Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Székrekedéstől lehet hányingerem? fórum

Székrekedéstől lehet hányingerem? (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 10. 22:16
Jaja, még f@sástól is. :D Volt már hogy egyszerre a kettő, na az volt csak a tüzijáték :D
2020. júl. 10. 21:59

Igen,lehet

Vegyél a patikában glicerines vagy pezsgőkúpot

Egyébként nekem ha ilyenem van egy jó nagy adag cukros langyos tejeskávé reggel mindig megoldja a dolgokat.

Esetleg igyál meg eg, nagy pohár meleg tejet és rá egyél paradicsomot

7. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Egy lány004)
2020. júl. 2. 15:37

Igen lehet.

Szenna teát csináj.

Laveolac nem mindenkinek jó és a ricinus olaj se.Azok gyengék.Ha nem hasznàlnak csak görcsölsz tőle.Kúp csak akkor jó ha a vastagbèl utolsó szakaszán vagyis a végbélnél van a gond.

Szenna tea nincs ember akit ne hajtana meg.Sima szenna levelet kell venni a gyógyszertárba és abból teát.Minnél később este megcsinálni,mert ez is görcsöltet de legalabb hatásos.

Még esetleg a bisacodil tartalmú cuccokat próbálhatod.Csak abból maximális dózist egyél mert csak úgy hasznàl 4nap után.

Ha ez se segít írj privit.Tudok még tanácsot adni.

6. pteri (válaszként erre: 1. - Egy lány004)
2020. júl. 1. 06:44
Igen, lehet. Most hashajtózd ki magad rendesen. Pár nap levolac, ahogy írták. Aztán igyekezz megelőzni az ilyet. Most jön a gyümi szezon, egyél sokat, mondjuk vacsi helyett. Reggeli előtt szilvalekvárt. Igyál napközben méregtelenítő teát. Nekem ez most bejött. Ne parázz, ismerek olyat, aki így élte le az életét és nem ebbe halt bele.
5. kisj
2020. júl. 1. 06:12

Laevolac szirup.

A kórházban,-ahol műtét után feküdtem- ezt adták.

4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Egy lány004)
2020. júl. 1. 06:06
Ricinusolaj. Rémes utóíze van, de ennyi idő után a legjobb. Teljesen kiürít, aztán próbálj rostban gazdag ételeket enni.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Egy lány004)
2020. júl. 1. 02:21
Ha bélelzáródásod lenne, már könyörögtél volna, hogy valaki hívjon orvost, mert nem bírnál járni sem.
2. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Egy lány004)
2020. júl. 1. 01:27

Vegyél be hashajtót! Ilyenkor muszáj! Vény nélkül kapható.

Van kúp is az pár perc alatt haz , de inkábbtablettát vegyél be. Lassabb a hatása , de erősebb.

2020. júl. 1. 00:30

Már 4 napja nincsen székletem csak ilyen bogyós(ma 2-3 volt)

És már mindent kipróbáltam de semmi sem hatott:(

Meg ma történt vacsinál hogy megvacsiztam aztán feljött egy kicsi(hányás gondolom)

A hasam is görcsöl kicsit de szellenteni tudok..akkor ugye ez nem bélelzáródás?

Meg kicsit parázok attól is mivan ha ''nem jön ki,,a széklet és örökre ott marad:(

Tudom hülyén hangzik de nagyon parázok és a hányingertől már aludni se tudok:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook