Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Stephen King rajongók ide! fórum

Stephen King rajongók ide! (beszélgetős fórum)


9. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - Jeannie)
2007. jún. 26. 14:24
Hú, tényleg kezdi elveszíteni a látását? Ne már.. :(:(((Akkor mi lesz a jobbnál jobb könyvekkel? Igaz még nem mindet olvastam, sőt még nagyon az elején vagyok, de akarok még akarok!!!!!
2007. jún. 26. 13:47

Sziasztok.

Nekem a halálsoron a kedvencem egyszerűen le sem lehetett tenni.

7. rika
2007. jún. 26. 12:57
Az én legnagyobb kedvencem a Carrie.
2007. jún. 26. 12:57
Én is szeretem nagyon.Nekem a Tortúra a kedvencem talán de nehéz választani:-) A filmek nekemnem jöttek be,összecsapottnak tűntek,jobbat érdemelnének ilyen könyvek. Az ujabbak közül amugy nekem a Mobil is nagyon teszik!
2007. jún. 26. 12:52
Én is nagyon szeretem a könyveit. Két kedvencem van tőle, a Talizmán és az Álomcsapda, de a többit is nagyon szeretem. Most az Az-t olvasom. A filmek messze elmaradnak a könyvektől. Sok mindent megváltoztatnak benne sajnos.
2007. jún. 26. 12:12

Jöttem én is!!!:)


Rám a legnagyobb hatást a Talizmán és a Halálos árnyék tette, de a Borzalmak városa is megközelítőleg ugyanilyen volt számomra. Majdnem minden könyvét olvastam. Szerintem fantasztikus mind! Én pl. még a bevásárlólistáját is elolvasnám, ha tudom, hogy ő írta!:)))


Filmen kijött a Borzalmak városa remake-je, valaki látta már ezt az újabb verziót? Mert nekem csak a '79-es van meg. Az pedig mai szemmel nézve sajnos már cseppet sem ijesztő...:)

2007. jún. 26. 11:56
King
2007. jún. 26. 11:55
Nem lehet oket nem szeretni!1-2 konyv van amit nem olvastam tole,filmet mind lattam.Minden esetben a filmek, meg sem kozelitik a konyv adta elmenyt! Valahol olvastam h Kind lassan vesziti el latasat :(
2007. jún. 26. 11:47
Mi a véleményed [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}]ről, könyveiről esetleg a belőlük készült filmekből? Melyiket olvastad, láttad? Melyik tetszett és melyiket ajánlanád másoknak? Esetleg egy kis ízelítő? Egy kis kritika? Dumáljuk meg a dolgokat!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook