Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Székrekedés és narancsbőr elleni praktikák fórum

Székrekedés és narancsbőr elleni praktikák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. ápr. 5. 15:34
Székrekedés ellen most kezdtem szedni a Normogast tablettát, béltisztító hatása is van. Úgy néz ki, jó lesz :)) , hatása már van.
2009. ápr. 5. 15:34

Sziasztok !


Nekem nagyon hatásos az aszalt szilva. Nálam már öt szem is elég. De szoktam enni szőlőt mosatlanul

/direkt/ nagyon nagyon hatásos.

2009. ápr. 5. 15:32
Nincs a közeletekben Ceragem központ?Nekem is voltak ilyen problémáim,de mióta odajárok,azóta megszünt.
2009. ápr. 5. 15:31
A búzakorpa is hasonlóan jó, ha lehet éhgyomorra egyél 1 kiskanállal, de ha gondolog joghurtba is belekeverheted.
4. 544444ad26 (válaszként erre: 2. - A61817160c)
2009. ápr. 5. 15:28
Igy van, a zabkorpa:)
2009. ápr. 5. 15:28

Szerintem narancsbőrre a krém semmit nem használ. Sportolás sem. Állítólag a kozmetikai kezelések (vákumos dolgok) biztos jók, de azok drágák. Nehéz dolog ez.

Székrekedés. Én is küszködök ezzel. Most olvastam h zabkorpát kell enni, kiskanállal, és hatásos.

2009. ápr. 5. 15:27

Szia

Én babát várok és ebben szenvedtem.Vegyél zabkorpát, ezt belekeverheted kefirbe, joghurtba stb..s után asok vizet igyál.Tuti hatás :) Azonkívül, h teljesen természetes, a mérgeket is kihajtja.Tiszta rost.Az actimelt is ittam egy időbe az se rossz de volt h már az se segített.

2009. ápr. 5. 15:25

Tud nekem valaki segíteni a narancsbőr eltüntetésében? Elkezdtem fogyni és egyre látványosabb a combomon főleg :( nagyon elkeserít a látványa.

A székrekedésemre már ittam szűzteát, mályvateát, de már nem használnak, szerintem megszokta a szervezetem vagy nem tudom, kérlek segítsetek :(

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook