Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Start 2011. 10. 03. Ki jön? fórum

Start 2011. 10. 03. Ki jön? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
340. *Roni*
2011. okt. 25. 14:03

Nagyon kis helyes :-)))

Nekem nagyon tetszik! Olyan kis romantikus! :-) Így ebben a formában szeretnéd, vagy inkább valami hasonlót?

Színeset? Mert az egyik kritika ami ért engem ,az pont az volt hogy miért színes? De nekem az tetszik...

Szerinted amit találtam nem közönséges, mert szerintem nem, de ezt is megkaptam...

Hugimnak megmutathatom? Neki biztos nagyon tetszene, Ő is az ilyen kifinomultabbak felé húz.

Neked mitől függ, hogy megcsináltatod-e?

2011. okt. 25. 13:29

én valami ilyesmit szeretnék



[link]

2011. okt. 25. 13:23

fúúúú, ez nagyon állat!

nekem nagyon tetszik!

337. *Roni*
2011. okt. 25. 13:10

Igazából a felső pille tetszik nagyon az alsó kettőt meg átvariáltatnám hasonló stílusúra. Szerintem volt neki egy tetkója, amit kibővíttetett.

Meg szerintem nagyon szexi az elhelyezkedése, de mégsem közönséges...

már csak egy olyan popsi kéne hozzá :D

336. *Roni*
2011. okt. 25. 13:08

Ha ezt ebben a formában bemásolod, akkor elvileg azt fogja kidobni:


[link]

335. *Roni*
2011. okt. 25. 13:03

Persze szívesen megmutatom, de nem nonfiguratív, hanem lepkés, ami elég kommersznek hangzik, de szerintem amit találtam nem az. Bár még senkinek sem tetszett igazán a páromon kívül (3 ember látta).

Megpróbálok rájönni, hogy hogyan tudom megmutatni, mert egy letöltött kép...


Neked van már amit kiszemeltél? Ha igen szívesen megnézném.


Káros anyagok...hát igen... ez is elég visszatartó erő volt eddig, de nem "hangos" tőle a világ, hogy mennyire rossz volna. Persze biztos nem jó, de beszélgettem egy tetováló lánnyal, és azt monda, hogy a régi festékanyagokhoz képest, ebben szinte nincs is pl nehézfém...

Hát nem tudom, dilemma az biztos. Főleg, hogy fémallergiám van. Azt mondta a lány, hogy mindenképp kell próbát csinálni. Ami lehet akár egy pötty valahol, ahol nem látszik, vagy anyajegynek lehet nézni.

334. LauraJones (válaszként erre: 333. - *Roni*)
2011. okt. 25. 12:41

esetleg meg tudod mutatni a mintádat? kíváncsi vagyok rá, én is megcsináltatnám, mert szépnek tartom, és ezt ugyan nem igazán fogom nézegetni, ergo megunni sem fogom...

de mi a helyzet a káros részével? szerintem mennyit árt nekünk egy tetkó? és csak akkor árt, amikor megcsinálják? vagy utána folyamatosan beszívódik a bőrbe? :S

333. *Roni* (válaszként erre: 329. - LauraJones)
2011. okt. 25. 12:07
Igen. Azt gondoltam ki, hogy már kb 15 éve eszembe jutogat a tetoválás kérdése, tehát nem lehet véletlen, vagy kósza hóbort. Jövőre tripla X. évembe lépek, és azt találtam ki, ha sikerül elérni a diétás céljaimat, akkor elég jó lesz a fenekem egy tetkóhoz. Én is oda szeretnék! :-D Már meg is találtam a mintát.
332. *Roni* (válaszként erre: 331. - LauraJones)
2011. okt. 25. 12:04

:-))

Ennyi.:)

Én sem hiszem , hogy tényleg a szétválasztás a kulcs,max. egy kis könnyítés az emésztőrendszernek. Viszont egy számomra követhető szabályrendszert állít,amit be tudok tartani,és ami rávesz, hogy ne csak egyszer egyek egy nap mint eddig, és ne össze vissza.

Egyébként meg biztos, hogy így kevesebb kalóriát eszem meg, és ez mozgással kombinálva vezet eredményhez. Annyit észrevettem, hogy nincs leterhelve a bélésem, és így sokkal energikusabb vagyok,több kedvem van mozogni is. A leginkább észrevehető gyüminap után.

2011. okt. 25. 11:45

az a baj a kalóriaszámolósokkal, hogy ha egyszer elsajátítják ezt az életformát, akkor soha többet semmilyen más diétát nem tudnak elhinni. :)

én pl nem tudom azt elhinni, hogy a 90 napostól azért fogy az ember, mert szétválasztja az ételtípusokat. Hanem azt gondolom, hogy azért fogy az ember, mert kalóriában kevesebb energiát visz be a szervezetbe.


Bocsi, nem akarlak ezzel elkeseríteni, eszem ágában sincs kiábrándítani. Mert ha Neked ez beválik, akkor egy élő példa vagy az én elméletem megcáfolására. Csak van, akinek a papné, van, akinek meg a paplan :D

330. LauraJones (válaszként erre: 328. - *Roni*)
2011. okt. 25. 11:42
annyira hüle vagyok, pedig már írtad is :D
329. LauraJones (válaszként erre: 327. - *Roni*)
2011. okt. 25. 11:42

tetoválás? :D Akarsz tetkót?

Én is gondoltam rá, a fenekem fölé olyan absztrakt mintásat, tudod, oda a csontokhoz. :)


nem tudom... Olyan 10-15ből kijönne.

tetszene nekem... de nem vagyok elhatározva

328. *Roni*
2011. okt. 25. 11:36
Ebéd krumplis paprika lesz. Nagyon szeretem! :) Már csak meg kéne főzni :-)
327. *Roni* (válaszként erre: 326. - LauraJones)
2011. okt. 25. 11:35

Gratulálok! Biztos meglesz a heti 1,2 Sőt ha így megy tovább, még több is! Szerintem ahhoz amit te csinálsz sokkal nagyobb önfegyelemre van szükség, mert nekem vannak legalább szabályok amiket be kell tartanom, de neked nincs ennyire konkrét, megszabott határ, hanem tényleg magaddal kell lerendezni! Ügyi vagy, hogy így megy!!! :-))

Ha 76kg lennék, lehet, hogy hajlandó lennék akár még uszodába is elmenni...


Feladni meg nem fogom! Ez biztos, mert szeretnék egészséges lenni az életem maradék 70-80 évében :)

Ekkora plusz súllyal meg lehetetlen lenne.

Meg ugye a komfortérzet.......esküvő.....gyerekek.....tetoválás.......szempontjából is végig KELL csinálnom!!!

326. LauraJones (válaszként erre: 325. - *Roni*)
2011. okt. 25. 11:19

őő, hát én titokban ráálltam ma is a mérlegre. és megint ment le 30 deka. Szigorú értelmezésben péntek reggel 76-ot kellene mérnem, hogy meglegyen az egyheti 1,2 kiló fogyás. Ehhez elvileg a mai állaspont szerint még 30 deka hiányzik :) Nagyon bízom benne!


És ne add fel!!! Sokszor van, hogy stagnál az ember súlya! De attól még izmosodik, és szépül, javul az alkata, közérzete.

Pl én mostanában egész karcsúnak érzem magam néha :) Persze olyan nagyon még nem vagyok karcsú :))) Sőt, de így érzem :)


Mi lesz az ebéded?


Én egy kis paradicsom levest fogok enni, és némi babfőzeléket.

325. *Roni* (válaszként erre: 324. - LauraJones)
2011. okt. 25. 11:10

Valamiért az volt bennem, hogy szabadabban értelmezve, de 90naposozol... Sebaj :)

Neked mikor lesz mérlegelés? Nekem 3 nap múlva, de már előre tartok tőle. Érzem, hogy szinte megállt a folyamat, és ha látom majd számszerűsítve, tuti le fog hangolni. Persze tudom ,hogy vannak stagnáló időszakok...

324. LauraJones (válaszként erre: 321. - *Roni*)
2011. okt. 25. 11:04

nekem ma nem gyümölcs napom van :)

mert ugye nem tartom a szétválasztást, csak a gyüminapot.

Csak keveseket eszek, és számolom a kalóriákat. :)

323. LauraJones (válaszként erre: 322. - *Roni*)
2011. okt. 25. 11:03

a sculpt and tone-nál nálam kisebb volt az átlag pulzus


először próbáld mondjuk súlyzó nélkül, sokkal egyszerűbb!!!

322. *Roni*
2011. okt. 25. 10:52

Köszi a címet!!!!

Most vettem csak észre. nagyon klassz, belenéztem. Szerintem nekem még erős egy kicsit, ettől tuti szívrohamot kapnék! :)

Mindenképp fogom csinálni, mert nagyon szimpi, ahogy nézem ez inkább aerobikos, mint táncos. Neked melyik vált be a legjobban?

321. *Roni*
2011. okt. 25. 10:39

Neked ma milyen napod van?

Husi?

Kicsit meg vagyok keveredve...

320. *Roni* (válaszként erre: 318. - LauraJones)
2011. okt. 25. 10:39

Hát igen, lehet felveszem hozzá az órát is :))

Remélem azért marad energiám délután tornázni, mert tegnap sem tudtam.

319. *Roni* (válaszként erre: 315. - LauraJones)
2011. okt. 25. 10:36

Harmadszorra volt részem efféle megpróbáltatásban, és semmivel sem könnyebb, hiába tudja az ember, hogy nincs más választás. Hiába játszotta el minden esélyét az emberke , sőt nálam még talán annál is többet, mert a főnököm szerint "túl szociális vagyok"(ő meg egy szociopata szerintem),akkor is egy ember életét kell negatívan befolyásolni. :(

Remélem hamar talál munkahelyet, mert egyébként emberileg nagyon kis aranyos.

Mindegy. Ez van. Majd kiheveri, és én is.

318. LauraJones (válaszként erre: 316. - *Roni*)
2011. okt. 25. 10:29
A takarítás is egy jó kis mozgás :) Porszívó rángatás, felmosás, kipakolás, ...
317. LauraJones (válaszként erre: 316. - *Roni*)
2011. okt. 25. 10:28

Ismerős dolog, én a hétvégén csináltam :D


Két napom ráment, de elejétől végéig.

Még maradt egy két apróság hátra, majd szépen lassan.


Fű de irigyellek az alvás miatt!!! Már hetek óta nem bírok reggel fél 6 - 6 utánig aludni, hétvégén sem. minden bajom van, mert kint sötét van, és ezért felkelni még nincs kedvem, illetve mit csinálhatnék ilyen korán :S

316. *Roni*
2011. okt. 25. 10:25

Halihó!


Most sikerült csak felkelnem. Ilyen is már régen volt :)

Be van tervezve a szabira egy NAGY takarítás, amolyan szekrényekből is kipakolós, lemosós fajta. éppen próbálok hangolódni. Szerencsére párom nincs ma itthon, így nem kell kerülgetni :-)) Arra gondoltam, hogy ma megcsinálom a konyhát, és közben kimosok minden lakástextilt amit csak találok.Remélem még a kávé után is megmarad a lelkesedésem, még szerencse, hogy ilyen pocsék az idő, így legalább nincs a lábamban a mehetnék.:)

2011. okt. 25. 07:22

Jó reggelt :)


Én is csodálkoztam, hogy hogy mentél dolgozni, amikor azt írtad, hogy szabin leszel.

Sajnálom az emberkét, akit ki kellett rakni. Ez egyébként egy normális embernek (nem gőgös főnöknek) mindig megviselő... :(

314. *Roni*
2011. okt. 24. 21:01

LauraJones! Ügyi vagy , hogy tornáztál megint!

Nekem olyan káosz volt a napom, hogy most értem haza a munkahelyemről,pedig ma van az első szabi napom...:-(

Ki kellett rúgni egy embert :-(( Engem jobban megviselt mint őt :-(

De az biztató, hogy megvolt a 3 rossz dolog. Már csak vége lesz egyszer.


Utána nézek holnap ennek a sculp&tone -nak én is hátha le tudom tölteni,és akkor kipróbálom.


Holnap keményítő krumplis paprika(nem,nem írtam el:)) lesz a menü.

2011. okt. 24. 17:18

Én ma is tornáztam:


zumba - sculpt & tone volt soron.


630 kcal

9 gr zsír

44,5 perc

max pulzus: 175

átlag pulzus: 147

zóna fölött: 25,5 perc

zónában: 14 perc

312. LauraJones (válaszként erre: 309. - *Roni*)
2011. okt. 24. 07:11

igen, sokszor tök egyértelmű dolgokat törnek le 3 részre... Ezért néha unalmas is. De én úgy gondolom, hogy jó alapot ad a többihez.

Én a basic (step-by-step) részt kb 2szer csináltam meg összesen.


Pont készülök arra, hogy ma egy másik részt csináljak. Pl a sculpt and tone-t.


Egyébként meg úgy érzem, hogy sokat javult az állóképességem. Nem tudom mihez viszonyítani, mert nem emlékszem a korrábbiakra, de ezt érzem :D

2011. okt. 24. 07:07

Almaecet. Én ittam már. Úgy csináltam, hogy 4 dl vízhez raktam egy ek ecetet. Egy adag ébredés előtt, egy adag ebéd előtt és egy adag lefekvés előtt. Kicsit hígítja benned a cuccost :) de nem vészes ebben a kiosztásban (4dl + 1 ek). Korábban volt, hogy 2 decihez adtam 1 ek-lal, na azt viszont én meg is éreztem :) Járt a belem, mint az ingaóra :)))

Azonkívül lúgosít! Ami egy nagy pozitívum. Jó lenne most is inni, de a lustaság. Pedig mennyiből állna egy kanál ecetet belerakni a pohárba és megkavarni :S


Gyakorlatilag

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook