Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérváron általános iskola! fórum

Székesfehérváron általános iskola! (beszélgetős fórum)


2011. febr. 23. 10:45

A lányom Telekis, nagyon tetszik neki, kompetencia alapú képzés van. De már elkezdődtek a felvételik.

Nagyon erős, és nagy a követelmény, de kitűnő tanárok vannak a 7vezérben.

Több ismerős a Németh Lászlóba jár, és nagyon meg vannak elégedve. Jók a tanítók, és sok szakköri lehetőség van, ami nem utolsó szempont!


Alsóban amúgy a tanító nénit nézzétek, az iskola majdnem mindegy.

És tényleg beszéljetek a szülőkkel, járjatok foglalkozásokra, hiszen fontos, hogy a tesódnak ki a szimpatikus.

2011. febr. 22. 15:05

Szívesen. szerintem a nyelvoktatás gimitől komolyodik csak be, általánosban nem tudom mennyire van tagozatos suli...

Amit még szempontnak vegyetek szerintem, az a menza. A tóvárosi aaaannyira jól főzött, h egy ideig onnan hordtuk haza a kaját mindenkinek:D (aztán sajna ez a lehetőség megszűnt)


Ha a nyílt nap nem hiteles számotokra, menjetek be az öcséddel együtt az iskolába (ha van lehetőség), nézzetek körül, és próbáljatok beszélgetni szülőkkel. Szerintem fontos még h milyen programokat szervez az iskola (kirándulás, az ünnepek megtartása hogy zajlik-farsang, karácsony, stb)


Sok szerencsét:)

4. Noncsi18 (válaszként erre: 3. - Zsófyc)
2011. febr. 22. 14:56
Tényleg 3.-nak mondta is anya a tesit :) Köszönöm a segítséget. :)
2011. febr. 22. 14:50

Ja és az sem mellékes, h normális oktatás van, és jó gimibe kerültem onnan.

Amit nagyon ne(!!!!!!): Németh László (régi Velinszky, "kígyós").

A 2.-at ott jártam, és szörnyű volt. Gyenge, szarnak az emberre, nagyon nem szerettem,, anyuék sem.

Jah, mellesleg a tóvárosiban jó volt a nyelvoktatás, lehetett választani angol és német közül, és nem egész osztályra vonatkozóan, hanem ki-mire akart! :)

2011. febr. 22. 14:48

Tóvárosi!!!!

Ha szeret mozogni, isteni! Oda jártam, bőgtem mint a majom mikor elmentem, imádtam! És az igazgató egy csupaszív ember, aki mindent a gyerekekért! Tesitagozat, de nem brutálisan. Én nagyon merem ajánlani:)

2011. febr. 22. 14:43
Öcsém most szeptemberbe kezdi az iskolát, de ügye már nemsokára el kell dönteni, hogy hova menjen. Az a baj, hogy anyáék Palotán laknak és most fognak beköltözni Fehérvárra, így semmi ismerős nincs aki tudna segíteni. Volt már meg még megy is nyílt napokra, de ott mindig szépet és a jót mutatják :) Az összes iskoláról érdekelne vélemény, illetve ami eddig tetszik anyának az a Magániskola és kéttannyelvű. Előre is köszönöm és tényleg minden vélemény észrevétel jól jön :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook