Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Szeretkezés közben.... (név nélkül)
egy hang sem jön ki a számon
7
halkan lehet hallani, hogy élvezem...
134
én aztán nem fogom vissza magam....
49
attól mert csönben vagyok, nekem nagyon jó
23
szerintem, ez az, mikor nem kell visszafogni magunkat
255
Ezt a szavazást kihagyom!
111
Szavazatok száma: 468 | Kiírta: 6759208d08, 2008. okt. 10. 13:23
Te Berhidai vagy?
Igen
6
Nem
417
Azt sem tudom holvan!
90
Isten őrizz!!!
6
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 519 | Kiírta: reni8018, 2008. okt. 10. 11:50
Melyik a legszebb főváros?
Budapest
190
Róma
99
Bécs
28
Washington D.C.
6
Camberra
6
Pozony
1
Prága
37
Helsinki
6
Osló
2
Stockholm
7
Ezt a szavazást kihagyom!
172
Szavazatok száma: 382 | Kiírta: Thomas Magnum, 2008. okt. 10. 11:39
Cegléden laksz?
Igen
12
Nem
506
Az hol van?
3
Nem de közel hozzá.
17
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 538 | Kiírta: kriszti0430, 2008. okt. 10. 11:34
Fel tetted már magadnak a kérdést: Miért kellett nekem megszületnem?
Igen
377
Nem
136
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 513 | Kiírta: fef600b7b6, 2008. okt. 10. 11:14
M.ország kezelni tudja a világgazdasági váltságot
tudja kezelni
16
nem sikerül
120
megpróbálja
340
Ezt a szavazást kihagyom!
48
Szavazatok száma: 476 | Kiírta: Cservenák Vali, 2008. okt. 10. 09:46
A Te autódban van valamiféle plüssállat? :DD
Igen van mert gyüjtöm őket :)
13
Csak simán van!
90
Nincs!
233
Autóm sincs ... de plüssöm van otthon egy rakattal :D
129
Nincs autóm! Otthon van egy pár plüss...de nem jelelmző!
97
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 562 | Kiírta: Humor Helga, 2008. okt. 10. 09:28
Mit tennél, ha nem iwiw tag, de egy haragosod feltett a megkérdezésed nélkül egy képet, amin te is rajta vagy? (név nélkül)
Valamilyen módon üzennék neki, hogy azonnal szedje le a képet!
55
Az érintett személy kihagyásával az oldal üzemeltetőjének írnék, és kérném a kép törlését
39
Az érintett személy kihagyásával az oldal üzemeltetőjének írnék, és kérném, hogy szólítsák fel a személyt a kép törlésér
60
Én is tettem már fel olyan képet, amin olyan személy is rajta van, akivel haragban vagyok..
0
Én is tettem már fel olyan képet, amin olyan személy is rajta van, akivel haragban vagyok, már csak azért is :P
2
Bosszantana a dolog, de nem tennék semmit
24
Nem tudom
87
Nem foglalkoznék vele, nem érdekel
223
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 490 | Kiírta: teltzsu, 2008. okt. 10. 08:39
Csokoládépusztán laksz?
igen
18
nem
263
laktam....
5
fogok...
6
na még csak az kéne, fogyózok!
18
ott csokiból van a kerítés is?
128
jól hangzik...
58
sajnos nem, de most akkor eszek egy kis csokit...
36
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 532 | Kiírta: 59950d4018, 2008. okt. 10. 07:15
Szoktál éjszaka netezni?
Igen
188
Ritkán
291
Nem
120
Ezt a szavazást kihagyom!
1
Szavazatok száma: 599 | Kiírta: wicska, 2008. okt. 10. 04:22
A ti lakóhelyeteknél is sok az autós és motoros baleset "mostanában"? :(
Igen.
107
Nem.
237
Igen, főleg itt a környékünkön.
10
Mindig csak távolabbról lehet hallani a mentőt.
53
Inkább csak a hírekből hallok ilyenekről, főként a komolyabbakról.
91
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 498 | Kiírta: f4ca57e54f, 2008. okt. 9. 23:06
Szoktál használni intim irrigáló folyadékot? (név nélkül)
igen, rendszeresen
21
igen, de csak ritkán
69
még nem használtam, de már ajánlották
12
még nem használtam, de nem is fogok
246
nem tudom mi az
75
pasi vagyok, nem érint a dolog
28
egyéb
44
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 495 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. okt. 9. 21:26
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
