Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudna valaki Horvátországban egy olyan helyet, ahol szép a tengerpart, és aránylag elfogadhatóak az apartman árak? 2 felnőtt, egy gyerek. fórum

Tudna valaki Horvátországban egy olyan helyet, ahol szép a tengerpart, és aránylag elfogadhatóak az apartman árak? 2 felnőtt, egy gyerek. (tudásbázis kérdés)


21. Liza40
2015. máj. 4. 10:57

Sziasztok!

Augusztus 22.-től szeretnénk Horvátországban nyaralni utazási iroda által vagy egyénileg telekocsis lehetőséggel elfogadható árban. Tapasztalatokat és ajánlatokat kérek szépen, köszönöm! :)

2010. febr. 12. 19:54

A szomszédomnak Zadar környékén van kiadó nyaralója,

ha érdekel priviben szívesen informállak!

19. levendula6 (válaszként erre: 9. - Pozsonyivicky)
2010. febr. 7. 13:34
Rab sziget a gyerekeknek is ideális, mert nem sziklás, hanem homokos, fokozatosan mélyülő.
2010. febr. 7. 13:20
Megnéztem és el is teszem, nagyon jó! Tetszik!!! :))
2010. jan. 22. 20:28

Én csak idetévedtem, de megnéztem a csodálatos fotókat. Én is bele tudnék szeretni ebbe a gyönyörűségbe!

Már 2x láttam,mert a férjemnek is megmutattam, hátha egyszer...

2008. okt. 6. 12:44
Mi a szigetekre esküszünk, főleg a délebbiekre, eddig a legszebbnek a Hvar sziget bizonyult. Szállást nem szoktunk előre foglalni, ott helyben mindig akad és jobb áron, mitha irodán v. interneten keresztül bérelnénk: ha már ott a vendég, nem szívesen engedik el, így lehet alkudni.
2008. okt. 6. 08:29
Mi Fazanában voltunk, közel van Pulához mégis egy kis falu, ehhez mérten az árak is jobbak. A környezet gyönyörű, a tengerpart is szép és tiszta.
2008. júl. 10. 09:42

görögország is csudaszép, de én maradok a horvátoknál:)

kényelmi és praktikus okoból is. és a tenger is ugyanolyan:)

nem vagyok mászkálós fajta, szal, a bícs és a kávézók teljesen megfelelnek, mint nyaralás:)

és fele annyiba kerül. 1 hét görög, az 2 hét hországi királyság:))

13. zezsua
2008. júl. 8. 09:13
Itt Hadházon egy fiatalembernek két háza is van kint,itt mindenki azt veszi igénybe.Állitólag jó.Én még nem voltam Horvátba az az igazság inkább görögbe mennék.
12. pitipat (válaszként erre: 11. - 8da8a563b7)
2008. jún. 25. 11:53

bátrak vagyok!:)

én meg beszari...

nem mernék elindulni kész terv nélkül:)

de biztos nagyon jól sikerült nektek is!!

2008. jún. 25. 11:22
Krk sziget is gyönyörű. Én Njivicében voltam. Imádtam :)))) ja és úgy indultunk itthonról vonattal, hogy Rijekáig volt vonatjegyünk, aztán... ki tudta hova érkezünk :DDDDDD
2008. jún. 25. 10:37

ha még aktuális, akkor tudok ajánlani apartmant (én már másodszor megyek oda, és nagyok bevált) napi 80 euro (főszezonban), légkondis, külön hálószoba franciaággyal, nappali egy kinyitható 2 sze. kanapéval, hűtő, konyha, főzőlappal, edények, evőeszközök, füdrőszoba tusolóval, tévé, nagy terasz, és a part (köves, de kényelmes) kb 5-6 méterre van.

a hely selce, crikvenica után 2 km-re, budapesttől kb. 510 km.

2008. ápr. 11. 13:26
Rab sziget nagyon szép hely és aránylag olcsó is, én azt ajánlatnám nektek
8. cikicakk (válaszként erre: 7. - Csutkababa)
2008. ápr. 11. 08:55

Nagyon köszönöm.Milyen szállásban laktatok?

A tengerpart könnyen megközelíthető volt?

Ha rá érsz írnál kicsit bővebben róla?

2008. ápr. 11. 08:34
Mararska, gyororu hely, es en is jartam ott mar ketszer, imadtuk.
2008. ápr. 7. 22:40

rthető, persze. Csak ha valaki publikál - és legyen az csak egy fórum - írjon helyesen...


Amúgy keresőmotorok megfelelő használata csodákra képes, én például a google segítségével ezt találtam:

[link]

Tekerj lejjebb külföldhöz:


"Horvátország - Villas Rubin üdülőterület (Rovinj)


Horvátország nyugati részén fekvő Rovinj üdülő- és idegenforgalmi központtól 2-3 km-nyire több négyzetkilométernyi területen elterülő camping. Mozgássérült kiépítettség szempontjából kiváló, az étteremtől az uszodáig az egész terület akadálymentesített..."


(Láttam, a hoxa rosszul tördeli, talán most jobb lesz.)

5. cikicakk (válaszként erre: 4. - Mr.az)
2008. ápr. 7. 22:15

Köszönöm.Fogalmam sincs mennyit szánjak rá,azért érdeklődöm olyanoktól akik ismerik az árakat,és a környéket.Férjem eléggé mozgáskorlátozott,ezért olyan helyet kell keresnünk ahol könnyű és nem túl hosszú az út a szállástól a tengerpartig.

Az általad ajánlott oldalakat is átnézem,mégegyszer köszönöm.

2008. ápr. 7. 22:10

www.hurra-nyaralunk.hu


Van egy horvàth utazäsi oldal is,de az nem jut az eszembe,az àrak közel egyformàk,kérdés mennyit szànsz rà,szinte mindegy hova mentek,mindenütt szép.Losinj-talän.


w.limba.com

w.portal-croatia.com

w.adriatic.hr


Talàn ez az utolso adja legnagyobb vàlasztékot.

3. cikicakk (válaszként erre: 2. - Fe6fe7671f)
2008. ápr. 7. 22:03
Az melyi részén van HORVÁTORSZÁGNAK?
2008. ápr. 7. 21:57
Pula szép, és jó kis appartmanok vannak.
2008. ápr. 7. 21:47
Tudna valaki Horvát országban egy olyan helyet, ahol szép a tengerpart, és aránylag elfogadhatóak az apartman árak? 2 felnőtt, egy gyerek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook