Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Lehet e még a Nagy Ő, aki egykor sokat bántott?

Igen. A sors útjai kifürkészhetetlenek...
78
Igen. Lehet, hogy a sok sérelem elvezet a későbbi jóhoz.
1
Igen. Ha megbánta/újra beléd szeret/mindig is szeretett
3
Igen. Mert az emberek változnak.
8
Nem. Mert a hibák, amit elkövettünk nem tűnnek el nyomtalanul.
110
Nem. Akik között egyszer elhalt a rezgés, azok nem fognak újra "rezegni".
66
Nem. Nem vagyunk egymáshoz illők.
27
Ezt a szavazást kihagyom!
60
Szavazatok száma: 293 | Kiírta: 5823d77cc9, 2012. nov. 21. 14:12

Tudsz nappal aludni?

Igen,nagyon könnyen.
181
Nem,nem tudok.
85
Tudnék,ha vona rá időm..
110
Ha időm volna sem tudnék..
15
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 391 | Kiírta: Gretaa, 2012. nov. 20. 22:59

Sony Xperia U telefon (1610kezdő + 24*1910)

Nekem is ez van és meg vagyok vele elégedve
0
Nekem is ez van, de nem vagyok vele megelégedve
0
Nekem még nincs, de ezt veszek még az idén
1
Nem jó telefon, meg ne vedd
7
Jó az ajánlat, de a telefon nem jó.
52
Ezt a szavazást kihagyom!
256
Szavazatok száma: 60 | Kiírta: b399a09e0e, 2012. nov. 20. 18:54

Akik Cipralexet szedtek....hányadik adagnál kezdődtek a mellékhatások?

Első szemnél
8
Második nap
0
Harmadik nap
2
Egy hét után
1
Két hét után
2
Nem volt mellékhatás
18
Ezt a szavazást kihagyom!
278
Szavazatok száma: 31 | Kiírta: reniceee, 2012. nov. 20. 14:57

Hasi ultrahang előtt 6 órával (kérem, csak aki biztos benne)...

Se enni se inni nem szabad!
22
Csak enni nem szabad inni lehet vizet vagy natúr gyógyteákat.
17
Csak enni nem szabad, inni is csak vizet lehet.
53
Fogalmam sincs..
207
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 299 | Kiírta: Noorah, 2012. nov. 20. 08:38

Tudod-e, hogy honnét ered a portál elnevezése (hoxa)?

Igen
31
Nem, gőzöm sincs
204
Nem, de lenne egy-két tippem
25
Nem, de nem is gondolkodtam ezen… eddig
62
Nekem teljesen mindegy/nem érdekel
37
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 359 | Kiírta: forgatos, 2012. nov. 19. 23:52

Mi a véleményed az ECDL vizsgáról

Én nagyon jó ötletnek tartom
58
Szerintem egy nagy hülyeség az egész
12
Azt se tudom hogy mi az az ECDL
92
Fölöslegesnek tartom
99
Ezt a szavazást kihagyom!
73
Szavazatok száma: 261 | Kiírta: RBékucika13, 2012. nov. 19. 19:13

Te jósoltattál már magadnak? (név nélkül)

Nem.
71
 
Nem és nem is akarok.
136
 
Még nem,de majd akarok.
20
 
Igen.
130
 
Ezt a szavazást kihagyom!
12
 
Szavazatok száma: 357 | Kiírta: Gretaa, 2012. nov. 19. 17:08

Ha később kapcsolódsz egy fórum-témába...

Elolvasom az összes kommentet: elejétől a végéig, és csak akkor szólok hozzá.
125
Csak az utolsókat olvasom el, és azokra reagálok.
24
Ha már eltérítették az eredeti témát, nem szólok hozzá.
64
Ha jó bulinak ígérkezik, bekapcsolódom a közepén is!
39
Ezt a szavazást kihagyom!
75
Szavazatok száma: 252 | Kiírta: Bártfai Andrea, 2012. nov. 19. 14:21

1,5 éves gyereknek vennél karácsonyra 16000 Ft-os ajándékot?

igen
61
nem
278
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 339 | Kiírta: d8e82b94f7, 2012. nov. 19. 13:19

Szerinted meddig jut még tovább Zámbó Krisztián?

legközelebb ő esik ki
33
a 4-5 között ott lesz
35
a 3 között is ott lesz
19
ez még a döntőben is ott lesz
21
meg is nyeri...jáj ne
8
fogalmam sincs
52
nem nézem
151
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 319 | Kiírta: dadbbc4cf8, 2012. nov. 19. 11:37

Te jelentkeznél egy fantasy-Harry Potter-szerepjátékos klubba?

igen!
10
attól függ
78
Ezt a szavazást kihagyom!
234
Szavazatok száma: 88 | Kiírta: 4dbf508c8e, 2012. nov. 19. 00:03
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook