Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítsak vagy ne? fórum

Szakítsak vagy ne? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 3. 18:26
Szerintem nem kéne óvónő szerepébe bújnod. A srácot küldeném a csudába, és keresnék pasit a saját korosztályomban.
2010. jan. 3. 18:23
Szakíts ha tudsz:-)
2009. okt. 23. 19:45
Szerintem mindenki hallgasson a szívére, ez abszolút nem az a dolog, amit ha elegen mondunk, akkor igazunk van az ismeretlen távolból, ha meg felesben vitatkozunk, akkor meg nincs. Biztos észrevettétek, hogy a szavazásos rendszer sehol nem működik igazán.:-)
2009. okt. 23. 19:28
sziasztok! nekem az a problémám, h a barátom, olyan mint egy gyerek. főzök rá, kitakarítok utána, nyavalyog ha vmi nagyon kell neki. vmilyen szintig szolgalelkű vok és szeretek neki örömet okozni, de mostanában nem érzem azt, h annyira kötödnék hozzá...és az a baj, h már nem is annyira élvezem a szexet. most mit csináljak? lassan már 2 éve leszünk együtt,de néha kiakaszt...hisztizik,ha veszekszünk, mindig én vok a legutolsó ember a földön, bármit is teszek érte. most mit tegyek?
2009. okt. 22. 03:44
Bocsánat a helyesírási hibákért, de fáradt vagyok és figyelmetlen...
2009. okt. 22. 03:39

Üdvözlet és sziasztok!


Soha nem forumoztam még, de nem bírom kihagyni, hogy ne szóljak a témához!

Minden kapcsolat két emberen múlik. A párt alkotók tagjai felelmelhetik egymást értelem és érzelmi inteligencia szempontjából egyaránt, ahogy ellenkező hatást is elérhetnek a másik személyiségében! Amennyiben az ember a választot párjára nem képes tisztelettel és szeretettel nézni, az együttlét már nem nevezhető kapcsolatnak, csupán vagy kihasználáson vagy gyávaságon alapuló kötelékről beszélünk! Vannak persze hullámvölgyek mikor kisebb a láng, de a szeretet és tisztelet egy kapcsolat alapja! Éretlennek mondható az a személy aki nem tiszteli a párját, ezesetben gyerekesnek minősíti, mitöbb még éretlenebb egy olyan ember aki nem képes felfogni, hogy nem passzol össze valakivel! Alapvető, hogy próbálok minden lehetőségem szerint megmenteni a kapcsolatomat, ha szeretem a másikat, viszont, ha úgy élek egy párkapcsolatban, hogy már egy forum öntöm ki a szívem , tárom fel a problémáim, nem pedig a páromnál próbálom elérni, hogy építsük a kapcsolaltunkat...

A kor sosem határozza meg az érettséget.

Egyértelmű helyzetekből felesleges forum témát králni... Ahoz, hogy egy bárkinek jó kapcsolata legyen először önmagával kell rendben lenni, mivel nem gyógyszer keresünk a bajainkra, majd megkel tanulnia adni és befogadni. Az inteligencia nem az életkor előrehaladtával alakul ki, hanem a személy adottságitól és életeseményitől alakul ki, ugyanúgy mint az érzelmi intelgencia.

Természetes, hogy érnek csalódások, hogy nem azonal találod meg a társad. Az számít, hogyan kezeled a csalódást. Ha így lépsz ki egy kapcsolatból, hogy a másikat leminősítetted egy forumban. Mit tanultál a kapcsolatból? A fejlődésed szempontjából, mire volt jó ez a kapcsolalt?

Megtanultál belőle feltétel nélkül szeretni... Megtanultál bölcsességet, értelmet átadni... Megtanultad felismerni, hogy már azelőtt szakítani kéne, mielőtt odáig fajulna a dolog, hogy kiterítsd a kapcsolatot az internetes közönségenek... Megtanultál legalább csak annyira tisztelni valakit, hogy elfogadod éretlen és továblépni milőtt megkeserítik a kezdeti fellángolás okozta szép emlékeket a vívódásod... stb stb stb

(de azért éretlen valaki mert fiatalabb :-D )

Én 19 éves vagyok... Temérdek nővel voltam...Sokkal idősebbel és fiatalkával egyaránt... Köszönhetően az örökölt tulajdonságaimnak(kinézet) és annak, hogy minden lányban megpróbáltam megszeretni a szépet és elfogadni a rosszat...

Lhet vádaskodni... Valakinek néhány mondata után, kiérni éretlen vagy szakíts! Bele se gondolva, hogy ha valakinek tanácsod adok, annak felelőssége van... Merthát kiírom SZAKÍTS...ÉRETLEN... de bele se gondolok, hogy...oké oké... Ő megfogadja és szakít... de a másik félnek ez mennyire fájhat és mit okozhat... Saját életem sérelmein vagy csak az egómtól vezérve kírok egy szavas tanácsokat... Ez érett dolog(:-D) Hozzá lehetett volna fűzni pár dolgot, hogy esetlegesen ne a hozzászólók lekén szárodjon valami rossz... Mert ugye, ha már ide írok elvárjátok, hogy odafigyeljenek rá... de annak következményei vannak...A nők a férfiaknak ugyanolyan ostobák mint a férfiak a nőknek, egész addig amíg nem jön egy szikra a két nem képviselői között... Onnantól persze minden mind1...

Viszont ez a szikra csak akkor lesz igazi....

Tessék: ---{--{---@ egy rózsa

2009. szept. 22. 20:19
Ez nehéz kérdés, ezen gondolkozom én is :(
2009. márc. 7. 00:30

Sziasztok...ilyen sokan vagyunk ebben a cipőben???

Lassan 2éve vagyok együtt egy pasival...kicsit a figyelmessége,törődése..hát az már nem olyan mint régen..úgyérzem minden jobban érdekli mnthogy azon szorgoskodjon,hogy vigyázzunk a kapcsolatunkra..Sajnos nem bízom benne,de nem hiszem hogy megcsal..vagy ilyesmi..nem tudom..nem vagyok boldog..de szeretem!sokszor érzem szakítanunk kéne...mert ez így langyos...na nem miattam.nagyon kötődök hozzá....eddigi legtartalmasabb kapcsolatom-----(fiatalabb is nálam nem kicsit)

31. 0c97fbb607 (válaszként erre: 29. - Wiky90)
2008. ápr. 15. 19:23

Minden kis viccnek tűnő mondatnak van igazság alapja,nem akármiért jut az eszébe.

Ha zavar és bánt,akkor "Szakítsak vagy ne?"

Először beszélgessetek,kérdezz rá ,miért viccelődik olyanokkal ,amivel megbánt,beszélgessetek őszintén.

Ha úgy érzed,hogy nem működik a dolog ,akkor szakíts.

30. wiky90
2008. ápr. 15. 19:21
:(
29. wiky90
2008. ápr. 15. 19:19
7hónapja vagyunk együttszeretem ő is szeret, de nem bírom tovább nyelni a rosszindulatú dolgait, még ha állítása szerint csak viccből mondja!
28. wiky90
2008. ápr. 15. 19:18
szeretném megkérdezni hogy hogyan szakítsak a barátommal?
27. 0c97fbb607 (válaszként erre: 26. - Wiky90)
2008. ápr. 15. 19:17
Miben?:)
26. wiky90
2008. ápr. 15. 19:16
segítenétek nekem?
25. wiky90
2008. ápr. 15. 19:15
sziasztok
2008. ápr. 14. 10:26
sose szerettem nálamnál fiatalabb pasit olyan buták és estlenek voltak a mostaniak meg egyenesen s....F. Nem kellene pazarolnod az idöd mar erre a fiúra
23. ab4b6bc17d (válaszként erre: 12. - Summertime)
2008. ápr. 13. 21:58

Ez a fiú nagyon komolytalan! Ráadásul a leggyerekesebb formából.

Szerintem csak hencegni akar veled a haverjai előtt, bár a történetből az derült ki, hogy még ott sem viselkedett férfiként.


Szóval én is csak azt tudom javasolni, hogy ne sajnáld! Keress magadnak korodbelit, vagy idősebb partnert! :)

2008. febr. 23. 13:03
Szia! Ez nem kérdés!!!!Ezt ne is nevezd kapcsolatnak! Szakíts vele! Szerintem észre sem fogjátok venni a különbséget. Neked inkább 20 éves fiúkkal kéne foglalkoznod!!! Én 25 vagyok és soha nem kezdenék nemhogy fiatalabbal, de még velem egyidőssel sem!
21. cd12c7e7d4 (válaszként erre: 2. - Summertime)
2008. febr. 23. 12:57
mindenképp szakits vele!!!
20. 088f510683 (válaszként erre: 19. - 72673fdbb7)
2007. nov. 12. 10:48
És nem fáj még a fejed ? :)
2007. nov. 12. 10:41
...háát én is ezen gondolkodom...
2007. nov. 11. 16:56
Itt is látszik, hogy nem jó ha a fiú a fiatalabb!!!! Főleg két évvel!
2007. nov. 11. 16:36
Ez a srác egy köcsög,hagy meg másnak.
16. f7bc159e64 (válaszként erre: 2. - Summertime)
2007. nov. 11. 16:17
Szia ez a srác még egy kissé éretlen hozzád,és gyerekes.
2007. nov. 11. 15:19
Azóta már elhajtottad magad mellől, ugye? Mert ha még nem akkor minél előbb tedd meg!!
14. LoLiNa (válaszként erre: 3. - Nyusszancs82)
2007. szept. 25. 13:18
egyetértek... / tedd ki a szűrét!
2007. szept. 25. 08:46
De nehogy meggondold magad! Kisfiúkkal meg neked már nem kellene kezdeni, te már másra vágysz, mint egy 16 éves fiú. 10 év múlva már nem lesz gond ekkora korkülöbség a te javadra, de most még az.
2007. szept. 23. 10:53

Nos tényleg szakítok vele. A buliban próbáltam megbeszélni vele a dolgot,de nagyon félválról vette.Bár én sem vettem annyira komolyan...utána nagyon jól elvoltunk. Tegnap viszont szörnyű volt. Elmentünk egy kocsmába beszélgetni haveri társosággal, eleinte beszéltünk kicsit, utána hozzám sem szólt. Szerintem azt várta én menjek már oda hozzá. De én nem mentem. Egy haverunk már végülis nem bírta nézni, hogy nem szólunk egymáshoz, és odaültetett mellé. Akkor sem volt semmi. A combomra tette a kezét, a telefonon szórakozott valamit, vagy cigizett vagy ivott.

Na meg a hülye szokása, hogy a két legjobb barátnőmet csikizi,fogdossa meg stb az én jelenlétemben...nagyon kiakasztott. Féltékeny már nem is vagyok rá, de ez a dolog mégis bosszant. Mikor a lányokkal készültünk hazamenni, még bementünk elköszönni és meginni az üdítőt, egy idősebb srác jól kiosztotta, hogy milyen dolog már, hogy odasem jön hozzám, meg a telefonnal játszik. Ő meg csak lesett. Ki sem akart kísérni. Végül kijött, de szerintem csak azért, mert a srác mondhatta neki.

Nah mind1. Vége. És az a baj, hogy ezt már csak jövőhét pénteken tudom vele közölni.

Bár úgy érzem hétközben nem fog felhívni...szerintem valami neki sem passzol. De ha felhív...hát azért telefonon nem közlöm vele.

2007. szept. 21. 19:41
Mindenképp szakíts, te sokkal érettebb vagy nála.
10. daroki
2007. szept. 21. 17:54
Sztem is találsz nála megfelelőbbet!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook