Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Mikor tartanád az esküvődet, ha a legkorábbi időpont, amire összegyűlne a pénz 2014 tele?
Idén december elején
49
Várnék jövő év tavaszáig (május)
204
Ezt a szavazást kihagyom!
56
Szavazatok száma: 253 | Kiírta: Ajnácska85, 2014. márc. 19. 21:31
Te szólsz a barátodnak/barátnődnek ha pl. a foga között ételmaradék van?
igen
279
nem
28
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 307 | Kiírta: 72497ec515, 2014. márc. 19. 10:55
Osztálytalálkozóra el szoktál menni?
Igen, ki nem hagynám soha.
57
Általában igen.
83
Néha, de inkább kényszeredetten.
39
Nem, mert akivel szeretnék, azzal anélkül is tudok találkozni.
17
Soha nem megyek el rá.
43
Nem szoktunk tartani egyáltalán.
90
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 329 | Kiírta: kicsimanóci, 2014. márc. 19. 08:20
Ma inkább József, vagy inkább Bánk?
József
176
Bánk
5
Ebből is egy kicsi, meg abból is.
35
Nem tudom.
20
Inkább.....
26
Ezt a szavazást kihagyom!
45
Szavazatok száma: 262 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. márc. 19. 05:59
Mikor szedsz multivitamint/ vitamint? (név nélkül)
ősz és/vagy tél és/vagy tavasz
41
egész éveben szedem, még nyáron is
38
sosem szedek vitamint
113
csak bizonyos vitaminokat szedek, de nem multivitamint /ősz/ tél/ tavasz
68
csak bizonyos vitaminokat szedek, de nem multivitamint /egész évben
37
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 297 | Kiírta: 8ac08ad781, 2014. márc. 18. 18:31
Ha ma lesz hó, mi legyen a Sándorokkal?
Felmondunk nekik!
24
Lapát!
58
Három hamuban sült pogácsa, oszt menjenek amerre látnak.
29
Ilyet ma nem mernek csinálni!
62
Kicsi ez a bolygó a Sándoroknak....
15
Estig gondolkodom rajta.
49
Ezt a szavazást kihagyom!
82
Szavazatok száma: 237 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. márc. 18. 05:50
Hová lett az Éjjel-Nappal Budapest fórum?
Kitörölték.
13
Meguntuk.
9
Felszívódott.
14
Elvitték az ufók.
147
Én is keresem, de nem találom a keresőben sem.
1
Ezt a szavazást kihagyom!
128
Szavazatok száma: 184 | Kiírta: csakegyharit, 2014. márc. 17. 20:21
Téged tojt már le madár? (név nélkül)
igen, egyszer
103
többször is
132
nem
44
nem tudom, nem emlékszem, nem érdekel
44
kihagyom
9
egyéb válasz
1
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 333 | Kiírta: junkies095, 2014. márc. 17. 17:53
A galamb papné című film:
Láttam-nagyon tetszett.
6
Láttam-tetszett.
9
Láttam-egyszer elmegy.
4
Láttam-de nem tetszett.
3
Nem láttam,de kiváncsi vagyok rá.
10
Nem láttam.
241
Nem érdekel.
24
Nincs tv-m.
7
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 304 | Kiírta: Highlander73, 2014. márc. 17. 15:28
Nyáron melyiket választod?
strand
99
tó
179
Ezt a szavazást kihagyom!
64
Szavazatok száma: 278 | Kiírta: 72497ec515, 2014. márc. 17. 10:23
Te nyerted meg a hárommilliárdot az ötöslottón?
Igen, én vagyok a szerencsés, de pssszt, ez titok!
52
Lehet, de titkolom.
38
Nem én vagyok sajnos.
176
Nem én vagyok szerencsére
36
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 302 | Kiírta: andi6020, 2014. márc. 17. 09:17
József elviszi a szelet?
Remélem.
178
Ha a József nem viszi el, akkor senki!
25
Á dehogy!
12
Ej, ráérünk arra még!
33
József vagyok, eszem ágában sincs dolgozni!
20
Ezt a szavazást kihagyom!
42
Szavazatok száma: 268 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. márc. 16. 19:46
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
