Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozatomhoz nem találok szakirodalmat, tudna valaki segíteni? fórum

Szakdolgozatomhoz nem találok szakirodalmat, tudna valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

1 2
2014. okt. 13. 12:28
Szia! Tőlem is távol áll ez a téma, de írtam már néhány szakdolgozatot. A helyedben én is általánosabb résszel kezdeném, és legfeljebb az utolsó fejezetek egyikében térnék ki konkrétan erre, amit szeretnél írni, így bőven lenne irodalmad, meg gyorsabban is haladnál.
20. pakung (válaszként erre: 18. - Danama)
2014. okt. 13. 12:21

ezen az uton indultam el , erre lenullázott a tanár hogy minek mutatom be a vizsgált fajtákat , elég mindről hűrom mondat , hogy nem ez kell nem ez érdekli .

totál lenuéllázta az egy hoinapos munkámnat

19. pakung (válaszként erre: 17. - Zebracsikó)
2014. okt. 13. 12:15
ez az anyag és modszertan részbe kell kerüljön
18. danama (válaszként erre: 7. - Pakung)
2014. okt. 13. 12:11

szerintem a következő lehetne az irodalomban, M.o. gyümölcstermesztése, almatermesztés jelentősége, alma fajták ( részletesen leírnád azt a fajtát, fajtákat amivel foglalkozol) , csírázás , eredés fiziológiai sajátosságai ...

stb..


Én is olyanról írok amivel enm foglakoztak korábban

17. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Pakung)
2014. okt. 13. 12:10
hát leírod a szakirodalom összefoglalásában az oltást, a folyamatot, a körülményeket, az eredési arány különbségeit meg Te magad vizsgálod, magad dolgozod ki a vizsgálati módszered, ez lesz a szakdolgozatodban a saját kutatás, saját gondolatok
16. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Pakung)
2014. okt. 13. 12:06

muszáj :)


mit akarsz írni a témavezetőd felettesének?

kérvényt a szakdolgozati témád megváltoztatásához?

15. grizus (válaszként erre: 7. - Pakung)
2014. okt. 13. 12:05
Hú, hát ez számomra nem ismerős... Ott ahol tanulsz, nem tudsz tanácsot kérni a szakirodalomról, forrásokról?
14. pakung (válaszként erre: 11. - Zebracsikó)
2014. okt. 13. 12:05
jo ötlet , lehet a saját egyetemem székhelyén is van de akkor muszály irnom a tanárom felettesének , azzal nem megekrülném a tanárt? nem lennék szemtelen -?
13. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Pakung)
2014. okt. 13. 12:04
bocsánat, nem tudtam, hogy Te nem átlag ember vagy
12. pakung (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2014. okt. 13. 12:04
így van énb meg is viszgélom de mint minden szakdolgozatnak van egy irodalmi része ahová a szakirodalmak publikációk kerülnek , ez max a dolgozat felét kell kitegy , na de nem igazán van irodalom ezt a tanár is elismerte
11. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Pakung)
2014. okt. 13. 12:04

én felvenném a kapcsolatot e-mailben agrártud. egyetem tanáraival, mit javasolnak


bemennék az egyetem könyvtárába és a digitális adatbázisban kutakodnék

10. pakung (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2014. okt. 13. 12:03
igen az átlag ember ott keresi a szakirodalmat
2014. okt. 13. 12:03

a témát se értem



de ha ezt az eredési arányt még nem vizsgáltra senki, akkor talán Neked kellene elkezdened

2014. okt. 13. 12:02
legalábbis ha van lejegyezve csak folyóírTOKBA ESETLEG NA DE MOST OLVASSAK ÁT TÖBB SZÁZAT MIRE TALÁLOK EGYET AMI IDE VÁG , ÉS MINIMUM 30 SZAKIRODALOM LEGYEN BENNE
7. pakung (válaszként erre: 4. - Grizus)
2014. okt. 13. 12:02

rezisztens almafajtk eredési arányának vizsgálata.

az eredési aránynal egyetlen faiskolai könyv sem foglalkozik , magával az oltássa, folyamattal igen , körülményekkel. de egyetlen kutats em jegyzett le eredési arány külöbségeket fajtánként

2014. okt. 13. 12:00
érdemes meggyőzni arról hogy más irányba menjek ? meg lehet ? szabad e ilyet hogy máshogy írom mint amit javasol ?
2014. okt. 13. 12:00
könyvtárra gondoltál?
2014. okt. 13. 12:00
Mi a téma? Ha nem titok.
2014. okt. 13. 12:00
mi az a téma, amihez nincs semmi????
2014. okt. 13. 12:00
nem tudom érdemes e más tanártol is véleményt kérni , vagy fogalmam sincs mit tegyek. ő csak azt mondja mit keressek de azt nem hogy hol , mondtam hogy erre igy nincs is nagyon anyag , sosem találtam , erre nagy biztatóanb azt mondta hogy az én feladatom felkutatni , facca
2014. okt. 13. 11:59

a szakdogámat írom , lassan beleőszülök. a legrosszabb buktatóval találtam magam szembe , nincs szakirodalom ,

az az irány amierre elindultam (arra volt anyag) a konzulensem szerint nem jó. amerre mutat arra meg nincs irodalom , erre azt mondja hogy én választottam a témát. most mit tegyek itt állok egyetlen oldal és szakirodalom nélkül

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook