Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Van degud? (név nélkül)

Igen, több is
10
 
Volt, de sajnos elpusztultak
20
 
Nem is volt, de szeretnék
26
 
Nem volt és nem is szeretnék
333
 
Nem tudom mi az a degu...
61
 
Ezt a szavazást kihagyom!
13
 
Szavazatok száma: 450 | Kiírta: pritta, 2010. febr. 9. 19:34

Este 7 körül ehetek sága selyemsonkát? (név nélkül)

6 után azt sem
28
 
ha nagyon éhes vagy
67
 
most fogyózól vagy nem?
61
 
sága selyemsonkát lehet!
229
 
Ezt a szavazást kihagyom!
69
 
Szavazatok száma: 385 | Kiírta: mankusz, 2010. febr. 9. 18:56

Ki kapja a 2010-es Oscar-díjat a női főszereplők között?

Meryl Streep
173
Gabourey Sidibe
2
Carey Mulligan
2
Helen Mirren
7
Sandra Bullock
101
Ezt a szavazást kihagyom!
146
Szavazatok száma: 285 | Kiírta: joepapi, 2010. febr. 9. 17:45

Használod a Listerint?

igen, és nagyon jó
22
használtam, de nem jött be
2
még nem de kipróbálom
14
mi a Listerin?
327
nem érdekel
37
mást használok
18
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 420 | Kiírta: Franc22, 2010. febr. 9. 17:20

Neked melyik korosztály jön be a legjobban?(fiúknak szól a kérdés)

Tinik
1
20asok
23
30asok
19
40esek
20
Ezt a szavazást kihagyom!
351
Szavazatok száma: 63 | Kiírta: a2d0ded793, 2010. febr. 9. 14:54

Van olyan tag itt a HOXÁN, aki ellenszenves neked?

Nincs,mindenkit kedvelek
36
Sajnos van
141
Nem gondolkodtam ezen
271
Ezt a szavazást kihagyom!
37
Szavazatok száma: 448 | Kiírta: 9c8432d068, 2010. febr. 9. 14:47

Van egered vagy patkányod?

igen, egér
13
igen, patkány
6
mindkettő
3
egyikse, de szeretnék egeret
6
egyikse, de szeretnék patkányt
5
egyikse de nem is kell
370
más..
39
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 442 | Kiírta: nirvana06, 2010. febr. 9. 14:39

Kedveled a tiramisut?

igen
431
nem
64
nem ismerem
10
Nem fogyaszthatom, de szeretném.
10
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 515 | Kiírta: kovacserika2, 2010. febr. 9. 13:49

Van nyuszid?

Van
21
Nincs
339
Nincs, de szeretnék
27
Volt...
99
Van több is:)
8
Allergiás vagyok rájuk
0
Majd egyszer lesz :)
8
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 502 | Kiírta: 5f3b9a27bc, 2010. febr. 9. 11:41

Végeztél már valós, rendesen fizető otthon végezhető borítékolást, összeszerelést?

Nem
377
Igen,priviben meg is osztom veled
2
szerintem nincs ilyen
83
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 462 | Kiírta: 3a903e18a5, 2010. febr. 9. 10:12

Főzőtejszínt fel lehet habbá verni?

Igen
35
Nem
355
Ezt a szavazást kihagyom!
92
Szavazatok száma: 390 | Kiírta: youlcsi, 2010. febr. 9. 07:46

Zavar-e téged az az itt is igen gyakori hiba, hogy sokan felcserélik a -ba -be ban-ben ragokat?

Bevallom, engem irritál és zavar
236
Nem értem, hogy lehet ezt szinte következetesen téveszteni?
32
Nem zavar
164
Észre se vettem eddig
8
Miről beszélsz?!
4
Más válasz
62
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 506 | Kiírta: hjaniko, 2010. febr. 8. 23:36
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook