Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem a párom, de! Szakítsak vagy ne? Kifejtve lent! fórum

Szeretem a párom, de! Szakítsak vagy ne? Kifejtve lent! (beszélgetős fórum)

1 2
dec. 22. 23:53
A megérzéseink nem hazudnak, csak piszkosul nehéz hinni nekik…
31. tien (válaszként erre: 30. - Epresturmix)
dec. 22. 23:23

Én is örülök,mert engem rohadt nehéz megszelíditeni.

Most meg ahová beteszem a csepp kis lábam ,hipp-hopp otthont teremtek neki /nekünk.


Felnőttet "csinált"belőlem,ezért IS hálás vagyok.

30. Epresturmix (válaszként erre: 29. - Tien)
dec. 22. 18:02

Ugyanez volt nálam is. De nehéz időszak volt ez nekem. 🙁

Örülök, hogy stabilizálódott a helyzet mindkettőnknél. Ma már én se tudnék nélküle. Hiába csesz fel olykor olykor…iszonyat szar lenne nélküle. 😢

29. tien (válaszként erre: 21. - Epresturmix)
dec. 22. 10:27

Pont így.

Saját példa:

Először nagyon nehezen ,de megszerettem.

Majd úgy éreztem,hogy nem kell nekem .

(ez volt a hullámvölgy)

Később eszeveszetten beleszerettem.

Nem tudnám az életemet nélküle elképzelni.

Ha itthagy ,megyek utána (remélem egy helyre kerülünk 🤔)

dec. 22. 07:46
Nem élünk még együtt. Sosem voltam kalandor típus, szóval nem az újdonság hiányzik és nincs is más a képben. Jól érezzük magunkat együtt, vannak programok, de mégis ezt érzem. Lehet, az elköteleződés rémített meg, most így belegondolva.
27. Katuska1982 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 06:58
Szia,szívesen beszélgetnék privat,de mivel nem látszik a neved,nem tudok írni. Engem is hasonló gondolatok foglalkoztatnak,bár nálunk két kisgyerek van.
dec. 21. 23:00

hát nem tudom...

Bírom, aki azt mondja, hogy mindenki olyanra vágyik, mint amilyen az ő pasija.

Hát én biztos nem, és nem mondom azt, hogy mindenki olyat akarna, mint az én pasim.


Szerintem lépj. Valószínű, hogy unalmasak vagytok egymás számára és biztos, hogy ő is csak úgy gondol rád, hogy jó asszony vagy.

Ha nem tudtok együtt jókat nevetni, beszélgetni, közös programokat csinálni, ahol jól érzitek magatokat mind a ketten, akkor az egész nem ér semmit.


Mindenki azt mondja, hogy a szerelem átalakul szeretetté, de én ezzel sem értek egyet, pedig már jó régen férjnél vagyok;)

Aki ilyeneket mond, az nem azzal van, akivel kellene. Az érzelmeknek nem kellene átváltozniuk. Amikor egymás mellett dönt két ember, akkor nem arra utazik, hogy lesz egy jó barátsága egy áldott jó emberrel, hanem teljesen másra.

25. eunuch
dec. 21. 22:32
Én se az igazival élek már 33 éve.
24. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 21:43
Mióta vagytok együtt? Együtt is éltek?
dec. 21. 21:31
Esetleg nem lehet, hogy tudatalatt félsz a komoly elköteleződéstől?
22. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 21:14
Mert már ismered minden mozdulatát, rezdülését, kiszámítható. Valószínűleg egy olyan ember/nő voltál mindig is, aki nagy lángon égett és nem tartom kizártnak, hogy te is mindig két végén égetted a gyertyát. Az állandóság ezt hozza ki belőled. :)
21. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 21:10

Majd beérik a kapcsolatotok, jön egy fordulás nálad és nem akarod elhagyni, mert rájössz, hogy imádod és nélküle szar lenne az egész. 🙂

Szerezzetek minél több közös emléket. Az csak megerősít.

20. Panna.33 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 20:57

Mert már nincs ott az ismeretlenség, az újdonság varázsa.

Hagyd ott, aztán fogj bele egy másik kapcsoltaba, aztán ha itt is elmúlik az újdonság egy-két év alatt, akkor egy újba és újra egy újba.

Te döntésed, hogy hajszolod az elmúlt pillanatot, vagy megéled az újat, a másmilyent, ami bár nem lobogva forr, de lehet mély, mint a friss vízű források.

19. kisj (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 20:51

Ha így érzed, akkor ez így is van.

Sajnálatos, de van ílyen.

18. liliom10 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 20:50

Beszélhetnél egy szexuálpszichológussal, hátha segítene !

Nálam x év után átalakult a szerelem szeretetté, de a vonzalom soha nem múlt el az évtizedek alatt !

Kár lenne rögtön a szakításon gondolkodnod, ilyen szép, ideálisnak tűnő kapcsolatban !

Lehet, hogy később jönnének a hónapokig tartó vonzalmak, de soha nem lesz ilyen értékes társad, mint most !

17. 55Judit (válaszként erre: 9. - Xochipilly)
dec. 21. 20:16
Egy fórumon mindenről csak részinformációkat osztanak meg. Többnyire olyan formán, hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze.
16. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 20:03
Hm... Bejött a képbe egy új, izgibb(nek tűnő) jelölt?
15. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 19:22
Megértelek, és nem fejteném ki, hogy miért, de engedd el most.:)))
dec. 21. 19:15
Nem csalnám meg, de úgy érzem, nem ő az igazi.
13. vigyefene (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 19:14

Vége a szerelemnek, vége a hozzászólásomnak, mert mennem kell pancsizni, rövidesen jön az egyik megúnhatatlan szeretőm.

Sok szerencsét.

12. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 19:13
Mást kívánsz?
11. vigyefene (válaszként erre: 9. - Xochipilly)
dec. 21. 19:12
Szerintem van képbe egy izgatóbb, de sokkal egyszerűbb mást hibáztatni.
dec. 21. 19:12
Nem gondolom. Magam sem értem, mért érzek így, és pont ez a bajom! Megszerettem, de nem értem mért kezdem úgy érezni, hogy csak barátként tudok rátekinteni.
9. xochipilly (válaszként erre: 3. - 55Judit)
dec. 21. 19:10
Nagyjából ugyanezt gondolom. Lehet, hogy FI párja nem a legizgalmasabb ember a világon de ha normális, kedves és intelligens pasi aki ki is tudja mutatni az érzelmeit, akkor nem kellene elhagyni... Persze nem tudhatjuk van-e a képben egy másik, az újdonság varázsa meg ilyenek. Akkor bonyolultabb a sztori.
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Vigyefene)
dec. 21. 19:09
*óhaj akart lenni, mivel jobb szó nem jut az eszembe.
7. vigyefene (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 19:07
Tehát akkor olyan vagy, mint mindenki más. A szeretőnket az elején kívánjuk legjobban, amikor beléjük szeretünk. Kielégülések után, szép lassan gyengül az úhajunk.
dec. 21. 19:05
Azt érzem, nem kívánom már úgy, mint az elején! Nem tudom, miért? Ez nagyon bánt!
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 18:47

Az első gondolatom az volt,,Te nem vagy komplett.


Keresd meg magadban mi hiányzik,,,nem csak szakítani lehet.

dec. 21. 18:44
Te érzed.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 18:40

Ülj be egy csendes sarokba, és várjál addig amíg ez az eszement gondolat el nem múlik! Mire számítasz ha elhagysz egy olyan embert aki teljes szívéből szeret téged? Szerinted csupa olyanok szaladgálnak az utcán akik így fognak majd szeretni később? nem! Lehet hogy az életben ilyet többet nem találsz? Sokan azért is hálásak lennének ha csak viszonoznák az ő szeretetüket. Érezd már át mennyire szerencsés vagy ezzel az emberrel!

Bár nekem mindegy mit csinálsz, csak reflex szerűen kibukott ez belőlem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook