap fáradt voltam. Úgy éreztem, hogy ez nem mehet így tovább, annál is inkább, mert a gyerekeim is komolyan féltek, éjszakánként végig bekapcsolt állapotban volt a TV a szobájukban és szorongtak. A férjem nem nagyon vette komolyan ezeket a dolgokat, ő nagyon nem is foglalkozott vele. Neki volt a legjobb, mert ő legalább nyugodtan aludt. Van egy ismerősünk,aki hasonló esetekben segített már családokon és neki szóltam, hogy tegyünk valamit. A gyerekek szobájában bibliát és keresztet helyeztünk el és volt még valami amit meg kellett tenni a nyugalom érdekében. Egyébként ő is azt mondta, hogy nem kell megijedni és félni, ha bármi előfordul, viszont meg lehet kérni a szellemeket, hogy távozzanak és hagyjanak minket nyugodtan élni. Hangos szóval kell kérni. Nagyon sok éjszakát rettegtem végig a fejemre húzott takaróval. De megtettem, amit meg lehetett,és azóta elmúltak a furcsa dolgok, és nagyon remélem, hogy nem is fogok többet ilyesmiket tapasztalni, én továbbra is félek ezektől a dolgoktól.
2011. dec. 7. 18:08
A legtöbb ember, ha szellemekről hall, félelem fogja el. Ez a félelem megmagyarázhatatlan, sokszor visszanyúlik gyerekkorunk horrorfilmjeihez, amikben a szellemeket majd minden esetben ártó szándékú, természetfölötti erőkkel rendelkező lényekként ábrázolják. De mitől félünk valójában?

Ugrás a teljes írásra: Szellemek a házban?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook