Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szabó Gyuláért szorítson mindenki, hogy gyógyuljon meg!!!! fórum

Szabó Gyuláért szorítson mindenki, hogy gyógyuljon meg!!!! (beszélgetős fórum)


2009. okt. 23. 14:19
Kivánom,hogy minnél előbb gyógyuljon meg ,és a többi magyar beteg is!
2009. okt. 16. 15:06

Ez nem semmi!!


Összecserélték Szabó Gyulát egy másik, haldokló beteggel...


[link]



Szabó Gyulát összecserélték a kórházban


2009. október 16., péntek 11:15


Rettenetesen megijedt Szabó Gyula felesége, amikor az orvos közölte vele a rossz hírt. Bár a színész sajnos valóban nagy beteg, de perceken belül kiderült, nem akkora a baj, ahogy az orvos állította: összekeverték egy másik beteggel.



Amikor vasárnap reggel mentőautó rohant a színésszel a kórházba, Pálma, a feleség is elkísérte a férjét. "Aggódva vártam a kórház folyosóján, amikor egy fehér köpenyes doktor kilépett a vizsgálóból és közölte, hogy készüljek fel a legrosszabbra, a férjem meg fog halni. Azt hittem, nem élem túl ezt a szörnyű hírt. Majd fél órával később kijött egy másik orvos, aki közölte, elnézést kérnek összetévesztettek két beteget: az előbb, nem az én férjemről beszéltek, de neki is kritikus az állapota. Az igazi sokk ekkor ért, mert fél óráig temettem a férjemet" - vallja az aggódó asszony.

2009. okt. 15. 16:10

Élő adásban sírta el magát Szabó Gyula lánya, Zsófi


2009. október 15., csütörtök 10:30


A nagybeteg Szabó Gyula lánya, Zsófi volt a TV2 Mokkájának ma reggeli vendége.


A Jóban Rosszban színésznője elmondta, hogy az orvosok egyelőre semmi bíztatót nem mondanak, és édesapját változatlanul altatásban kezelik. Zsófi Kárász Róbert kérdésére arról is beszélt, hogy nem tudni az agyhártyagyulladás melyik típusa fertőzte meg papáját, mert a színész már korábban antibiotikum-kezelést kapott, és a baktériumok nagy része elpusztult.


A fiatal színésznő megemlítette, hogy édesapjának a tavalyi agyvérzése után voltak nem teljesen "tiszta" pillanatai, így nem is figyeltek fel a betegsége előjeleire. A háziorvos influenzára, és bizonyos jelekből lumbágóra gyanakodott.

Zsófi azt is elmondta, hogy édesapja - mielőtt kórházba vitték - már mindenét fájlalta, és a felesége akkor hívta ki a mentőket.


Kárász Róbert megkérdezte a fiatal lányt, hogy milyen esélyeket lát arra, hogy édesapja felépüljön: Zsófi sírva válaszolt, hogy most csak imádkozni lehet érte, de ő biztos benne, hogy minden rendben lesz.

2009. okt. 15. 16:09
13. katácskák (válaszként erre: 11. - Winny)
2009. okt. 15. 09:48

mi is szeretjük hangjának orgánumát,SzinészEgyéniségét.

Ezúton is szurkolunk jobbulásáért.

2009. okt. 14. 08:31

Az ő hangja belénk ivódott a Magyar Népmesékkel.

Szerintem ha sokan gondolunk a gyógyulásásra,akkor meggyóygul a pozítív gondolatok valóban gyógyítóan hatnak, higgyünk a csodákban!!!!

11. winny
2009. okt. 14. 07:56

Küldöm neki a pozitív energiát.

Még ma is szivesen nézem az M2-őn a magyar népmeséket az ő csodálatos hangja miatt.

2009. okt. 13. 19:12

Hát igen... más nem tudná úgy mesélni a magyar népmeséket, ahogy Ő...


Anno... Sok éve először Derrick magyar hangját, Szabó Ottót veszítettük el, és tavaly, vagy az idén volt??... Derricket,(Horst Tappert-et) is....


Azt is nehéz volt elhinni...


Aztán a Duna TV azt is újra szinkronizálta, és nagyon nem illett hozzá az új hangja, Újlaki Dénesé...

2009. okt. 13. 19:07
Sziasztok! Nagyon remélem, hogy Columbo jellegzetes hangját és a szépen és hangsúlyosan mesélő Gyula-bácsi mihamarabb felébred és visszamegy a családjához,bízom benne nagyon...))
2009. okt. 13. 19:06
ÉS az Ő lánya a Jóban-Rosszban sztárja, Betty Tanakis, - Szabó Zsófi
2009. okt. 13. 19:05

Tizedes meg a többiek,

A Tenkes kapitánya,

Egy óra múlva itt vagyok

Magyar Népmesék és további számtalan szerep, kitüntetések, elismerések, Nemzet Színésze


Drága Szabó Gyula bácsi, tedd boldoggá még a mi gyerekeinket, ahogyan nekünk is sok örömet okoztál! Sok erőt kívánunk a gyógyuláshoz!

2009. okt. 13. 19:05

természetesen nagyon sajnálom, mint embert, de azért valljuk be, szép kort ért már el így is.

olvastam egy másik fórumban: a színész is emberből van! - milyen igaz, tehát halandó!

Kár is "sopánkodni" rajta.


"egyszer véget ér az út..."

2009. okt. 13. 19:02

Törőcsik Mari is túlélte, én hittem benne is!!!

És csoda történt...

2009. okt. 13. 19:00
Sajnos túl sok jóra nen számíthatunk, ettől függetlenül természetesen csakis jót kívánok neki!
2009. okt. 13. 18:55
Én is!!!
2009. okt. 13. 18:54
Szorítok!!!
2009. okt. 13. 18:53
Remélem Szabó Gyula színművész hamarosan felépül!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook