Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

40. 0218e6b87f (válaszként erre: 39. - Uracsvivi)
2008. szept. 18. 13:37
Mivel van gond? A kitöltéssel vagy a visszaküldéssel?
39. uracsvivi (válaszként erre: 36. - 0218e6b87f)
2008. szept. 18. 13:09
Egy kicsit én is bénázom.
38. ritaanyu (válaszként erre: 36. - 0218e6b87f)
2008. szept. 18. 12:47
szia én szivesen töltögetek ilyesmit!!!nekem is küldhetsz!!
37. 372f7e7275 (válaszként erre: 36. - 0218e6b87f)
2008. szept. 18. 12:43
béna vagyok visszaküldeni de próbálkozok,majd érkezik:))
2008. szept. 18. 12:43
Még valaki estleg? Lehet folyamatosan jelentkezni, azonnal válaszolok! : )
2008. szept. 18. 11:18
Segíthetek én is!
2008. szept. 18. 11:16
én is segítek
2008. szept. 18. 11:03
Tök jó fejek vagytok! : ))
2008. szept. 18. 10:33
Rám is számíthatsz.
2008. szept. 18. 10:26
Nekem is jöhet!
30. Szamó
2008. szept. 18. 10:00
Jöhet!
2008. szept. 18. 09:38

Itt az e-mail címem, ide elküldhetitek a Ti címeteket, és akkor tudom küldeni a kérdőívet. Különben a kérdőívet név nélkül, anomin módon kell kitölteni. Meseolvasási szokásokat térképez fel.


Előre is köszi mindenkinek, nagy segítséget tudnátok nyújtani!

gabriella_nemeth@freemail.hu

2008. szept. 18. 09:38
én is:)))))
2008. szept. 18. 09:30
én szívesen :)
2008. szept. 18. 09:27
!
2008. szept. 18. 09:11
Olyan óvodás gyerkőcös szülőket keresek, akik szívesen részt vennének egy meseolvasással kapcsolatos kérdőív kitöltésében. Szakdogához kell
24. suni30
2008. aug. 30. 07:57

sziasztok, hulladékezelés témában írom a szakdoli, és szintén kérdőívek kitöltésére kérnélek meg benneteket,kb 5 percet vesz igénybe.

Légyszi küldjétek el az email címeteket a seress.robert@chello.hu címre, és csatoltan küldöm

Köszönöm nektek előre is!!!

( Ja, a lakhely mindentől függetlenül Pécs legyen!!)

2008. júl. 22. 16:03

Sziasztok!


Főiskolai szakdogozatomhoz készítettem egy kérdőívet mobiltelefonos témában. Szükségem lenne minél többetek véleményére. Ha tudtok segíteni, (kb 10 perc alatt kitölthető), kérlek Benneteket, adjátok meg az e-mail címet, ahová elküldhetném.

Feltettem a www.sunsatia.eoldal.hu-ra is, de onnan csak kimásolva, word-be illesztve kezelhető.

(Ha valaki mégis onnan töltené le, az elérhetőségemet ott is megtalálja).


Előre is köszönöm a közreműködést;

Andi

2008. júl. 15. 11:53
Persze, ha gondolod elküldöm és majd meglátod ki tudod-e tölteni.
2008. júl. 15. 11:31
a 9 hónapja született gyermek még belefér?
2008. júl. 15. 11:28

Sziasztok!

Az Egészségügyi Főiskolán vagyok IV. éves hallgató és most írom a szakdolgozatomat, melyben a várandósság alatti szokásokat szeretném felmérni. Ehhez lenne szükségem olyan kismamákra, akiknek nemrégiben született meg a babájuk, és szívesen kitöltenék a kérdőívet, melyben a terhességük alatti életmódjukkal kapcsolatban kellene válaszolni kérdésekre, illetve a gyermek születési súlyát, testhosszát, és Apgar értékét kellene megadni (ami elvileg a kismamák könyvecskéjében megtalálható, de ha ez az utolsó adat nincs meg, akkor az sem tragédia).


Azért bátorkodtam a témámmal egy új fórumot nyitni, mert féltem, ha egy-egy topicba külön írok be, akkor hamar eltűnik a hozzászólásom a többi között, viszont a kérdőívezést még 4-5 hónapig csinálom, így azok is kitölthetik majd, akiknek csak az elkövetkezendő hetekben, hónapokban születik meg a kisbabájuk. Ha valamelyik kérdés nem érthető vagy más probléma merül fel, akkor is itt meg lehet találni.


Aki szeretne segíteni nekem, és rá tudna szánni 5-10 percet a kitöltésre, az vagy itt vagy az aratoe@gmail.com-on adja meg nekem az e-mail címét én pedig csatoltan elküldöm a kérdőívet.

2008. jún. 10. 23:29
Egy nyelvtanulással kapcsolatos kérdőív kitöltésére szeretnélek megkérni benneteket. Ősszel induló nyelvsulimhoz végzek felmérést a szokásokról, igényekről. Nagyon örvendek minden véleménynek. Kérlek, írjátok meg priviben, ha elküldhetem a kérdőívet, és azt is, hogy milyen e-mail címre. Előre is köszönöm, meg azoknak még egyszer, akik már kitöltötték.
2008. ápr. 10. 08:16

Kedves Anyukák, Apukák!


Főiskolás lány vagyok, és a társammal kutatást kell végeznünk a "Budapesti kismamák pelenkázási szokásai"-ról. NAgyon sokat segítenének azzal ha kitöltenék. Egyenlőre csak budapesti anyukák körében végezzük kutatást, ennek ellenére szívesen vennénk, ha nem bp-i anyukák, apukák is kitöltenék a kérdőívünket.

Ha küldenének nekem egy üres e-mailt "Pelusos kérdőív" címmel, akkor válaszlevélben elküldeném a kérdőívet. Címem: silkworm@citromail.hu

Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

2008. ápr. 9. 09:34
Szakdolgozatomhoz keresek megváltozott munkaképességűeket (látássérülteket, hallássérülteket vagy mozgássérülteket). Segítesz?
16. fa11
2008. ápr. 5. 21:47

„SOS” Szakdolgozat”

Sürgős segítséget szeretnék kérni tőletek egy kérdőív kitöltéséhez, mely a Szakdolgozatomhoz szükséges!

Azért választottam ezt a Fórumot, mert a téma a családdal, és a stressz forrásokkal kapcsolatos, valamint a stresszel való megküzdéssel, ami napjainkban igencsak aktuális probléma lehet.

A kérdőív kitöltése teljesen anonim módon történik, tehát semmiféle személyes adatra nincs szükség!

Akinek küldhetnék kérdőívet, juttassa el a nonni@freemail.hu-ra a saját E-mail címét, ahová a kérdéseket továbbíthatom!

Nagyon köszönöm a segítségeteket előre is.

T.Renáta

15. Szil07
2008. márc. 14. 10:33
Szia!Szívesen segítek!Írok emilt!
2008. márc. 13. 08:11
Szívesen kitöltöm neked, bár nekem nemcsak lelki probléma miatt nincs még babám.palenkas@citromail.hu
2008. márc. 12. 17:08

Sziasztok kedves fórumosok!


Végzős pszichológia szakos hallgató vagyok, és a segítségeteket szeretném kérni! Dolgozatom témája a meddőség, lelki háttere, következményei (nagyvonalakban). Olyan nőket keresek, akik még sajnálatos módon küzdenek a problémával. Ha időtök engedi és kedvetek is van hozzá, kitöltenétek nekem egy kérdőívcsomagot? Elektronikus formában tudnám elküldeni, és nagyon leköteleznétek, ha páran kitöltenétek nekem. Amennyiben érdekel, írjatok a "turiesztKUKACgmailPONTcom"-ra (a spamok elkerülése miatt irtam igy), vagy ide. Nagyon köszönöm, nagy segítség lenne!


Eszter

12. katic
2007. dec. 30. 19:29
Én is szeretném kitölteni, ha még esedékes.:)
2007. dec. 14. 19:55
Név nélkül én is kitöltöm szivesen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook