Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szélcső használata fórum

Szélcső használata (beszélgetős fórum)


11. Baby0309 (válaszként erre: 9. - Jozsi.38)
2011. okt. 8. 07:30

Remélem én is,hogy 1 hónap múlva már nyoma se lesz ennek a puffadásnak.

Szegénykém,szinte alig hallom,hogy pukizna,inkább éjszaka szokott. Pedig aztán tornázunk ezerrel és mondom a Gripe watert is adom neki,ha már nagyon sír,amúgy az többnyire szokott segíteni,de pl tegnap nem segített,2x adtam neki a 3 órában és semmi javulás. Ezért gondoltam a szélcsőre.

10. Baby0309 (válaszként erre: 7. - Kiscsibe79)
2011. okt. 8. 07:27

Rendben,köszönöm kipróbálom a teát,de először megpróbálom cukor nélkül.

A cukor miért fontos amúgy?

2011. okt. 8. 06:26
nem kell cukor a kamillateába, csak néhány kortyot iszik belőle már az is jó. édesköményteát már a kicsi is kaphat úgy tudom. egyébként még egy jó hónap és elmúlik
2011. okt. 7. 22:36
A szélcső nagyon jó dolog. Kicsit mozgad benne és hallani fogod, ahogy jön ki a levegő és utána a kaki is. Én biztos nem adnék agyon cukrozott teát egy kisgyereknek.
2011. okt. 7. 21:31
Írd majd meg, segített-e?? Drukkolok nagyon!!
2011. okt. 7. 21:28

Sima, hagyományos gyógyszertári kamillatea, nem filteres. Nem tudom, mennyire hatékony, ha Te iszod az édeskömény teát. Valamennyire lehet, hogy segít, de ha már szélcsövön gondolkodsz, szerintem kevés. Próbáld meg a kamillateát. Cukrosan nem rossz ízű. Ha nem megy cumisüvegből, akkor pohárral.

Cumisüvegben adtam a Kislányomnak, pedig azzal riogattak, hogy ha elkezd cumisüvegből inni, akkor már nem kell majd neki a cici. Ez nem igaz. Ha igazán éhes, enni fog bármiből, csak menjen.

Még a legelején itattam vele ( a sokminden más előtt: espumisan, stb.) egy ilyet, hogy Napsugár Babatea. Ha tudsz szerezni, akkor ez is nagyon jó volt nekünk. Ez édesköményt és kamillát tartalmaz. De szinte azonnal segített. Mi kaptuk, nem tudom, hol lehet szerezni, a DM-ben nem is hallottak róla, a Rossmann-ban nincs, és ahol én voltam Herbáriában, ott sem ismerik. Talán neten lehet rendelni.

De hidd el, én is nagyon el voltam keseredve, sajnáltam szegényt,hogy ennyire szenved, a kamillatea teljesen helyretette. Rá is van írva, hogy csecsemőkori hasfájás, kólika kezelésére, puffadásra.

5. Baby0309 (válaszként erre: 3. - Kiscsibe79)
2011. okt. 7. 21:06

Szia!


És milyen kamillateát vettél? Az a baj,hogy a vizet se nagyon issza,csak cici! Vagyis ez jó,csak ilyen esetben nem tudom,hogyan itassam vele?


És ha én innám? Vagy esetleg édesköményteát ha innék?

4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Baby0309)
2011. okt. 7. 21:00
Óvatosan a szélcsővel, rendszeresen ne használd.
2011. okt. 7. 20:59

Szia!


Ezen a problémán mi is keresztül mentünk, volt minden, Espumisan, Infacol, Gripe Water, de eredmény semmi. Sőt, ezek csak felfújták a pocit, de semmi nem történt. Nekünk a kamillatea segített, simán, kis cukorral. A legtutibb, azóta is issza, deciliterenként kell bele egy kávéskanál cukor. Próbáld ki, hidd el, segíteni fog. A szélcsőről már hallottam, de szerintem a kamillatea kíméletesebb. Jobbulást a Picidnek!!

2011. okt. 7. 20:56

Sziasztok!

Fiam 2 hónapos és kaki az van majdnem mindennap,de nagyon sokszor látom,hogy fel van puffadva,tele van levegővel és hiába kakil,nem mindig segít rajta. Sőt! Gripe watert kapja,de nem mindig segít!


Kérdésem,hogy már a használata közben kell,hogy pukizzon(gondolom kaki is jön)?

És mennyi ideig kell fent hagyni neki,óvatosan körözni vele ha nincs eredmény?

Nem használtam még és kéne egy -két info!

Köszönöm szépen!

2011. okt. 7. 20:52
Szélcső használata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook