Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szedtetek-e már Varga Diet terméket? Ha igen, mik a vélemények róla? fórum

Szedtetek-e már Varga Diet terméket? Ha igen, mik a vélemények róla? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 18. 19:00
Sziasztok!! Én a vércukor-és szénhidrátanyagcsere problémámra kezdtem el szedni a VargaDIET kapszulát. Sajnos abszolút nem bírom, valami miatt a szervezetem nem tolerálja. Beszéltem ismét az információs vonalon egy úrral és ő javasolta, hogy a Cardianax-ot kellene szednem. Sajnos nem tudok beruházni egy új dobozba is, ezért ha valakit érdekel, szeretném eladni a VargaDIET-et. Csupán 2 db kapszulát használtam el. Eredeti ára 6190 Ft, én eladom 5500 Ft-ért. Kérem jelentkezzen, ha valakit érdekel! Köszönöm!
2011. máj. 25. 14:52
Szia! Én ma vettem be az első szemet,de már 2 hete elkezdtem a diétát és minden nap 35-40 percet tornázok is. Te meg vetted?
4. greeneye2 (válaszként erre: 3. - Orsolya33)
2011. febr. 1. 14:09
Köszi a véleményt...még nem vettem meg... kicsit húzós az ár ...főleg így fizu előtt.
3. orsolya33 (válaszként erre: 1. - Greeneye2)
2011. febr. 1. 10:28
De ha már megvetted,akkor jó kiegészítés lehet és valószínű gyorsítja majd az eredményt.
2011. febr. 1. 10:28
Nem! De szerintem ez is ugyan olyan badarság,mint a többi fogyókúrás bogyó. Mozgás, életmódváltás, ésszerű táplálkozás,6 után nem enni. Lehet lassú lesz a fogyás, de végleges. Láttam én már ötven éves bomba nőt,aki naponta csak futott egy- egy órát és olyan teste volt, hogy irigyeltem 26 évesen és szégyelltem is magamat azért,mert én nem teszem ezt meg a testemért és nem szorítok a mozgásra időt. Elkezdeni marha nehéz,de a sportra is úgy rá lehet kattanni, mint a drogra és olyan szinten a lételemmé válik,hogy elvonási tünete van az embernek. Mellé sok sok víz, legalább három liter!!!!
2011. febr. 1. 09:50

Sziasztok!

Szedtetek-e már Varga Diet terméket?

Ha igen... várom a véleményeteket róla.

Most szeretném elkezdeni szedni, azt mondják jó a fogyókúrához és a zsírok eltüntetéséhez.

Hasi elhízással küzdök:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook