Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » SuperShape turmix fórum

SuperShape turmix (beszélgetős fórum)


2015. dec. 2. 14:08

Szia!


Úgy látom, hogy most tör be a piacra ez a turmix, azért nincs róla sok véleményező ;)

Én reggelire ittam simán a csokisat, vacsira meg feltúrbóztam a vaníliásat gyümölcsökkel, vagy mézzel.

Egy hét alatt így 3 kg ment le rólam...egy próbát mindenkinek megér...a versenytársakhoz képest jobb minőségű alapanyagokból készül

8. ecus
2015. nov. 29. 19:25

Ne rendelj nem jó ez a turmix én a vacsit váltottam ki vele de ugyanúgy éhes maradtam mert nem telített el.

Mondjuk fogytam 2 kg ot de én ezt a homeopátiás cefamadart szedem és ez meghozza az eredményt legalábbis nekem mert az éhséget csökkenti az biztos így már nem vagyok éhes állandóan és ez nagy öröm szàmomra

2015. nov. 14. 18:11
Esetleg más turmixról tapasztalat?!
6. csera (válaszként erre: 5. - Ecus)
2015. nov. 6. 18:32

Köszi a választ!

Sok sikert neked, majd írk az eredményről.

5. ecus (válaszként erre: 4. - Csera)
2015. nov. 6. 09:15

szia

Én sosem szoktam ilyeneket rendelni de egyszer fogyiztam egy ehhez hasonló turmixal kiváltottam vele a vacsorát most is ez a célom a fogyás meg is rendeltem de én csak vacsora helyett iszom még nem tudok mondani semmit mert kb 1 hete rendeltem meg eredmény még nincs.....az íze nem rossz majd meglátjuk mi lesz.....mondjuk elég drága szerintem is de 2 dobozzal rendeltem napközben is kevesebbet eszem amennyire tudom kerülöm a cukrot és a fehér lisztet ami szintén nem olcsó dolog sajnos .....

4. csera (válaszként erre: 3. - Ecus)
2015. nov. 6. 06:50

Szia Ecus!

Írsz magadról, mi a célod, hány éves vagy, miért szimpatizált ezzel a turmixal?

Én sose szerettem, az ilyen-olyan szereket, de ez most elég meggyőző.

Viszont egyszerre 2 vagy több heti adagot nem tudok megvenni, így nem tudom érdemes-e belekezdeni?

3. ecus
2015. nov. 5. 21:00
hát igen nem nagyon özönlenek a tapasztalatok :-(
2015. nov. 5. 20:47
Erre most én is kíváncsi lettem volna, de úgy néz ki, elég új :(.
1. ecus
2015. okt. 27. 18:39

sziasztok

Valaki használta már a super shape turmixot fogyokurahoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook