Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Széles, zsírpárnás csípőre mi a legjobb megoldás? fórum

Széles, zsírpárnás csípőre mi a legjobb megoldás? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 12. 21:42

[link]


nézd meg ezt, hátha kedvet kapsz hozzá, ez is callanetics, de csak 10 perc kb, és célzottam fenékre és csípőre van. Most én is azon gondolkodom, hogy kiegészítem a szokásos napi tornámat ezzel

12. 7c79ff1565 (válaszként erre: 11. - Rékaság)
2010. júl. 12. 20:54
én kb majdnem egy hónapig csináltam még a másik lakásban annó, kb egy éve, de akkor se volt eredmény. gondoltam a hulahopp karikára, hátha az segít, persze más mozgás is kéne. van egy stepperem, sajna az eliptikust el kellett adnom, de a stepperrel meg az a baj, h azt úgy kaptam ismerőstől, ésa alig megy fel a taposója valamit és nagyon kényelmetlen. Régi stepperem ami eltört, nem ilyen volt, azzal tök jól tapostam...
11. rékaság (válaszként erre: 7. - 7c79ff1565)
2010. júl. 12. 20:26

És mennyi ideig csináltad? Nem lehet, hogy csak nem voltál kitartó? Nem bántásból írom hanem mert velem ez szokott lenni:D

Én a dvd-re tornázom és 10 alkalmanként mérem magam, és ha minden igaz most 1 centi ment igy le a 10 alkalomtól. Nem nagy eredmény, de másfél hét alatt már igen, és remélem ha kitartóan csinálom tovább akkor több eredménye lesz :)

10. Lymol
2010. júl. 12. 20:08
próbáld meg callant dvd-re
2010. júl. 12. 19:54
nekem meg ahhoz nincs időm, férjem keveset van itthon, én vigyázok éjjel-nappal a picire, nem tudom kire hagyni. Örülök, ha itthon van a férjem, olyankor azért nem mennék el futni, inkább tornáznék v csinálnék vmit itthon.
2010. júl. 12. 19:40

Futás?


Nekem annak idején azt mondták a konditeremben, hogy az a legjobb... csak kár, hogy én azt utálom...

7. 7c79ff1565 (válaszként erre: 6. - Rékaság)
2010. júl. 12. 19:18
én már próbáltam a callan tornát, megva na kék könyvem, de akkor nem változott semmi sem, pedig aztán tenyérnyxire is össze tudom csípni a hájamat.
2010. júl. 12. 18:51

Akkor talán próbáld ki Te is a callaneticset. Én is ezzel próbálkozom most, igaz még nem egészen két hete kezdtem el, ma mértem centivel és ha minden igaz 1 centi ment le, remélem jól mértem :)

és remélem később lesz még nagyobb eredményem is :)

2010. júl. 12. 18:38
Szerintem, olyan mozgásforma kell ami nyújtja az izmokat. Callaneticsre gondolok, pilateszra- ezek olyan balettszerűek- nem erősítenek, hanem hosszitják.
2010. júl. 12. 18:16

én 168/63 kg vagyok, jó a súly ingadozik, hol +1/ hol -1/2 kg. ELvileg normál alakom van, de azért én észre veszem, h minden hol híztam szülés után, amiből máig nem sikerült fogynom. Két és fél éve szültem... NA mindegy. A melleim majdnem 100-as méretüek, 95-ös melltartót hordok, abból is C-t.

DE tényleg a csípő méretem a legrosszabb, ruhát se tudok felvenni normálisat. A combjaim azért vastagok, (62 cm átmérő), de egy normális nacit alig tudok választani, mert a csípőm, meg felette, a derekam alatt is olyan hájas vagyok, h mindenből kilóg, és így ami combban jó lenne naci, az fent össze sem ér, ami meg hát nagy alul és hülyén áll, megbuggyan, az felül lenne jó. Mindenben így vagyok, és pólók is hülyén állnak, ha egy picit is simulósak - és itt nem a topokat értem, hanem azokat, amelyek nem torna póló szabásúak, a derekamnál és lejjebb is olyan hüle alakom van... ezt kéne vhogy megváltoztatni. Bevetettem már mindenféle csodadiétát, meg v ettem én trénert, taposót, meg többet is mint kéne, de türelmetlen is vagyok, meg nem is használt. SZeretnék változtatni, mert rossz, h fürdőrucit se tudok felvenni, mert szégyenlem magam benne, strandra se járok így, férjem meg menne ,de haragszik rám, mert kellemetlennek érezném az ottlétet, és ezért lemondom az ilyen szórakozásunkat. .. tényleg szomorú vagyok emiatt, de nem siránkozhatok, inkább változtatnék ezen, mert magamnak köszönhettem... ötletek?

3. rékaság (válaszként erre: 2. - 7c79ff1565)
2010. júl. 12. 18:08

Szia! Ez engem is érdekelne, nekem is van ilyen gondom, de az nem derül ki, hogy egyébként vékony vagy? És csak itt van gondod? Nekem egyébként van mindenhol, de ez a legkritikusabb területem sajnos. Maga a csípőcsontom is széles amit még növel a rajta lévő háj..

A másik, azzal mi a gond, hogy nagyok a melleid? Az enyémek is nagyobbacskák, de én annak csak örülök :))

2010. júl. 12. 18:03

Sziasztok. Akinek nagyon széles a csípője (alap csontszélesség 85 körüli volt,de szülés után nagyon kikerekedett:-( ), milyen tornával csökkentette?

Elsősorban olyanok hozzászólásaira vagyok kiváncsi, akinek volt/van ilyen problémás területe, és sikerült eltüntetnie. Nekem is elég hájas az oldalam, csípőm, régen nem voltam ilyen. 96 centi elég sok nekem legalábbis, ráadásul a melleim is elég nagyok:-(

Tudtok vmi igazán hatásos mozgásformát a sok háj csökkentésére?Diétázom, ügyelek arra, h sok gyümit, zöldet egyek, kevés Ch-t, sokat igyak, némileg mozgok is, de semmi se segít, vagy nem jól csinálom.

2010. júl. 12. 18:03
Széles, zsírpárnás csípőre mi a legjobb megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook