Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Strandon/tengerparton hány éves korig elfogadható, ha egy gyerek meztelenül van? fórum

Strandon/tengerparton hány éves korig elfogadható, ha egy gyerek meztelenül van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
35. Mézes-Krémes (válaszként erre: 33. - Andi6020)
2016. jún. 3. 12:52
:DDD
34. re11
2016. jún. 3. 12:49
Azért kellemetlenül érzem magam, ha két mell jön velem szembe a parton, bármennyire is jól néz ki. Otthon pucérkodjon mindenki, a strandon az intim testrészek eltakarása alap kéne legyen.
33. andi6020 (válaszként erre: 30. - Forrest2010)
2016. jún. 3. 12:45
30 után is nézhet ki a nő jól. Mondjuk mindenki magából indul ki, nekem tuti nincs mit takargatni. Főleg nem sátorlappal.
32. Mézes-Krémes (válaszként erre: 30. - Forrest2010)
2016. jún. 3. 12:43
Ki irigyelne egy mamát? Szerintem senki. Én még fiatal vagyok, de nem gondolnám, hogy öreg koromra sátorlapot kéne húznom magamnak azért, mert a fiatalságot zavaja a látványom. Az öregedés egy természetes dolog sajna, és tudomást kell venni róla. Mi is leszünk az ő helyükben.
2016. jún. 3. 12:42

Szerintem alapból teljesen természetes és oké lenne a dolog, DE annyi beteg ember van, hogy emiatt nem ajánlatos.

A meztelen standolásról is az a véleményem, hogy tökre rendben van, csak meg kell találni az erre direkt kialakított helyeket, ahová azok az emberek járnak, akiket ez nem zavar, és ők is űzik a dolgot.


Miért ne vetkőzhetne le egy idős ember? Attól még, hogy már öreg, és nem olyan a teste mint 20 évesen, attól még miért ne élvezhetné az életet? Szerintem ezzel nincsen baj. Csak mindenki ezt olyan közegben tegye, ahol ezzel nem zavar senkit.

30. forrest2010 (válaszként erre: 14. - Sonysony)
2016. jún. 3. 12:24
....nemá ! 16- 30-ig üsse kavics :) nade 1 mumi húzzon már fel valami takarót ! v sátorlapot ! ami szükséges :) tudom , h aki szeret pucérkodni , az erre azt mondja írigylik őt , azért nem tetszik :( na de ne vegye már el mások étvágyát egy hurka , sok hurka :)
2016. jún. 3. 12:22

Én mindig adtam rájuk úszópelust , bugyit. A strand, nem a saját kert, ahol tudom mi micsoda. Hacsak nem nudistastrand, akkor bugyi kell. És igen, jobb az, ha bugyiban ülnek le, mint csak úgy, mindenhová.


Persze mindenki csinálja ahogy akarja. engem pl nem zavarnak a monodikisek, az idős bikinisek, a kövérek, a véknyak, a strand mindenkié. Én úgy csinálom, ahogy szerintem praktikus. Szóval szerintem elfogadható, amíg titeket nem zavar. Csak nem praktikus, mert tényleg akármibe beleülhet, elesik stb. jobb védeni azért az altestüket.

28. forrest2010 (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2016. jún. 3. 12:18
Bakker 11 évesen már komoly cicijeim voltak , de legalább 3 évvel előbb is inkább vettem fel egyrészeset :) engem a csoroszlyakorban lévők háborítanak fel a pucérkodásukkal , ami szép az szép , ami randa , azt / szerintem / ne tegyük már közszemlére , jó 30 évvel ezelőtt a Balatonon a németek szívesen pucérkodtak , a " felvilágosult " népség szerintem inkább botránkoztatta meg a többieket a randaságaik mutogatásával :( Bocsi ! jól elkanyarodtam a gyerekektől :)
2016. jún. 3. 12:11
semmilyen korban sem
26. dominós (válaszként erre: 14. - Sonysony)
2016. jún. 3. 12:09
:D milyen igaz!
25. trapiti (válaszként erre: 24. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 3. 12:05
Azért az sem normális, ha csupasz fenékkel mindenbe beleül. Különösen kislányoknál könnyen előfordul. Kisfiúknál meg még sérülésveszélyes is, amiko pl. hasraesik futtában, láttam már ilyen sérülést, ha legalább egy bugyi lett volna rajta, könnyebben megússza... arról nem beszélve hogy elég kiábrándító látvány amikor 1-2-3-4 éves kisfúk a semmibe bambulva piszkálják a kukacot... annyira tipikus látvány strandon... ja és persze a következő mozdulattal a keze a szájában landol...
2016. jún. 3. 11:58
Alapvetően nem lenne baj, ha meztelenül vannak, de nagyon sok a beteg perverz állat, ha másért nem, de ezért tuti nem engedném, hogy pucéron legyen egy gyerek.
23. trapiti (válaszként erre: 13. - Loch ness)
2016. jún. 3. 11:55
Sokszor látom azt is, hogy habfehér bőrű kicsiket egy szál bugyiban kicsapnak a tűző napra vagy úgy viszik be a vízbe, hogy az úszógumi miatt mell fölött mindene védtelen. Sokkal jobb szerintem egy olyan fürdőruha ami védi a bőrét, mint több liter naptejet rálocsolni... egy vízparti strandon szerintem senkinek nem lesz melege a fürdőruhától... ha meg igen, akkor be kell vinni a vízbe :)
2016. jún. 3. 11:52

Szerintem soha. Én legalábbis soha nem járattam meztelenül. De sokan csinálják.


Amíg nem szobatiszta addig úszópelus és hozzá való fürdőbugyi (ill. én szerettem az UV szűrős rövidszárú, rövidujjú egybe fürdőruhát is). Amikor már szobatiszta akkor minimum egy fürdőbugyi kislánynak esetleg fürdőruha.


A másik ami érdekes, hogy sokan a 8-10 éves kislányokat is egy szál fürdőbugyiban hagyják, ami megintcsak nem szerencsés szerintem, sokuk már kezd nagylányosabban kinézni. Ilyen korú kislányokra már rendes fürdőruha való.

2016. jún. 3. 11:17
Nem fogadhato el. Legyen rajta kisnadrag, vagy pelenka, de jobb, ha furdoruha.
2016. jún. 3. 11:14
semmilyen korban nem elfogadható és nem higiénikus egy gyermeknél nyilvános helyen meztelenkedni...otthon, kertben!!!!!
19. NomNom (válaszként erre: 17. - Regina.)
2016. jún. 3. 11:13
Ne is mondd... nálunk a családban volt olyan okos anyuka, aki ugye rászoktatta a gyereket, az meg már otthon is azt csinálta, hogy kirohant és ahol épp sikerült ott pisilt. Meg tudtam volna fojtani a jóasszonyt.
18. michelle.r (válaszként erre: 14. - Sonysony)
2016. jún. 3. 11:03
Késtél. Sokkal korábbra egy ilyen véleményt :DDD
2016. jún. 3. 10:58

Szerintem sem illik ruhátlanul pucéran lenni, nem értek azokkal egyet akik gyermeküket így nevelik.

Mert igenis kell az a kis ruhadarab rájuk is.

Max mint manó2000 is írta, ruhacsere ...egy pillanat. Még az is felháborító mikor egyes anyukák a szabadban szinte a napozó mellett pisilteti a kicsinyét a fa alatt.

Mikor vannak kijelölt illemhelyek, és nem kéne sokat gyalogolnia addig.

16. andi6020 (válaszként erre: 14. - Sonysony)
2016. jún. 3. 10:55
;D
2016. jún. 3. 10:35
Mondjuk én nem akadtam ki még ilyesmin, de az én gyerekeim sosem pucérkodtak. Max amíg átveszi a kisgatyót, de az egy pillanat.
2016. jún. 3. 10:35
Fiúknál elfogadhatatlan, kislányoknál úgy 16-55 évesig elfogadható.
2016. jún. 3. 10:07
Na, mindent leírtak, amit én is gondolok :) Szerintem pici lányoknál elég a fürdőbugyi, alkattól függ, hány éves korig. Egyberészes fürdőruhától csak melege lenne, és őt még nem kell felül takargatni. Van, aki még nyolcévesen is úgy néz ki, mint egy kisgyerek, van, aki előbb nőiesedeik, vagy esetleg túlsúly miatt van "melle", akkor már szerintem illik felsőt vagy egyrészes fürdőruhát felvenni. Meztelenül meg tényleg nem kellene lenni, ne szokja meg, hogy mások is látják így. Ha pl. minden váltás ruháját összevizezte vagy összehomokozta egy kicsi gyerek, akkor kivételesen persze, hogy legyen ruha nélkül, de ne ez legyen a norma.
2016. jún. 3. 09:29
Szerintem sem elfogadható. Egyrészt ne üljön bele minden szarba, másrészt a perverz állatok miatt nem jó dolog.
2016. jún. 3. 09:05
Szerintem egyáltalán nem elfogadható. Én még felsőt is adok rá - pontosabban én egyrészeseket vettem neki, ill. tankini szerűséget (bugyi+póló). Most másfél éves...
10. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Spinneli)
2016. jún. 3. 09:05
Én régebben rendszeresen rajtakaptam a fiamat, mikor kisebb volt, hogy pl kiállt az ablakba meztelenül és integetett az arrajáróknak... Mondtam is neki, hogy ne csináld már, még valaki kihívja a rendőröket, hogy milyen szülők ezek, akik engedik! Nem értette, egyszerűen neki ebben semmi furcsa nem volt:DDD
9. re11
2016. jún. 3. 08:59
Szerintem sem elfogadható semilyen életkorban. Strandon még rájuk szoktak adni egy fürdőbugyit, de a tengerparton elég sok kisgyerek szaladgál meztelenül. Szerintem bármekkora gyerekről legyen szó, illene egy bugyit ráhúzni. Nem arról van szó, hogy takargatni kell átöltözéskor, de amikor szaladgálnak, játszanak kell a fürdőbugyi. A kislányoknál a felső rész felesleges, ha még semmi cicije nincs, mert csak ide-oda csúszkál, és elég viccesen néznek néha ki miatta.
8. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 310b0ab2aa)
2016. jún. 3. 08:59

Szerintem a bikinialsó akkor is kell, amikor kicsik, higiénés okokból, mégse tegye már a meztelen popsiját mindenhova. Felül tök mindegy, amíg nincs cicijük a lányoknak, de a tapasztalatom az, hogy az enyémek már egyből hisztiztek, hogy ők is melltartót akarnak, csak mert rajtam látták:D Külön örülök, hogy gyártanak is belőle kislányoknak szerencsére.


Egyébként ez a dolog szemérem kérdése is, vannak szégyenlősebb gyerekek és vannak kevésbé, vannak gyerekek, akik már egész kicsin takargatják is magukat, ilyenkor azt mondom, legyen egyrészes, vagy felsővel.


Szerintem én olyan 10-12 éves korig ha jól emlékszem, simán csak a bikini bugyiját vettem fel vagy egyrészest, ahogy a többiek is és akkor kezdtünk el melltartót hordani hozzá, amikor egyvalaki elkezdte és a többi majmolta.

2016. jún. 3. 08:56
Én sehány éves korban nem szeretem ha meztelen egy gyerek a nagy nyilvánosság előtt-persze a szülők dolga, én max szűk családi, baráti körben hagynám bugyi nélkül a gyerekemet, vagy még ott sem.
2016. jún. 3. 08:55
semilyen korba nem elfogadhato
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook