Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után mi segít, hogy jobb legyen? fórum

Szakítás után mi segít, hogy jobb legyen? (beszélgetős fórum)


1 2
35. Szilvia E (válaszként erre: 33. - Aniella77)
2016. ápr. 8. 06:01
Közhely lesz amit most írok,de azok után amin én is keresztülmentem már így gondolom...ha igazán szereted akkor szereted akkor is,ha mással boldog, ha bulizik...elfogadod ha nem te kellesz neki.Kissé önzőség hangzik vissza a soraidból, csak te csak te csak te. Feltétel nélküli szeretet...nehéz tudom,mert az ember gyarló lény. De megéri.Légy hálás mindenért ami történt, a rosszért is,mert az visz előrébb,ha tanulsz belőle. fejlődsz..
34. 1abbb5d144 (válaszként erre: 33. - Aniella77)
2016. ápr. 7. 09:46
Miert nem orulsz inkabb te is,h0gy megszabadultal es nala tuti jobb lehet? Kit erdekel,hogy massal van? Legyen. Addig se teged bant. Abranduljatok mar ki valahogy! En ilyenkor mindig a.rosszra gondolok,es a vegen rosszul vagyok az illetotol.
2016. ápr. 7. 05:12

Csaladom teljes mertekben velem van. Ami sokat segit. De megse olyan mintha mondjuk a barataimmal elmennek ma valahova.

A szombat ejjel nehez lesz .. tudni h o bulizgat. En meg itthon leszek. Meg most 13.-an lett volna az evfordulonk. Az se lesz egy kellemes nap. Pentek 13.-an jottunk ossze.. lehet igaz a babona

32. Aniella77 (válaszként erre: 18. - Szuszy)
2016. ápr. 7. 05:10
Igen.. sajnos enis sirva dolgozom .. de sajnos egesznap tehat idom sincs sehova menni meg magammal torodni. Es eleg unalmas melom van tehat van idom gondolkodni ami meg rosszabb. En nekem ez az elso hosdzabb kapcsolatom tehat sosem ereztem ilyen fajdalmat. Es rossz hogy nagyon szeretem de megis elkell engedni. :(
31. Aniella77 (válaszként erre: 28. - Szilvia E)
2016. ápr. 7. 05:06
Hat igen az nem megoldas plane h eddig csak 2 ferfi volt az eletembe. Nekem nem megy az csak ugy.. meg minek vonjak bele egy 3.-szemelyt..
2016. ápr. 7. 05:04

En tenyleg tovabb szeretnek lepni de nem hagyjs.. mar letiltottam mindenhol erre emailre irt h bekuljunk ko stb. Aztan meg azt irta h zarjuk le o keress jobbat stb.. direkt olyat ir ami faj :/ nagyon rossz ez az erzes. Mar legalabb kicsit tudok enni meg aludni .most ket napja beken hagy de felek h mikor kicsitz jobban leszek felbukkan.

Szeretem nagyon de tudom hogy nem lehet kibekulni mert csak 1 hetig lenne jo minden.

Legutpbbi szakitasnal mar 2 nap mulva volt neki mas.

Most is massal fog felejteni. Ez faj a legjobban hogy tudom lesz neki mas es eleg hamar.

Mig en itthon szenvedek .

Oda jott a melohelyem ele reggel . Kinezett a kocsobol szomoru fejjel es integetett es tovabb ment. Ezzel is akkora fajdalmat okozott az nap .

Nagyon kozel van a munkahelyunk es ez igy nagyon szar..

29. bíborka 89~ (válaszként erre: 28. - Szilvia E)
2016. ápr. 6. 09:23
Mindenkinek más jön be :D Csak mint lehetőséget említettem meg :D
28. Szilvia E (válaszként erre: 26. - Bíborka 89~)
2016. ápr. 5. 17:08
"vagy csak kekszelj valaki mással"....hm... ennyi lenne??? és akkor,ha másnak megfekszik így csúnyán szólva már nem fogja szeretni azt,akit eddig?? Ez megoldás egy szerelemre? Egy felejtésre??? Na nee gyerekek....
27. Szilvia E (válaszként erre: 22. - Unom)
2016. ápr. 5. 16:25
nem az együttmaradásról beszéltem,hanem a szeretetről....és igen bizony van néhány olyan nő is, aki ezt elviseli, tűri, sőőt még élvezi is....
26. bíborka 89~ (válaszként erre: 1. - Aniella77)
2016. ápr. 5. 10:14
Ami nem megy nem kell erőltetni.Ha normális gondolkodású nő vagy akkor nyilván feltudod mérni miért lett vége.Plusz tedd fel a kérdést magadnak akarsz e még ötven évet vele élni.Sztem NEM lesz a válasz.Amúgy ne hallgass szerelmes számokat ,ne nézz romantikus filmeket ,nem olvass Romanat :D menj emberek közé ,mozogj kicsit.Vagy csak kekszelj valaki mással.Jobb lesz :D Ja,meg ugye az idő ;)
2016. ápr. 5. 09:08
Es keress uj.hobbikat,foglald le magad! Foleg olyat,ahol emberek vannak,a beszelgetesek,tortenesek jobban elterelnek,mint az egyedullet.
24. trapiti (válaszként erre: 22. - Unom)
2016. ápr. 5. 08:44
Tényleg. Még ennél hülyébbek is.
23. trapiti (válaszként erre: 1. - Aniella77)
2016. ápr. 5. 08:43
Tiltsd le a számát, ne engedd hogy kapcsolatba lépjen veled. Aki fizikailag is, lelkileg is bánt, az nem szeret. Ennyire egyszerű. Nem kell beletemetkezni az önsajnálatba, élni kell az életet és kész. Ennél nagyobb tragédiákat is túlélnek emberek, csak el kell dönteni, hogy továbblépsz és elkezdesz élni.
22. unom (válaszként erre: 21. - Szilvia E)
2016. ápr. 5. 06:58
Komoly? Aki megüt, pofoz, azzal együtt maradni rendben van? Tényleg ilyen hülyék a nők?
2016. ápr. 5. 06:56
Miért nem lehet szeretni olyat, aki bántott?? Csak azt,aki jó hozzánk, elhalmoz ajándékkal? Van egy olyan,hogy feltétel nélküli szeretet...mindegy mit tesz a a másik én akkor is szeretem....Engem még soha nem ütött meg senki és nagyon remélem ez így is marad, de ebben az esetben amit ír az illető azt mondom úgy gondolom nem az év 365 napján kapta a pofonokat.... voltak biztos szép együtt töltött napok hetek hónapok, és ő ilyenkor amikor emlékezik azt veszi elő.... nehéz túllenni egy 4 éves kapcsolaton. Majd az idő és talán egy újabb szerelem segíteni fog....
20. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 4. 23:10
Egyetertek :)
19. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - Aniella77)
2016. ápr. 4. 23:09

Barinom ketto :) O is mindig felkereste az exeit ,mikor ivott :)

Kqpcsold ki a telodat vagy irj vmi bonyolult kodot, akarmi.

Minek ragaszkodnal hozza,ha bant?

...jo neked vagy mi a tok? :-S

18. Szuszy
2016. ápr. 4. 22:07

Jön a jó idő, foglald el magad, menj el bicajozni, sétálni, futni, mindegy, próbálj meg egy kicsit változtatni, fel fog dobni, jobb lesz a kedved, és egyre halványabb lesz meglátod.

Én is azt teszem. Eljárok tornázni, bicajozni, flabelosozni, szolizni, meg persze dolgozni, vásárolni, jó kis programokat lehet egyedül is csinálni, nekem is eltüntek már a barátaim, de el vagyok egyedül. Bár a mi szakitásunk olyan, hogy heti 2 x még eljön kávézni, meg egy kicsit beszélgetni, de már nincs érzelmi háttere, nincs semmi több. Szóval én így élem meg, de meg tudlak érteni. Nekem pár éve volt egy ilyen kapcsolatom, csak szó nélkül lépett le, nem volt testi meg lelki bántalmazás, csak szerelem (utóbb kiderült csak részemről) sírtam kb. 2-3 hónapig, a munkahelyen is potyogott a könnyem munka közben, de elmúlt. neked is el fog múlni, pár hét és vége. A szívedben ott marad, de a tények erősebbek lesznek az érzelmeknél csak ki kell várni. Ma már nem is értem miért pazaroltam a könnyeimet. Nem érdemlik meg! Fel a fejjel! Sok sikert!

17. 3d787b167a (válaszként erre: 15. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 4. 21:59
El vagy tévedve.
16. ina87 (válaszként erre: 1. - Aniella77)
2016. ápr. 4. 21:57
elfog mulni csak az idő fog segiteni elejibe igy megy ez siràs bànat àlmatlansàg ètvàgytalansàg aztàn majd enyhül mindennap könnyebb lesz csak elöbb zàrd le magadban a kapcsolatot ès hagyni kell tovàbb kell lèpni,mègha nehèzis.baràtok tèren pedig probàlj a munkahejen baràtkozni amugy egykapcsolat vèget nem kell a baràtokat elhanyagolni.
2016. ápr. 4. 21:49

Ivással próbálkoztál már?


Vicc volt.


Egy új életet felépíteni nem egyszerű. Márpedig most ezt kell tenned. Új környezet, új barátok, új pasi.

Ha visszamész egy kapca leszel akivel bármit meg lehet csinálni és akkor ebben a kapcsolatban se fogod jól érezni magad.

Hajrá! veled vagyok!

Esteleg ha magas, szőke nagymellű nő vgy, jó állással jó fizetéssel keress privátban,

Megvígasztallak!


:)

14. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Aniella77)
2016. ápr. 4. 21:44
Ez társfüggőség ha csak bántott mégis ragaszkodnál hozzá...
2016. ápr. 4. 21:42
Töle
2016. ápr. 4. 21:42

Az idő és a józan belátás segít. Mert miért is kell(ene) a kapcsolat olyannal, aki testileg és lelkileg is bántott? Mert ugye valójában nem kell.

Akarj túllépni. Akarj felépülni. És akarj független lenni tőke.

2016. ápr. 4. 21:26

Nehogy kibékülj vele pár hét után most.

Totál leépítette az önbizalmadat és kikészültél mellette. Ez nem kapcsolat.

sajnálom, hogy ennyi időt elcsesztél rá, ajánlom, hogy többet ne.

Nekem nem ilyen durvából is kellett kb egy év, hogy kilépjek, de nem hittem el, hogy kellhetek bárki másnak a végére már.

Csak az időd, a fiatalságod megy el, meg ki tudja milyen durva dolog történne. Zárd le ezt végleg, meglátod, jobb lesz. Mindenkinél van jobb, jött nekem is, másnak is mindig, hát ennél pláne.

2016. ápr. 4. 21:19

Azt írtad bántott testileg és lelkileg is! Gondolkodj el rajta, hogy ezek után tényleg szereted-e vagy csak félsz a magánytól!


Ha egyszer megütött máskor is megfog, nem fog megjavulni, főleg hogy írtad, hogy többször szétmentetek már! Tényleg megéri vállalni a kockázatot hogy megint bántson csak mert most egyedül vagy?


Az élet értékesebb annál, minthogy egy ilyen emberre pazarold! Kezdj el ismerkedni, társkeresőn vagy bárhol, de szerintem felejtsd el az exed!!

2016. ápr. 4. 21:19
Egy köcsögöt kár siratni!Nyilván nagyon szerethetett,ha vert!Örülj neki,hogy túlélted ezt a fasza kapcsolatot!
2016. ápr. 4. 20:49
örülj, hogy vége és jöhet egy jobb!
7. 3d787b167a (válaszként erre: 6. - Aniella77)
2016. ápr. 4. 20:42

Fogadj örökbe egy cicát!


Két életet teszel csodássá. 😉

6. Aniella77 (válaszként erre: 4. - 3d787b167a)
2016. ápr. 4. 20:39
Nagyon remelem :/ csak nagyon egyedul vagyok.. es nehezebb szerintem egyedul atveszelni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook