Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 54 éves apa, meztelenül járkál a 24 éves lánya előtt. fórum

54 éves apa, meztelenül járkál a 24 éves lánya előtt. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2017. jan. 14. 09:39
ez nem normalis!
2017. jan. 14. 08:54
Az ki van zárva teljesen, hogy normális dolog legyen...
2017. jan. 13. 23:27
Volt, van, lesz.
121. sanyinak (válaszként erre: 119. - Badonyimariaeva)
2017. jan. 13. 21:26

Meg mindig???


Ez a topic tobb eves!

2017. jan. 13. 20:53
Hihetetlen milyen beteg elméjü emberek vannak....
2017. jan. 13. 20:19
Még mindig vannak ilyen elméjű emberek?
2016. ápr. 12. 04:02
Soha semikor nem mászkálnék pucéran a huszonéves lányaim előtt. De korábban se amikor kicsik voltak. Olyan hat- nyolc évesek voltak amikor én kértem őket hogy ne szaladgáljanak pucéron otthon. engem már zavart.
2016. ápr. 12. 03:22
ez nem normalis.
2016. ápr. 11. 23:05
Nem illendőő
115. badonyimariaeva (válaszként erre: 113. - B3d6601d1d)
2011. aug. 31. 16:27

Hűha!!!

Ez már elég durva!

Nem szabadna ennyire megbántani másokat, csak azért mert másképp látják a dolgokat.

Nem vagyunk egyformák, hál Istennek és ezt el kell fogadni!

114. b3d6601d1d (válaszként erre: 106. - Cszsuka)
2011. jún. 26. 21:47

Ezt a beírásodat most fedeztem fel:


"Nekünk most a "kicsik" épp 13 és 16 évesek. Sokat járunk sátorozni (minden évben legalább 2 hetet). Már eszünkbe sem jut egy ideje, hogy a férjem együtt fürödjön velük - még úgy sem, hogy én is ott vagyok. Szóval, ez egy olyan intim helyzet, hogy előfordulhat a merevedés, s ez neki kellemetlen, no meg a lányokat is kellemetlen helyzetbe hoznánk. Én nem hinném, hogy beteges lenne, vagy félteni kellene a lányokat tőle."


Egyszerűen felháborító volt a viselkedésed, de m ár nem számít, mert te is csak egy vagy a sok betegelméjű közül....... :P

113. b3d6601d1d (válaszként erre: 112. - Cszsuka)
2011. jún. 26. 21:21

Elképesztő vagy, kímélj meg a bántó megjegyzéseidtől!


A beteg az Te vagy valószínűleg, mert nem fogod fel, hogy mit olvasol. Tényleg ennyire nehéz? Mire válaszoltam? Nézz utána újra, ismétlés a tudás anyja....


Bocsánat, ha van humorom és Neked nincs, de ez már csak így szokott lenni.....


Képzeld, én sem vállalnám be soha az ilyen oltásokat és másnak sem ajánlom!


Végül, tudd meg, hogy haragszom, mert egy buta paraszt vagy!!! :@))

112. Cszsuka (válaszként erre: 111. - B3d6601d1d)
2011. jún. 26. 21:11

Én nem vállalnám be és nem is vállaltam be soha. Ne feltételezz senkiről semmit, ha nem ismered. Ez itt tényleg nem a vicc oldal, úgyhogy, ha számodra ez vicces, akkor beteg vagy. Ne haragudj, de nem kellene a fórumot ilyenekkel szétbombázni.


A fórumindító kérdés is nagyon komoly dolog. Örülhetsz, ha nem volt ilyen problémád soha.

2011. jún. 25. 18:40

Mé' nem? Az influenza elleni védőoltást is bevállalnád, nem? -de!


Neked semmmi sem jó? :DD

2011. jún. 25. 12:08
Undorító. Betegek! :D
2011. jún. 25. 12:07

Szia, szerintem nem baj, ha feláll -természetesen..de igazán "zavarhatná" anyukádat. :))


..és köszi, röhögőgörcsöm van már percek óta és nem is lesz vége egyhamar -úgy érzem! :@))

108. szemmelver (válaszként erre: 103. - DettyBlue)
2011. jún. 25. 12:05
ne haragudj de én meg rajtad csodálkozom!!!ha képes vagy 20 év után ilyen hülyeségeken gondolkodni, akkor inkább azon kéne elgondolkodnod, hogy vajon normális vagy-e?
107. Cszsuka
2011. jún. 24. 23:25

mi van???

Ki az a "Bnim"?

Ezen felül, itt nem ez a kérdés (mármint a fórumon)

Szerintem ez teljesen más téma. Ha úgy érzed, ilyenről kell beszélned, indíts hozzá fórumot :)

106. Cszsuka (válaszként erre: 103. - DettyBlue)
2010. márc. 23. 08:52

Én is elolvastam a fórumot, s elgondolkoztam.

Nálunk a férjem soha nem csinált ügyet abból, ha meztelen, s mi sem csináltunk ügyet belőle. Négy lányból kettő felnőtt, s minden simán ment ebből a szempontból.

Nekünk nem furcsa, ha meztelenül járkál, de mi nem mászkálunk meztelenül soha. Valahogy így alakult. Az sem gond, ha fürdik valaki, még zárható ajtóink sincsenek, minden kilincs helyén (az egész lakásban) olyan fogó van, mint a szekrény ajtón. Ennek ellenére soha nem zavarjuk a másik intimitását.

Nekünk most a "kicsik" épp 13 és 16 évesek. Sokat járunk sátorozni (minden évben legalább 2 hetet). Már eszünkbe sem jut egy ideje, hogy a férjem együtt fürödjön velük - még úgy sem, hogy én is ott vagyok. Szóval, ez egy olyan intim helyzet, hogy előfordulhat a merevedés, s ez neki kellemetlen, no meg a lányokat is kellemetlen helyzetbe hoznánk. Én nem hinném, hogy beteges lenne, vagy félteni kellene a lányokat tőle. Sokkal inkább óvni kellett volna, hogy az apjukat ne lássák ilyen helyzetben, mert örökre nyomot hagy a lelkükben. Ha nem is jelezték, hogy észrevették, soha nem fogják elfelejteni, s furcsa érzéseket kelthet az apjukkal szemben.

Nem akarom védeni a férfiakat, de ez egy bizonyos szempontból a gyerek feletti tekintélyét rombolja, mert valahol tudatosulhat a gyerekben, hogy az apja sem tud irányítani mindent - vagy épp azt tudatosul benne, hogy az apja nem olyan ártatlan, mint amilyennek képzelik...

Ebben mindketten hibásak vagytok, mert nem gondoltatok rá, hogy előfordulhat.

105. badonyimariaeva (válaszként erre: 103. - DettyBlue)
2010. jan. 31. 19:31

Minden rendben?

Remélem megoldódtak a gondjaid!

Hát a helyedben én sem tudnám, hogy mit csinálnék!

104. Anka71 (válaszként erre: 103. - DettyBlue)
2009. szept. 8. 20:32

Végigolvastam a topicot.

Én azt látom, hogy nagyon megrendített Téged a dolog.

Tényleg nem tudok mit tanácsolni, hogy lépjél túl, vagy kezelni kell a dolgot, de: Borzasztó lehet a lelkiállapotod, tényleg nagyon sajnállak. Ez most olyan lehet, hogy mindig erre gondolsz, jóformán (gondolom) bármit csinálsz akár otthon, akár a munkádban, de ez a dolog mindig ott motoszkál Benned, mérgezi a mindennapjaidat.

Arra gondoltam, mi lenne, ha beszélnél egy pszichológussal. De ezt ne mondd a családban senkinek, csak (szinte úgy mondom, a saját megnyugtatásodra), jelentkezzél be egy ilyen magánrendelésre.

Mondani fog ezt vagy azt, és szerintem ez az út afelé, hogy előbb-utóbb megnyugodjál. Hidd el, tudnak ők.

103. DettyBlue (válaszként erre: 101. - 00346cf747)
2009. szept. 7. 23:40

Én is valahogy ezt képzelem, de ez a legnagyobb csalósdás, ami történhet, hogy akivel majdnem 20 éve együtt vagyok jóban rosszban, az képes a lányainkra úgy nézni, mintha idegen lányok lennének... Na ne már. Olyan ez, mint a kés a hátamban. Pláne, hogy előttem történt a dolog.

Attól nem félek, hogy bármi történne, mert bízok a férjemben, a lányokban, hogy van bennük kellő józanság. El sem tudom képzelni, hogy elfajuljon a dolog.

A bízok a férjemben - úgy értem, hogy ha tényleg az történt, hogy meg is "kivánta", akkor sem tenne soha semmit, mert tényleg nagyon tisztelséges, becsületes ember rengeteg szeretettel és odaadással.

Lehet, csak túlreagálom, de nehéz ezt megemészteni. Pláne azért, mert senki nem tudja megmondani, hogy ezen most túl kell lépni, vagy ez egy probléma, amit kezelni kell.

102. Zizisicc (válaszként erre: 100. - DettyBlue)
2009. szept. 7. 21:13

Szerintem is más ..... de nekem mondjuk az együtt szaunázás - textil nélkül, ahogy írtad -, együtt fürdés is furcsa lenne ennyi idős gyerekekkel ..... mi így szoktuk meg.

Én ezek után asszem beszélnék a férjemmel - ha már a lányokkal nem akarsz, vagy nem mersz - hogy kerülje az ilyen helyzeteket.

101. 00346cf747 (válaszként erre: 100. - DettyBlue)
2009. szept. 7. 20:49
A párom szerint pont olyan reakció történik ilyenkor, mintha a nő (lány) egy idegen lány lenne, tehát megkívánás esete. Más kérdés, hogy józan fejjel, realitás talaján nem lesz belőle esemény. De pl . ittasan, vagy tudatmódosító szert használva elfajulhat a dolog.
100. DettyBlue (válaszként erre: 99. - Zizisicc)
2009. szept. 7. 15:45
Ezt annyira nehéz meghatároznom, hiszen mi is felneveltük a gyerekeket, és nálunk is alakultak a dolgok. Szerintem minden családban megvannak ezek a lépcsők. Nálunk is kopogva megyünk csak be a szobákba, a fürdőbe, ha csukva van az ajtó. Még a lányok sem rontanak egymásra. De ettől függetlenül voltak helyzetek, amikor láttuk egymást ruha nélkül - főleg nyáron - telken, nyaralásokon - de én ebben ezidáig semmi rosszat nem éreztem, nem találtam. Voltunk szaunázni például síeléskor Ausztiában, de itthon Sáráváron is - ahol un. textil nélküli szauna volt, de ebből egy pilanatig sem volt feszültség. Nem is gondolom, hogy egy családban kellene lennie. De ez most egészen más - szerintem. Talán nem véletlen az a hozzászolás, amely szerint ez durva. Várom mások véleményét is! már ha olvassák ezt mások is.
99. Zizisicc (válaszként erre: 69. - Bodza55555)
2009. szept. 7. 12:36

".... születésük óta nem csináltunk ügyet a meztelenségből fürdésnél meg öltözésnél, de a mikor kis kamaszok kezdtek lenni a gyerekek, és már fürdésnél diszkréten behajtották az ajtót, vagy alsónemű nélkül nem mutatkoztak, akkor azt gondolom nekem ezt figyelembe és észre kellett vennem, és alkalmazkodni hozzá."


Abszolút egyetértek.

98. Zizisicc (válaszként erre: 97. - DettyBlue)
2009. szept. 7. 12:24

Csak arra gondoltam, volt-e látható jele, hogy észrevették. Hogy esetleg úgy csináltak, mint aki nem vett észre semmit, vagy zavarba jöttek, feszélyezettek lettek ..... tehát, hogy ők természetesnek vették-e, átsiklottak fölötte vagy látszott rajtuk, hogy ez összezavarta őket ....


Talán beszélgetned velük erről ..... nem úgy, hogy direk rákérdezel, hanem beszélgettek a nyaralásról, a körülményekről, a közös emlékekről, élményekről ..... hátha ennek kapcsán szóba hozzák ....


Nálunk pl. nincs direktbe meztelenkedés a gyerekek előtt, de cirkusz sincs belőle, ha véletlenül meg látnak ..... de ahogy nőttek, automatikusan lettek egyre szemérmesebbek

97. DettyBlue (válaszként erre: 96. - Zizisicc)
2009. szept. 7. 11:53

Nem reagáltak rá, de nem is tudom mire gondolsz Zizisicc, hogyan reagálhattak volna. Nem tették szóvá, nem adták semmi jelét semminek.

Érdekelne mások véleménye is, mert még mindig egy helyben topogok. Köszönöm mindenkinek a haozzászólásokat!!!

96. Zizisicc (válaszként erre: 95. - DettyBlue)
2009. szept. 5. 18:16
És hogy reagáltak ott a lányok erre?
95. DettyBlue (válaszként erre: 93. - Tubikam)
2009. szept. 5. 18:03

Persze, észrevették - sztem az ilyet nem lehet nem észrevenni. Én is észrevettem. Rosszul is éreztem magam - utána a sátorban hoztam fel a férjemnek.

Tudom, nem akarom, hogy ebből valami téves következtetésre jussak, csak nem tudom hol a határ. Sok fórumot olvastam a napokban, sokmindennel egyetértek - vannak nudisták, meg olyan családok, mint a címben szereplő. Nálunk eddig soha nem volt ebből feszültség - bár nem is meztelenkedtünk így, ennyire nyiltan (sokat, szemérmetlenül... nem tudom mi a jó jelző). Most van feszültség. Bennem,

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook