Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Zavarba jössz, ha társaságban a szexre terelődik a szó?
Igen, mert ez a téma nálam tabu.
2
Igen, mert ez mindenkinek magánügye.
121
Igen, mert e téren gátlásos vagyok.
14
Nem, mert a szex természetes és élvezetes dolog. :-)
93
Nem, mert a szex érdekes téma. ;-)
219
Nem, mert érdekelnek mások szexuális élményei :-)
23
Ezt a szavazást kihagyom!
51
Szavazatok száma: 472 | Kiírta: 30696edd32, 2010. jan. 22. 13:36
Jártál már nudista strandon?
Nem.
455
Nem,de már gondoltam rá,hogy kimegyek.
17
Egyszer voltam,ennyi elég is volt.
37
Ritkán járok.
17
Rendszeresen járok.
9
Mindig nudistrandra megyek.
5
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 540 | Kiírta: fac51f2309, 2010. jan. 22. 11:10
Hány naplót vezetsz itt a hoxán?
egyet
138
kettőt
50
hármat
27
négyet
5
ötöt
4
hatot
1
hetet
0
nyolcat
1
kilencet
1
tizet
0
tíznél többet
4
egyet sem
287
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 518 | Kiírta: varga.nora, 2010. jan. 22. 11:07
Buktál a kresz vagy vezetés alatt?
Csak a kresszen
47
Csak a tanpályán
23
Csak a városi vezetésen
87
A kresszen és a tanpályán is
5
A tanpályán és a városban is
9
Mindhármon buktam
5
Elsőre átmentem mindből
210
Még nem fejeztem be, épp most csinálom
6
Még nincs jogsm/el se kezdtem
150
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 542 | Kiírta: pritta, 2010. jan. 22. 08:05
Szerintetek meg tudnánk oldani BKV nélkül is a budapesti közlekedést?
Igen, felőlem sztrájkolhatnak amennyit akarnak.
118
Igen, de nem túl kényelmes nekem ez a megoldás.
106
Ezt a szavazást kihagyom!
244
Szavazatok száma: 224 | Kiírta: Meruru, 2010. jan. 22. 00:33
Ha epilepsziás vagy/lennél eltitkolnád az önéletrajzodban ezt az információt?
Igen
51
Nem
70
Szituációtól függ
216
Óriási felelőtlenségnek tartom eltitkolni
118
Ezt a szavazást kihagyom!
37
Szavazatok száma: 455 | Kiírta: Molyka, 2010. jan. 22. 00:18
Próbáltad már az éjszakai fogkrémet, amitől állítólag friss lehelettel ébredsz?
Igen,és valóban friss lehelettel ébredtem.
1
Igen,de nem volt jobb,mint más fogkrém.
16
Sajnos drága,ezért nem vettem még.
6
Most is ilyen fogrémet használok.
1
Még nem hallottam róla,de kipróbálnám.
368
Így is elégedett vagyok a reggeli leheletemmel,jó a fogkrémem.
43
Nem érdekel a téma.
48
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 483 | Kiírta: Tavaszi szellő, 2010. jan. 21. 23:50
Hiszel Istenben vagy bármiféle természetfölötti lényben, aki befolyásolni képes az életedet akár jó, akár rossz irányban (név nélkül)
Nem, nem hiszem, hogy létezik Isten vagy bármiféle hasonló lény.
76
Igen, hiszem, hogy létezik Isten vagy bármiféle hasonló lény.
339
Még nem tudom, mit higgyek, de foglalkoztat a kérdés.
56
Nem foglalkoztat, van-e Isten vagy bármiféle hasonló lény.
34
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 505 | Kiírta: Pirosalma, 2010. jan. 21. 22:20
Szeretnél a nyáron elmenni a Mark Knopfler koncertre?
Igen nagyon.Valószínűleg el is fogok menni.
2
Igen nagyon,talán el is fogok menni-
7
Igen nagyon,de nincs rá pénzem.
15
Nem,mert nem szeretem a zenéjét.
135
Nem,mert a koncerteket sem szeretem.
186
Ezt a szavazást kihagyom!
119
Szavazatok száma: 345 | Kiírta: Darcy73, 2010. jan. 21. 20:25
Az Aloevera szerinted milyen helyet kedvel?
el van akár egy irodai szobában is (kevés természetes fény)
22
mindenképp szüksége van napfényre, ezért inkább ablak melett
200
nem tudom
247
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 469 | Kiírta: Enikő25, 2010. jan. 21. 20:18
Neked bejön az előjáték nélküli (durr a közepébe!) szex?
Nem, előjáték nem tudok ráhangolódni a "lényegre"
41
Ha nagyon kívánom a szexet, elmarad az előjáték
62
Változó, mikor hogy alakul
287
Csak az ilyen szexet szeretem
5
Ezt a szavazást kihagyom!
102
Szavazatok száma: 395 | Kiírta: haljud, 2010. jan. 21. 20:06
Kedvenc Évszakod?
nyár
211
tél
24
tavasz
249
őssz
32
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 516 | Kiírta: s.csuli, 2010. jan. 21. 19:46
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
