Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szafi palacsintaliszt vélemények - Ugyanitt tojásmentes palacsintareceptet keresek fórum

Szafi palacsintaliszt vélemények - Ugyanitt tojásmentes palacsintareceptet keresek (beszélgetős fórum)


5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2020. ápr. 24. 11:24
Köszönöm. :-)
4. Hoxa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 24. 08:24

Szoktam sütni Szafi free palacsintát. Lényeges, hogy mindig csak 1 db tésztáját szabad bekeverni és sütni.


Mivel nálunk csak a fehérje problémás, mostanában a tojássárgáját bele szoktam tenni és rizsliszt+pici szafi liszt kombóval sütöm, mandulatejjel. A család szereti.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 184481d874)
2020. ápr. 24. 08:14
Köszönöm, kipróbálom. :-)
2020. ápr. 24. 07:12
30.dkg.liszt,1.ek.cukor,csipet só,3.ek.olaj,3 dl.tej,3.dl.szénsavas víz.Pihentetni kell kb. fél órát.Egészségetekre!
2020. ápr. 24. 07:04

Ismeritek a Szafi palacsintalisztet? Mi a véleményetek, finom, könnyen kisüthető? (Arra gondolok, amelyikbe nem kell tojás.)


Ha szoktatok tojás nélküli palacsintát készíteni, megosztanátok velem az arányokat? Egyszer próbáltam, frissen jó volt, de egy óra múlva kemény, gumis lett a tészta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook