Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számodra mit jelent a barátság? fórum

Számodra mit jelent a barátság? (beszélgetős fórum)


11. Regin_a (válaszként erre: 1. - 6b4c154f13)
febr. 12. 15:12

Ha éjfélkor felhívod, csak annyit kérdez "lapátot vigyek?"


de Napsugár8 2-ben írja a tutit

10. srcrss
febr. 12. 12:12
Semmit. Többre tartom a jó ismerősöket.
febr. 12. 12:08
Önmagad lehetsz, nem kell álarcot hordanod előtte,hisz benned, felemel, bíztat, nagyfokú bizalom, èrzelmi biztonságot ad egy ilyen barátság mèg a legnehezebb napokban is hogy tudod nem vagy egyedül.
8. 6b4c154f13 (válaszként erre: 7. - 6b4c154f13)
2023. szept. 4. 21:15
Elnézést kérek a tacskóktól.. Nem retkesek, szoktak fürdeni!!!
2023. szept. 4. 21:12
Nekem nincs és soha nem is volt barátom. Egy magának való retkes kis tacskó vagyok.
2023. szept. 4. 21:08

Aki valóban barát, azzal lehet, hogy nem tudunk hetente összejárni, de ha találkozunk, akkor úgy beszélünk, mintha csak tegnap köszöntünk volna el egymástól.

Aki valóban barát, az akár hajnali háromkor is zargathat, ha szüksége van rám.

Aki valóban barát, azzal egy csúnya összeveszés után is barátok tudunk maradni és nemcsak a látszat kedvéért békülünk ki. Megértjük a másik szempontjait.

2023. szept. 4. 20:55
A barátság olyan, mint a legszebb drágakő..
2023. aug. 29. 19:50
A jó barátság olyan, mint egy jó házasság, jóban, rosszban, egészségben, betegségben veled van!
2023. aug. 29. 18:11
Egyetertek az előttem szólóval.... Bármit elmondhatsz neki,nem ítélkezik. Nem fordul el,ha bajban vagy. Ha easte 10kor hívod fel,akkor is van rád ideje...
2023. aug. 29. 14:40
Amikor már fél szavakból is értjük egymást. Ha éppen hetekig, hónapig nem beszéltünk, akkor is ugyanúgy tudjuk folytatni, mintha előtte való nap váltunk volna el. Amikor nem kell magyarázkodni, ha valami félre sikerül, mert az a másik ismer annyira, hogy tudja, érti szándékaimat. Amikor elég csak egymásra nézni, és tudjuk az a másik mire gondol, mit érez, mit akar.
2023. aug. 29. 14:24
Hogyan tudnád definiálni? Ki az igaz barát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook