Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Start 2011. 10. 03. Ki jön? fórum

Start 2011. 10. 03. Ki jön? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. nov. 11. 07:42

A gyüminaphoz pedig kitartás!!! Vegyél elő egy szűk ruhát, vagy nézegesd az izmos szép alkatú lányok fotóit a neten :D

Nekem ez szokott erőt adni!

369. LauraJones (válaszként erre: 367. - *Roni*)
2011. nov. 11. 07:41

Én is melóztam :( Csütörtöki napokat utálom nagyon :(

Ráadásul olyan rossz idő van kint, full köd, egész nap fel sem oszlik. :S


Betegséggel napközben jól vagyok, reggel érzem, hogy nem 100%-as még, de nem tudom, hogyan javulhatnék ki belőle. Ettől függetlenül egyébként tudnék tornázni, de mostanában lusta vagyok :(


Ma ráadásul haza utazunk párommal a szüleimhez. 340 km. Hétvégén sem net sem torna nem lesz :(

Ja és anyukám biztos majd mindenféle finomat főz, ahogy ez lenni szokott... :S

368. LauraJones (válaszként erre: 366. - *Roni*)
2011. nov. 11. 07:38
Szia vagyok vagyok bocsi :D
367. *Roni*
2011. nov. 10. 10:35

Halihó!

Úgy látszik megint magammal beszélgetek... :S

Tegnapi gyüminap megvolt, ma is azt tartok hátha így ismét beindul a fogyás, mert nagyon azt érzem,hogy megrekedtem egy kicsit. Ilyenkor nem szabad feladni,tudom, csak már idegesít kicsit.Ezért gondoltam ki, hogy a gyümölcsnapokra ráduplázok, hátha az segít. Ártani csak nem fogok vele magamnak,hisz csak víz,rost,meg vitamin...

Az az igazság, hogy mozogni kéne, de már megint annyi programot szerveztem magamnak, hogy mire

haza érek már tuti nem lesz kedvem/energiám.

Veletek mi van?!?!

Eltűntetek? :(

366. *Roni*
2011. nov. 8. 10:49

Sziasztok!

Tegnap dolgozós napom volt, a tulaj jól kicseszett velem, mert zárás után még 1/2 órát maradt, így negyed éjfélre értem csak haza. Persze ezt senki nem fizeti meg. Nem tudom ezek mit képzelnek... :S

A keményítő napom jól sikerült, negyon fincsi mexikói csilis babot csináltam (fejtett babból+francia zöldségből) rizsivel. Ma parajos penne lesz, vacsira meg sütök csokis muffint.


Laura, jó ötlet a mozgás ígéret, eddig bevált.

Én mára vállalok: szobabicó v. zumba. (lánynapjaim vannak, így még nem tudom melyikre leszek képes)

Betegség elmúlt? Sok C vitamin...

Mozgás azért vállalható?

2011. nov. 7. 08:39

Sziasztok Lányok! A hétvége a betegség miatt, meg a hosszabb munkahét ... miatt nekem sem úgy alakult, ahogy szerettem volna. Főleg, mert mióta beteg vagyok, azóta nem mozogtam én sem.

Hát tegnap pingpongoztunk a párommal egy kicsit. A kalóriaégetés itt a labdaszedésből állt :D

Lassan javulgatok, de még nem vagyok 100-as :)


Roni, kellene valami mozgást ígérnünk egymásnak, hogy újra formába lendüljünk. Mit szólsz?

364. zsuci7 (válaszként erre: 361. - *Roni*)
2011. nov. 6. 19:06

Szia, itt vagyok csak nagyon gyorsan teltek a napok, nem volt időm felléppni sem, és betartani sem 100%ig a napokat, hiolnap újult erővel kezdem fehérjenappal.

:-)

363. *Roni* (válaszként erre: 362. - LauraJones)
2011. nov. 6. 12:08

Szia!


Hogy vagy, sikerült meggyógyulni?

Látom itt sem voltál fönt.

Én sem mert nagyon sok volt a tennivalóm, és szinte minden nap dolgoztam.

Egy hét bűnözgetés, majdnem két hét no mozgás után túl vagyok egy dupla gyümin, és a mérlegre is rámerészkedtem, az eredmény: 40 nap x-9kg

Ha nem bűnöztem volna lehetne több is... :-(

Viszont így visszanyertem a lelkesedést, és biztos egy jó ideig nem nyúlok tiltott dologhoz :)

Ma már mindenképp mozgok is.

Veled mi a helyzet? Sikerült a diétádat tartani valamennyire?

2011. nov. 2. 11:05

Szia!

A négy nap gyorsan eltelt. :(

Gyerekek itt voltak. Anyukám ilyenkor mindenkibe belerúg, akit csak ér, de állítólag lenyugodott már.


Baromira beteg vagyok, alig látok ki a fejemből. :( Diétát igyekszem ma tartani, mozogni nem hiszem, hogy fogok, mert mindenem fáj :(

361. *Roni*
2011. nov. 1. 09:48

Sziasztok!

eltűnt mindenki?

Nekem az a mentségem, hogy dolgoztam, és olyankor nem tudok netezni.


Zsuci?


LauraJones? Hogy telt a "gyerkőcözés" ? anyukád lehiggadt? Bár nem tudom mit értsek fesztiválozás alatt... Téged macerál ilyenkor, vagy mi...?


Diétával/életmódváltással hogy álltok?

Nekem ma fehérje napom van ,és csirke pöresz csalamádéval a menüm.

Mozgás mára esetleges. Pedig kéne, mert már egy hete nem csináltam semmit, és nem is fogyok szerintem. Mérlegre nem álltam mert érzem, hogy nem dobna fel, így majd csak 4 nap múlva fogok.

360. LauraJones (válaszként erre: 359. - *Roni*)
2011. okt. 29. 20:40

Szia.

Mégis lett anyósozás?

Nekem egyelőre pocsékul telik a hétvégém... Anyukám megint fesztiválozott, kibuktam :(


Ilyenkor vagy semmit nem eszek, vagy minden édességet. :(

359. *Roni*
2011. okt. 29. 12:30

Anyósozás letudva, annyira "jó fej" volt, hogy kb soha nem akarok már oda menni... :(


Ma megpróbáljuk a nagytakarítás okozta káoszt megszüntetni, és közben fözök egy kelkápi főzit ebéd gyanánt. A szőnyegből meg nem lesz semmi, nincs kedvem még azzal is nyűglődni.


Veletek mizu? Hogy telik a hétvége?

358. *Roni* (válaszként erre: 357. - Zsuci7)
2011. okt. 29. 12:20
parajos penne, vega bolognai, grízes tészta, penne arabiatta, krumplis tésza, palacsinta....
357. zsuci7
2011. okt. 28. 20:43

Hulla fáradt vagyok, hosszú napom volt, nekem csak kedden lesz pihenés, addig még hajrá.

Holnap ch nap, ötlet ebédre?

356. LauraJones (válaszként erre: 355. - *Roni*)
2011. okt. 28. 11:58

ez egyébként jellemző :)

amikor otthon marad az ember "pihenni" akkor minden lesz belőle csak pihenés nem.

nekem ugyanilyen a hétvégém


mostanában minden hétvége elég húzós volt, úgy hogy elhatároztuk magunkat, hogy most pihenünk, de mindig van valami, ami el van maradva, vagy jó lenne megcsinálni :)

355. *Roni* (válaszként erre: 354. - LauraJones)
2011. okt. 28. 10:43

Tudod: "A felhők felett mindig süt a nap" :-)

Kitartás a lénaphoz! Elég kegyetlen dolog :S

A sütős-főzős részt abszolút át tudom érezni. tegnap gyümi napom volt, de a páromnak persze oldalast kellett sütni párolt kápival, és petr.burival, kibírtam, hogy ne egyek belőle, de egy cikk paradicsom, amit az oldalas mellé raktam azért sajna lecsúszott.

ma megyünk "anyósozni", és lehet, hogy veszünk szőnyegpadlót a gardrób szobába, és a hétvégén le is tesszük. Ha minden jól megy fáradtabb leszek szabi végére, min az elején voltam. :)

2011. okt. 28. 09:46

Szia, megvagyok, megjöttem. Elég szar dolgok voltak, de mostanra valahogy túl estem rajtuk.

Tegnap este későn értünk haza, mert még vásároltunk ezt-azt a párommal, és elment az idő, mondjuk amúgy is későn álltunk neki.

Ma itthonról dolgozok, de sok a tennivaló.

Az elmúlt napok rossz kajálását helyrehozva, úgy döntöttem, hogy ma lénapot tartok.

Este jönnek a gyerekek, úgy hogy nem lesz egyszerű a hétvégém, sőt hosszú hétvégém, mert ilyenkor mindig sütés-főzés van :)

353. *Roni* (válaszként erre: 352. - LauraJones)
2011. okt. 27. 23:26

Szia!

Hogy vagy? Hogyhogy itattad az egereket? Ugye nincs komoly baj?

Nem jelentkeztél a messzidolgozás után sem...


Én is el voltam tűnve. Kikészít a nagytakarítás párom "segítségével". (szerintem egyedül már kész lennék, de nem akarom megbántani, így neki nem mondom) Javasoltam páromnak, hogy látogassa meg holnap az anyukáját (addig sincs láb alatt :)), erre mehetek én is. Jó ötlet volt, kicseleztem magamat. :-)

MA gyümi volt és szokatlanul nehezen bírom, lehet, hogy azért mert tegnap este bebűnöztem egy kissé...

Holnap főzök egy nagy kondér húslevest, és szopogatós husin fogok élni egész nap.

352. LauraJones (válaszként erre: 351. - Zsuci7)
2011. okt. 27. 06:02

sziasztok

tegnap nem volt egy jó napom. Bőgtem ahogy bírtam. 2 tábla csoki volt kb a menüm.

sajnos így alakult

ma nem leszek csak este, szokásos csütörtöki messzi program

351. zsuci7
2011. okt. 27. 05:52
Hellobello. Má r egy órája fent vagyok, túl a reggeli kávén, de sokára lesz még dél, mindenesetre addig alma lesz a menü, ma husis nap, juhééé
350. LauraJones (válaszként erre: 349. - *Roni*)
2011. okt. 26. 11:27

2 db 1kilóssal csinálom, nincs másfajta.

az izmaim nem fájnak :S csak a könyököm

349. *Roni*
2011. okt. 26. 11:06

Nem tudom mi lesz velem szabira jöttem, és átváltoztam mormotává. Kb egy órája keltem fel :S

Ma szénhidrátnap menü: húsmentes bolognai , vacsira meg sütök csokidarabkás muffint.

Mai mozgás: nagytakarítunk, és ha belefér zumba.


Érdekes, hogy a könyököd fáj. Nem túl nehéz a súly amivel csinálod?

348. LauraJones (válaszként erre: 347. - *Roni*)
2011. okt. 26. 10:10
:) Egyébként a súlyzózás után nem az izmaimat érzem, hogy fájnak vagy ilyesmi, hanem azt érzem, hogy a könyököm kettétörik :S
347. *Roni* (válaszként erre: 346. - LauraJones)
2011. okt. 25. 19:43

Egészségedre!

Kicsit irigykedem, de csak Beto Perez miatt;-D

346. LauraJones (válaszként erre: 344. - *Roni*)
2011. okt. 25. 17:45

egy-két nap egy héten szerintem bőven belefér egyébként.


én túl vagyok a mai torna adagomon, 45 perc a súlyzókkal és Beto Perezzel :D

345. *Roni* (válaszként erre: 343. - LauraJones)
2011. okt. 25. 17:23

:)

Gondoltam hátha...

:)

344. *Roni*
2011. okt. 25. 17:22

Be kell vallanom, hogy nem fogok ma tornázni,mert még sehol sem vagyok a konyha takarítással. így, hogy ebédkészítés közben a V-gyaluval a hüvelykujjamat is sikeresen lekarikáztam, kicsit lassan megy a súrolás bal kézzel.

Bár mondjuk ez is edzés, ha úgy vesszük. izzadok ettől is :-)

343. LauraJones (válaszként erre: 342. - *Roni*)
2011. okt. 25. 16:36

tetkóhoz kikopós festék? :S


nem hiszem. max henna, vagy tényleg az, amivel mondjuk a szemöldököt festik. De ahhoz inkább testfestő kell, nem tetováló :))

342. *Roni*
2011. okt. 25. 15:40

Az én elhatározásom sincs bebetonozva, de ha sikerül valami jó kis feneket összehozni, akkor nem hiszem ,hogy sokáig fogok gondolkodni. Bár már az is eszembe jutott, hogy olyan festékkel kéne ami kikopik, mint amivel a kozmetikusok dolgoznak. Nem tudom van-e ilyesmire lehetőség?

De hát május még messze van.:-)

2011. okt. 25. 14:11

nekem úgy tetszik a minta, ahogy küldted

színesben :)

nem közönséges, nekem is tetszik :D


ami tényleg érdekes, hogy olyan mintha két külön tetkó lenne összedolgozva egybe, mert a lepkék teljesen különbözőek, de ettől még jó.


nem tudom, mitől függ. elhatározás kérdése, meg hogy elmenjek egy helyre, ahol megcsinálják. nekem szerintem ettől függ. néha eszembe jut az is, hogy igazából megvagyok nélküle, hogy nem is olyan fontos ez, mert nem az egyáltalán, de néha elkap, hgoy olyan szép :)


első körben feketét szeretnék, nem pont azzal a mintával, lehetnek csak vonalak is kacskaringózva, vagy kanji jeles valami. Ez még képlékeny. De a fenekem fölé szeretném az biztos :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook