Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Melyik konyhát kedveled leginkább?
magyar
149
olasz
51
kínai
11
görög
8
indiai
3
egyéb
14
ezek közül többet is szeretek
209
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 445 | Kiírta: padry, 2012. máj. 23. 13:35
Tapasztalataid szerint melyik torna jobb Norbitól a kettő közül?
Kiképzés
8
Aerobzóna
18
Egyéb / Nem tudom / Nem érdekel
345
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 371 | Kiírta: 317582c32a, 2012. máj. 23. 10:03
Sikerült lefogynod pajzsmirigy alulműködéssel?
igen
16
nem
52
Ezt a szavazást kihagyom!
326
Szavazatok száma: 68 | Kiírta: Moncsuka, 2012. máj. 22. 23:08
Szerinted normális, ha egy 13 éves (vagy idősebb) gyereket az anyja/apja fürdet? (Nem csak jelen van, ő fürdeti.)
Engem is így neveltek, és tovább is adom ezt a szokást.
0
Eddig nem gondoltam rá, de olyan cuki ötlet, hogy élek vele.
0
Elég furcsa.
252
Beteges!
183
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 435 | Kiírta: e57e061615, 2012. máj. 22. 21:56
4 gyerek után vállalnál még egyet? 1 minimálbér, 1 átlag kereső...35 év? (név nélkül)
igen
29
nem
386
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 415 | Kiírta: beata21bea, 2012. máj. 22. 21:11
38 évesen 3.baba?
nem, semmiképp
42
miért, ne?
347
túl sok az a 38 év...
26
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 415 | Kiírta: c8fb027447, 2012. máj. 22. 17:20
Te találtad ki hogyan szólítsd anyósodékat vagy ők mondták meg?
Én magamtól találtam ki egy megszólítást.
112
Ők ajánlották hogy tegezhetem őket.
128
Ők mondták hogy magázzam őket.
12
Nem szólítom őket sehogy.
69
Ezt a szavazást kihagyom!
94
Szavazatok száma: 321 | Kiírta: last, 2012. máj. 22. 15:53
Romlott étel fogyasztása után a rosszullét/hányás, hasmenés, mennyi idő múlva jelentkezhet?
fél óra 1 óra.
24
1-2 óra múlva
233
kb 3 óra múlva
36
4-5 óra múlva
3
másnap
6
Ezt a szavazást kihagyom!
100
Szavazatok száma: 302 | Kiírta: Macskanita, 2012. máj. 22. 15:33
Mit gondolnál, ha a polgármesterről szaftos magánéleti sztorikat hallnál? (név nélkül)
"Háát.. aki ilyen feladatot vállalt, legyen rendezett a magánélete."
73
"Elgondolkodnék, hogy legközelebb is őt válasszam-e erre a feladatra."
14
"Nem érdekel, az ő dolga."
287
"Valahogy kitudakolnám az igazságot."
7
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 381 | Kiírta: 7f03a1d790, 2012. máj. 22. 13:27
Hány tévéd van otthon?
1
119
2
153
3
104
több
36
nincs tévém
31
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 443 | Kiírta: padry, 2012. máj. 22. 13:12
Volt/van saját beosztottad a munkahelyeden?
Van, több is
46
Van, egy
12
Nincs, de régebben volt
62
Nincs, szerintem nem is lesz
117
Nincs munkahelyem
115
Ezt a szavazást kihagyom!
67
Szavazatok száma: 352 | Kiírta: Silence86, 2012. máj. 22. 11:43
Érzed magad legalább néha kellemetlenül, ha olyan a foglalkozásod, amely a konzumidiotizmust gerjeszti / szolgálja ki? (név nélkül)
Igen, és nem is csak néha.
8
Igen.
12
Nem.
44
Mi az, hogy konzumidiotizmus??
251
Ezt a szavazást kihagyom!
98
Szavazatok száma: 315 | Kiírta: 067da31653, 2012. máj. 21. 18:13
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
