Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Melyik hűségesebb?:) (név nélkül)
Nő (nő vagyok)
356
Férfi (nő vagyok)
14
Nő (férfi vagyok)
11
Férfi (férfi vagyok)
18
Ezt a szavazást kihagyom!
109
Szavazatok száma: 399 | Kiírta: 68cdf054fc, 2011. máj. 14. 17:04
Aki az autójába rózsafüzért tesz, az hívő ember?
általában, igen
243
nem
94
nem tudom..
161
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 498 | Kiírta: f9af72f4d6, 2011. máj. 14. 15:41
Szerinted igaz: A haj az arc ékszere?
Szerintem egyáltalán nem meghatározó a haj kinézete egy nőn.
11
Igen, egy szép haj nagyon sokat dob az arcon.
438
El se tudnám képzelni, hogy egy olyan nőre mondják hogy szép, akinek csúnya a haja
28
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 477 | Kiírta: Ledaaa, 2011. máj. 14. 14:10
Milyen öblítőt használsz?
Silan
101
Coccolino
52
Lenor
193
Quanto
13
Egyéb
104
Nem használok
39
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 502 | Kiírta: ENIE, 2011. máj. 14. 13:18
Volt 5 éven belül 8 napon túl gyógyuló közúti baleseted? (név nélkül)
Igen, sajnos.
17
Szerencsére nem!
419
Nekem nem, de van ismerősöm, akinek igen.
22
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 458 | Kiírta: kiskesztyű, 2011. máj. 14. 11:38
Te szoktál venni magadnak valamit vigasztalásként, ha rossz a kedved?
igen, mert bevált, jobb kedvem lett tőle
71
nem, mert nem lesz tőle jobb kedvem
93
néha szoktam csak
277
igen, ha van rá pénzem
68
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 509 | Kiírta: vizöntőlány, 2011. máj. 14. 11:10
Barátok közt: Te elfogadtad volna a kocsit Mikitől Balázs helyében?
Igen.
101
Nem.
45
Passz.
188
Ezt a szavazást kihagyom!
115
Szavazatok száma: 334 | Kiírta: virgilius, 2011. máj. 14. 10:28
Segítettél már rászorulókon? (név nélkül)
igen, pénzzel - egyszer
20
igen, pénzzel - többször
178
igen, élelmiszerrel - egyszer
8
igen, élelmiszerrel - többször
18
igen, ruhával/játékokkal - egyszer
9
igen, ruhával/játékokkal - többször
73
igen, más valamivel - egyszer
6
igen, más valamivel - többször
50
még nem, de tervben van
4
nem, mert nem volt/nincs rá lehetőségem
31
nem, mert én dolgoztam meg a vagyonomért, és én sem kaptam segítséget hozzá
1
nem
25
nem és nem is fogok
4
Ezt a szavazást kihagyom!
40
Szavazatok száma: 427 | Kiírta: Soene, 2011. máj. 14. 08:17
Jellemző-e, hogy hétköznap "vasárnapi", vasárnap pedig "hétköznapi" ételt főzöl?
Igen
237
Nem
57
Ritkán előfordul.
74
Szinte sosem fordul elő.
13
Egyéb
62
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 443 | Kiírta: Rozália, 2011. máj. 14. 07:03
Az átlagos hétköznapokon milyen harisnyát/térdfixet használtok?
Testszínű krepp
13
Testszínű üvegszálas
17
Testszínű lycrás
18
Mindegy, csak testszínű (kevésbé látszik, kevesebb vele a gond)
165
Fekete krepp
2
Fekete üvegszálas
5
Fekete lycrás
3
Mindegy, csak fekete
15
Színes/mintás darabokat
15
Teljesen mindegy, ami épp a kezembe akad
37
Ezt a szavazást kihagyom!
166
Szavazatok száma: 290 | Kiírta: inportante, 2011. máj. 13. 22:50
Vezetés közben szoktál telefonálni?
Igen, nagyon gyakran
36
Nem, soha!
166
Csak ha fontos..
117
Ezt a szavazást kihagyom!
158
Szavazatok száma: 319 | Kiírta: Gretaa, 2011. máj. 13. 20:41
Fővárosi autópiacra szombaton vagy vasárnap érdemes eladóként menni?
szombat
21
vasárnap
5
mindkettő
25
passz
355
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 406 | Kiírta: babapiskotaa, 2011. máj. 13. 20:31
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
