Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? Szakítsak vele? fórum

Mit tegyek? Szakítsak vele? (beszélgetős fórum)

1 2
53. 68cdf054fc (válaszként erre: 52. - Pancsika37)
2011. febr. 1. 11:47
Nagyon is tudok tanulni a hibaimbol, nagyon sok rossz szokasomat elhagytam, es amugy igy tenyleg sokkal jobb vagyok mint voltam:))
52. Pancsika37 (válaszként erre: 51. - 68cdf054fc)
2011. febr. 1. 11:03

Örülök hogy te is tudsz tanulni a hibáidból. Hálisten én is. Én is hibáztam előző kapcsolatomban, és mindenre nagyon figyelek, próbálom a legjobbat kihozni magamból.

Sokan azt mondják el kell fogadni olyannak az embert amilyen. Pedig sokszor szükség van változtatni dolgokon. És ez a mi érdekünk is.:))

51. 68cdf054fc (válaszként erre: 49. - Pancsika37)
2011. jan. 31. 17:25
Most vagyok ugy ezzel amit irtal, hogy az elozo kapcsolatomba eleg sokat hibaztam(szerintem) , es a mostaniba mar probalom ezeket a dolgokat elhagyni, mert tanultam belle.Tudom hogy vannak nagyon jo szineszek, minden ember szinesz valahol.halaisten nagyon jo ember ismero vagyok:))
50. angelsy (válaszként erre: 42. - Gigi13)
2011. jan. 31. 17:21
nagyon igazad van amúgy:):) nálunk úgy van hogy ő megnézi a csajokat, én meg a pasikat, aztán elmondjuk a véleményünket...ennyi:):)
49. Pancsika37 (válaszként erre: 48. - 68cdf054fc)
2011. jan. 31. 15:29

Erre csak azt tudom mondani hogy te sem tudhatod mikor hazudnak neked és mikor mondanak igazat. Vannak nagyon jó színészek.

A másik meg az ha a kapcsolatban nincs már meg az őszinteség akkor annak igenis oka van. És a problémákat jobb megoldani, mint elmenekülni előle, mert nem tudhatod hogy a következő kapcsolatod nem ugyanígy végződik-e. Talán rájönne az ember hogy esetleg ő is hibázhatott valamiben amiért ide jutott a kapcsolatuk.

48. 68cdf054fc (válaszként erre: 47. - Gigi13)
2011. jan. 31. 13:37
Hat en elhiszem hogy van olyan aki ezt siman egy beszzelgetes utan elfelejti, de ez nem en vagyok, egy kapcsolat alapja ugyanis a bizalom, es az oszinteseg, ha most ezt eltitkolta kitudja mit titkol meg, na mindegy,lenyeg hogy ezzel nem azt mondom hogy tokeltes vagyok, es igenis menekulore fogom , inkabb mint hogy egy olyan ferfi mellett legyek aki hazudik es ilyen dolgot titkol...de hat az nembaj hogy mindenki mashogy lassa...
47. Gigi13 (válaszként erre: 46. - 68cdf054fc)
2011. jan. 31. 13:24

Hát mi másról? Megcsalta effektíve a párját a férfi? Nem szereti őt többé? Nem, nem, nem erről van szó!

Csupán csak kiderült, hogy semmi/ senki semmi tökéletes, mert olyan nincs. Ez nem azt jelenti, hogy semmi gond. De a gond arra való hogy megoldják.

Nem szabad a gyereket kiönteni a fürdővízzel együtt...

Én így gondolom.

Hogy a mai fiatalok, ha van egy kis gond a párkapcsolatban, azonnal menekülőre fogják. Pedig, ha nem szánt szándékkal, gonoszul bántott meg a férfi..

A harag nem jó tanácsadó. SOHA SEM!

46. 68cdf054fc (válaszként erre: 44. - Gigi13)
2011. jan. 31. 13:18
Itt nem a tokeletessegrol van szo...
45. 68cdf054fc (válaszként erre: 43. - Pancsika37)
2011. jan. 31. 13:11
igy van, alapveto lenne a komunikacio, de ahogy itt is latni ez nemmindenkinel van igy .Na azt az esetet nagyon is ismerem, megcsaltak 1x, abba a percbe repult, es banta o, de mar keso volt, nekem ne akkor jojjon ra hogy mennyire szeret, miutan megcsal es en kidobom, ahh, en nem azt irtam hogy tokeletes vagyok, egy baj van velem, ha egyszer eltorik nalam a bizalom, azt helyrehozni nemlehet. De ez en vagyok, mindenki mas.
44. Gigi13
2011. jan. 31. 12:58

Egyébként a témáról még azt isgondolom, hogy "az vesse rá az első követ..."

Úgy látom itt sok tökéletes hoxázó van!

Én nem vagyok az!

És néha nem árt a megbocsájtást sem gyakorolni, aki még ilyen nem élt át, legalább elméletben.

Talán még szükségetek lesz rá egyszer. Mert nagyon fogtok szeretni valakit, aki megbánt..

És hogy várod el, hogy a te hibáid megbocsájtást nyerjenek, ha te nem vagy képes megbocsájtani???

Ilyesmiken, érdemes elgondolkodni!

43. Pancsika37 (válaszként erre: 36. - 68cdf054fc)
2011. jan. 31. 12:50
Csak tudod van az az eset amikor a másik fél csak akkor fogja fel hogy mennyire megbántotta a másikat amikor ugyanazt kapja vissza. Ha férfi az illető, ha nő. Egy kapcsolatban alapvető (lenne) a kommunikáció. Csak a férfiak születésüktől fogva nem merik kimutatni az érzéseiket(pl.: ha sir egy kisfiú azt mondják neki: a fiúk nem sirnak, katonadolog stb....). Nekik sokkal nehezebb megnyílni, mint nekünk. Éppen ezért ezt a legtöbb kapcsolatban a nőnek kell kezdeményeznie, ha úgy érzi menthető még a dolog.
42. Gigi13 (válaszként erre: 39. - Angelsy)
2011. jan. 31. 12:37

én is megértem. Én inkább úgy élem ki magam, hogy a páromnak néha bedobom, hogy milyen szép-rokonszenves-dögös, stb... pasival találkoztam.. és nagyon vibrált a levegő...

ILYEN IGENIS VAN, akkor is, ha valainek örök hűséget fogadtál. Attól még nem vakultál meg. Attól még, a párodon kívül vannak jó nők/ férfiak! Ha est nem valljuk be, lagalább magunknak, akkor hazudunk, és a sok elfojtás még rosszabb lehet.

És ezt az alapvető kettősséget (ti. én a párommal akarom leélni az életem, de közben azért szeretnék kivánatos és vonzó /új maradni + igenis vannak rajta kívül, sajnos (?) még vonzó pasasok) mindenki máshogy éli meg. Szerencsés esetben úgym, hogy nem bántod meg vele a párodat..

41. Gigi13
2011. jan. 31. 12:33

Nézzétek meg a Szerelempróba c. filmet, sürgősen!!!

Én tegnap láttam, pont ilyenről, hasonlókról szól..

Ez egy jó jel, hogy tenni kell valamit. De ha minden kapcsolatot az első problémánál, kikacsintásnál befejeznénk, nem lenne egy együtt megöregedő pár sem! :-)

Sok sikert!

Ha szeretitek egymást, akkor DOBJÁTOK KI a számítógépet! :-)

2011. jan. 31. 12:30
Nem vagyunk egyformák,más az ingerküszöbünk,én speciel biztosan kidobtam volna.
39. angelsy (válaszként erre: 28. - MelisUK)
2011. jan. 31. 12:27
köszi szépen...legalább valaki megírti itt, hogy nagyjából mit is akartam írni...:):)
2011. jan. 31. 12:21
Arrol irkalnak hogy hogyan dugnank hogy ha, hat eskuszom nemcsodalom hogy vannak ferfiak akik ezt megcsinaljak, ennyi naiv not....atyavilag
2011. jan. 31. 12:20
sellllllllllejt:):)
2011. jan. 31. 12:19
jezusom, ez most vicc?Meseljem el neki hogy nekem az faj hogy mas novel sex temarol ir???:D Az teny hogy mas egy ferfi mint egy no, na de hogy ennyit ne tudjon , amelyik ezt magatol nemtudja az tenyleg gyartasi hiba....
2011. jan. 31. 12:16

Én beszélnék vele. Egy férfi tényleg nem érzi hogy egyes dolgokkal, tettekkel mennyire megbánt minket. Ha mi is így viselkednénk akkor jönnének rá a dolgokra. De mi nem úgy gondolkozunk ahogy ők. Teljesen mást gondolunk egyes témákról. Ebben egyetértek MelisUK-kal.

Beszélj Vele, mondd el neked ez nagyon fáj hogy ezt tette, és fordított esetben mit érezne???

34. homokóra (válaszként erre: 32. - E2579acec2)
2011. jan. 31. 12:01
én is :)
2011. jan. 31. 11:56

Őszinteség, megbízás? és a fiú mért nem volt őszinte a fórum indítóval? Mért nem mondta neki, hogy...figyu..evvan, ezt csináltam!:):)

nanemá:):)

2011. jan. 31. 11:24
Szerintem ha valaki kapcsolatban van, akkor csak a barátnőjével vagy a barátjával kell megbeszélnie, hogy hogyan szexeljenek. Én szakítanék!
31. MelisUK (válaszként erre: 28. - MelisUK)
2011. jan. 31. 11:11
Szerintem nem sokan mondhatják el, hogy 8-9 éves kapcsolat után is még mindig odaadóan szeretik egymást. A hozzászólások (+/-) aránya is kb. ezt mutatja.
2011. jan. 31. 11:10
szerintem ez nem igy van.Ez volt az első ilyen este,hogy valami bibi volt,és 5éve együtt vagyunk.Tudom mindenhova a jelszavát,mégsem nyomozok utána.Volt h megnéztem ez smseit,és???aki nem tesz ilyet,szerintem hazudik.Bízom benne,mégis,szerintem ez nem bűn.
29. Alanah (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2011. jan. 31. 11:09
Egyetértek. Minden kapcsolat alapja az őszinteség kell(ene), hogy legyen. Sajnos kevés helyen van meg...de ez is, mint minden, két emberen múlik.
28. MelisUK (válaszként erre: 15. - Angelsy)
2011. jan. 31. 11:09
:) Tetszik a felfogásod. Meg kell érteni, hogy a másik mit és hogyan gondol, onnantól kezdve egy kapcsolat sokkal erősebb lesz, ha tényleg szeretik egymást. Úgy látom veletek is így történt. Velünk is. Már lassan 9 éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk folyamatosan egyre erősebb. Mi is szakíthattunk volna rengeteg hülyeség miatt, de jobb, hogy nem így lett. :):):)
27. sunshine24 (válaszként erre: 14. - Detti022)
2011. jan. 31. 11:06
Szerintem akkor sem normális az, hogy valaki nyomozgat a párja után, megnézi akár az sms, akár az msn beszélgetéseit. Egy jól működő kapcsolatban ilyen fel sem merülhet.
2011. jan. 31. 11:05

A férfiak és a nők nagyon különböznek egymástól. Attól, hogy a párod ilyeneket beszélt chaten, még nem jelenti azt, hogy nem szeret téged. Egyszerűen nem olyan nekik a szerelem, mint a nőknek és nem igazán látják, hogy mik azok, amikkel megbántanak, amik nem jók. Ha megbeszéled vele, hogy téged zavar, hogy nőkkel ilyesmikről chatel, akkor meg fogja érteni, hogy ez neked rossz és nem fogja többé ezt tenni. Ha megmondod,hogy nem tetszik ezért meg azért, hogy csajos háttere van, vagy képernyővédője, stb, akkor soha többé nem lesz egy csajos kép sem a gépén. Ezek persze csak akkor lesznek így, ha tényleg szeret. Mert számít nekik, hogy nekünk nőknek ne okozzanak rosszat, kellemetlenséget, csak maguktól ezt nem látják be. Persze lehetnek kivételek.

Az én párom is tett olyanokat, amik nekem nem tetszettekk, majd megbeszéltük, látta is, hogy nagyon szarul esett, felvetettem a fordítottját, hogy ha én tettem volna hasonlót, neki hogy esett volna, stb. A kapcsolatunk elején pár dolgot tisztázni kellett, hogy én hogy gondolom, ő hogy gondolja. Teljesen másképp dondolkodik a két nem - még tanultam is róla pszichológiából kicsivel az után, ahogy velem és vele bizonyos dolgok történtek. Minden porcikáját érzékeltem a férfi és női nem különbségeinek, viszont mindezek mellett azt is érzékelem, hogy mennyire viszont szeretve vagyok és hogy számít neki az, hogy mit érzek.

Szeritnem megéri energiát beleölni a megbeszélésbe és nem egyből dobni a pasit, mert csak úgy találod meg az igazi lelki társad, ha mertek beszélni a dolgokról, egyébként meg mindig minden férfiban találni fogsz hibát, problémát. Nem szabad csak úgy dobni, mert ha szeret téged, az egyik legnagyobb kincs az életben.

2011. jan. 31. 11:04

nem tudom h együtt vagyunk-e.Tegnap kapott egy óriási pofont és mondtam neki h takarodjon az életemből.Sírt,férfi létére,mármint nem a pofontól,hanem mert szeret és nem akar elveszíteni,és bizonygatta h soha nem csal meg.Nekem pedig fáj,a mai napig.


nem néztem bele,a barátnőmmel bezséltem,és ki akartam törölni.És akkor ott találtam.Nem kutattam.

24. andi6020 (válaszként erre: 1. - Detti022)
2011. jan. 31. 11:03

Minek indítasz ilyen fórumot?

"Szakíts, dobd ki, hagyd el a szemétládát"

Ha ezt is akarod, és megerősítésre vársz, akkor persze van értelme, mert itt úgyis mindenki ezt fogja mondani.

Ha szeretnéd megmenteni a kapcsolatotokat, úgyis csak egy megoldás van, leülni a pároddal, átbeszélni, mérlegelni és dönteni.

Fórumhozzászólásoktól függetlenül.

Sok szerencsét!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook